Hotel Antoň Telč

4,3 / 5 (128 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Ochotný a vstřícný personál, výborná husa.“

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Antoň Telč

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Marcela

Ochotný a vstřícný personál, výborná husa.

16. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Marek

Příjemný personál, všude čisto, parkování a Wi-Fi.

Pod označením romantický pobyt jsem si představoval úplně něco jiného. V pokoji byla velká zima, protože bylo vypnuté topení, přestože venku bylo kolem 0. Teplo začalo být, když jsme po dvou dnech odjížděli. Zástěna u sprchového koutu se pořád otvírala, takže koupelna byla vždy vytopena. Pobyt pro jednoho dospělého Vás vyjde na 1600,–Kč a za osmileté dítě na přistýlce Vám napočítají 1500,–Kč 😀.
Daleko výhodnější bude, když dítě nahlásíte jako domácího mazlíčka. Za toho na stránkách chtějí 100,–Kč/den.😁 ( Otázkou je, co Vám pak napočítají) Byl jsem velice rád, že se mnou nejela moje paní, které jsem pobyt kupoval k narozeninám. Kdybychom jeli spolu, tak by jsme se ani neubytovali a jeli bychom jinam. Druhá – slavnostní večeře velice utrpěla na dojmu zmačkaným prostíráním.

15. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jaroslav

Město je nádherné

Ubytování i jídlo, Škoda, že pokoje standart nebyly rovněž na fotkách v nabídce. Nikdy bych si je neobjednal.

Vyjádření partnera
Hotel Antoň Telč Před 4 dny

Dobrý den,
mrzí mne, že jste nebyl spokojen a možná mne ještě více mrzí, že jste nám to neřekl na místě. Pokud Vám jídlo nechutnalo, tak mne to trošku překvapilo, protože ze 73 hostů, kteří s Vámi byli na večeři včetně Vás si nikdo na jídlo nestěžoval. Pakliže jste nebyl spokojen, mohl jste nám to říci. Teď přes zprávy na internetu to už nemohu nijak řešit. Ale protože se ze 73 tříchodových a 73 čtyřchodových menu v podstatě nevrátilo na talířích téměř nic ani jeden den, tuším, že to zase tak špatné nebylo. Pokoje standard jsou menší se sprchou a jsou podkrovní, což v nabídce uvedeno bylo a hned první fotografie je foto tohoto pokoje. Nemohu s Vámi bohužel v tomto souhlasit. A v porovnání s cenou, za jakou byl voucher ke koupi je to více než adekvátní. Byla i možnost zakoupit jen o něco málo dražší voucher a mohl jste mít velký pokoj s vanou. Věřím, čtu-li další hodnocení, že jsme se Vám bohužel netrefili do Vašich preferencí a moc mne to mrzí, omlouvám se Vám za to. Příště nám své pocity, prosím, sdělte na místě, rádi Vám ve všem vyjdeme vstříc a možné nedostatky rádi napravíme, ale přes hodnocení na internetu to již bohužel nemohu nijak udělat.

Děkujeme, že jste u nás strávili svůj čas a přeji Vám vše dobré.

Zdeněk Antoň.

13. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Monika

Ochotny a prijemny personal, hezke prostredi.

Mensi pokoj.

13. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kuntová Tiskárna

Velmi ochotny personal, dobre jidlo, hotel na dobrem miste.

Dost male pokoje.

Vyjádření partnera
Hotel Antoň Telč Před 4 dny

Dobrý den,
děkujeme pěkně, jsme moc rádi, že jste byli s našimi službami spokojení a že Vám chutnalo :-). Za menší pokoje se omlouváme, přizpůsobili jsme tomu také cenu voucheru :-).

Ještě jednou děkuji za Vaši návštěvu, rádi jsme Vás v Telči hostili :-).

Zdeněk Antoň.

12. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (71)

Podobné podniky