Villa Dino

Mariánské Lázně, Chebská 244

„Milý personál, jednoduché prostředí, wellness v místě pobytu, dobré jídlo, dostačující výběr“ — Lenka, Před 5 měsíci

„Milý personál, jednoduché prostředí, wellness v místě pobytu, dobré jídlo, dostačující výběr“ — Lenka, Před 5 měsíci

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Villa Dino
Chebská 244, Mariánské Lázně, 35301 (zobrazit na mapě)

Villa Dino

Chebská 244, Mariánské Lázně

Zobrazit na mapě
Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování: Parkování za příplatek 50 Kč/noc
Internet zdarma
U nás se nekouří
Wellness
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 100 Kč/noc
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Jana

dobré jídlo, skvělý přístup personálu, čisto. děkuji

Dana

útulný hotel blízko centra, pěkné pokoje, super wellness,
dobré jídlo, příjemní majitelé

Roman

Čisté prostřední (pokoje i restaurační část), výhodná pozice v centru města, příjemná obsluha, ucházející strava, vodné časové rozpětí snídaní/večeří, v blízkosti několik občerstvení a obchody.
Všechny procedury po domluvě jsme stihli během dopoledne. Překvapení byla solná komora = ASMK (ale vemte si kapesník, pač vám to protáhne dutiny, takže radši pořádně inhalujete a neposmrkujete).

NĚCO SPADÁ DO KATEGORIE NELÍBILO, NĚCO K ZAMYŠLENÍ KE ZLEPŠENÍ.
Někomu by se mohlo nelíbit umístění u nejrušnější křižovat (my s tím problém neměli), jediná výtka k interiéru – v přízemí silné zaplísnění stropu (zatékající voda), zde by to opravdu chtělo opravit. Nedoporučuji alergikům. Vzhledem k poměru cena/kvalita a služby, bych již považoval za vhodné parkovné a lázeňský poplatek v ceně, ale v popisu je zmíněno že se doplácí, takže tak. Trochu mě překvapilo příplatek za půjčení županu na pobyt/procedury, to bych bral už jako samozřejmost vybavení pokoje, ale dá se zvládnout i bez županu :-). Doporučuji vzít si domácí obuv (ne kvůli tomu, že by na pokojích nebylo uklizeno, ale využití na cestu na procedury). Tím, že se některé procedury daly „zabít dvě mouchy jednou ranou“ = parafínový zábal 20 min + masáž + rašelinové nahřátí zároveň, byla celková délka všech procedur dohromady cca 45 minut (čekal bych o něco víc 60–75 min). Pozor, rozvrh kdy jaká procedura máte dané již předem. Wifi – ta šlapala hlavně ráno a později večer, přes den se nedařilo připojit, přestože router byl přímo na pokoji.