Hotel Heluan & Ester

4,2 / 5 (33 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Ubytování“

Dnešní nabídky Hotel Heluan & Ester

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Heluan & Ester

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Roman

Ubytování

Večeře úplná tragédie.

21. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Radmila

S pobytem v hotelu v Karlových Varech jsme byli spokojeni. Hotel leží v kousek od centra města, ideální poloha na vycházky do města. Pokoj pěkný, čisto. Milý personál v hotelu – na recepci. Snídaně v hotelu odpovídaly standardu.
Masáž, která byla součástí voucheru byla skvělá, bazén v Alžbětiných lázních taky. Za 3 dny pobytu jsme z Karlových Varů viděli opravdu hodně. Moc pěkné. S pobytem jsme byli spokojeni.

Mírné zklamání převažovalo z personálu v nedaleké restauraci Chebský dvůr, kde jsme chodili na večeře.

13. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Janasmardova4

Příjemná obsluha…Výborné jídlo 😊

5. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Andrea

V hotelu bylo krásně, snídaně opravdu dobré a pestré. Večeře ve vedlejším hotelu byly celkem dobré. Masáž poskytnuta podle voucheru a vstup na prohlídku do muzea Becherovky byl skvělý.

Co se nám opravdu nelíbilo a určitě nebudu sama bylo chování personálu ve vedlejším hotelu kam jsme chodily na večeře, na zákazníky se sice chovali celkem slušně (i když bylo jasné že my jsme ty na vouchery bez placení) ale mezi sebou opravdu hrůza. Restaurace byla plná hostů a oni mezi lidmi na sebe ječely, nadávali si do volů atd.. a to je to nejslušnější. Pak musel zřejmě sám pan vedoucí obsluhovat, odnášet nádobí ale při tom si opravdu z plna hrdla mezi zákazníky vyřizoval účty se zaměstnanci jak jsou neschopný a zase jeho slovníček myslím nebyl vhodný mezi lidi co přišly v klidu na večeři.

27. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Mgr. Markéta

Hotel téměř u kolonády, úžasné vybavení pokojů, čistota bezvadná. Nemohla jsem uvěřit, co jsme za ty dva dny stihli. Snadné zakoupení další procedur – ráno jsem zatelefonovala do Alžbětiných lázní a už v 15.50 h si syn užíval perličkovou koupel. Nádherný zážitel. Určitě se vrátíme. Markéta Kočí, Jaroměř – Jezbiny

Mírně vázla obsluha u snídaně.

13. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (11)

Podobné podniky