Hotel Alfonska

3,5 / 5 (38 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Perfektni ubytovani, jidlo, servis, starali se o nas jak o vlastni…“

relax na horském vzduchu

Dnešní nabídky Hotel Alfonska

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Alfonska

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Michal

Pán i paní to vedou ve stylu 70. let. Při žádosti o vodu z kohoutku nám bylo řečeno: „To tady nemusím být.“ Jídlo bylo podprůměrné, pravděpodobně ohřívané polotovary v mikrovlnce. Karafa vína jakožto dárek k pobytovému voucheru představovala 2 dcl vína. Při příchodu na pokoj následoval šok: rozpadající se nábytek, špína a prach, sprchový kout nevyčištěn po předchozích hostech. Z toho důvodu jsme ani nelitovali, že jsme nevyužili další dárek k voucheru, 1/2 hodiny privátní vířivky. Voda byla špinavá, což potvrzovaly i další recenze. A nakonec postele se starými, tvrdými matracemi, ne klasickými, ale poskládanými ze tří dílů, na kterých se opravdu nedalo spát. Pokud si platíme pobyt, neplatíme za to, že je tam pěkné okolí na procházku nebo že je obsluha milá (nebyla), ale za to, že se vrátím z výletu a chci si někde odpočinout.

Obsluha dále nebyla informovaná o opravě jediné vozovky (v úseku 2 km), po které se dalo přijet k ubytovacímu zařízení. To jsme se dověděli až na místě. Protože jejich parkoviště bylo plné, poslali nás parkovat na parkoviště nad chatou, které bylo plné stavební techniky a suti. Když jsme jim to oznámili, zaskočilo je to. Další den jsme na výlet málem nevyjeli, protože silničáři pokládali nový asfalt. Při návratu z výletu již nebylo možné po čerstvě položeném asfaltu k chatě zajet.

A rozhodně se nejedná o hotel, mnohý pension nabízí lepší komfort. Tak ať si s touto nabitou dovolenou příště opravdu nenabijete.

2. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Rejthar

jídlo dobré, okolí pěkné, příjemná obsluha

postele měly staré matrace – rozlámaná záda
zákaz kouření v restauraci

5. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petr

Došlo pivo.

28. 11. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Áda

Perfektni ubytovani, jidlo, servis, starali se o nas jak o vlastni…

23. 11. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Markéta

Milý kuchař.

První věc, kterou Vás na hotelu přivítají, je nikde neuvedený rekreační poplatek, který dle všeho není zahrnut v ceně – šlo o zanedbatelných 150 Kč, ale jednou jsme si zaplatili pobyt a tím pádem se nechci otravovat řešením nějakého nikde nepsaného poplatku.

1 karafa vína = 2 sklenice

Privátní whirpool – čekali jsme privátní vířivku v nějaké vyhřívané chatičce mimo hlavní ubytovací zařízení. Byla ovšem umístěna venku v „přístavku“ u hotelu a teplota tam odpovídala teplotě venkovní. Voda ve vířivce, dle toho, co říkal číšník, tam byla již hodně dlouho napuštěná. Za použití zdravého rozumu jsme ji tedy nevyužili. A myslíme si, že reálně použitelná v tuto dobu ani není.

Káva a dezert – káva klasická nejlevnější instantní s tím, že si ji uděláte sami.

Snídaně – tvrdé rohlíky a oschlá šunka. V době našeho pobytu byl hotel obsazen pouze námi a dalšími dvěma lidmi. Nejspíše kvůli nám „nemělo cenu“ shánět čerstvé suroviny, tak jsme museli jíst, co zbývalo z předchozích dní. Z rohlíků by se dala vyrobit strouhanka – rozpadaly se. V sobotu, kdy přijeli další návštěvníci, už bylo vše čerstvé – pro 4 se to ale zřejmě nevyplatí.

Jídlo – Nejhorší, co jsem kdy v „hotelu“ zažil. Kuřecí směs = kuřecí maso z mrazáku, čínské zelí, okurka, rajče a vše zasypáno solamylem. Uzené kuřecí stehno = již koupené, pouze ohřáté v mikrovlnné troubě, … Pro náš žaludek opravdu zážitek. V podobném duchu se táhly všechny večeře.

A to nejhorší nakonec.

V pokynech na tabuli při vstupu k pokojům stálo, že máme v den odjezdu svléknout povlečení a nechat ho na posteli. Udělali jsme to, což byla druhá největší chyba po zakoupení pobytu. Peřiny, ve kterých jsme celých 5 dní spali, byli naprosto promočené a špinavé. Zde už nejde o narušení nějakého komfortu, ale o zdraví. Chápu, že tomuhle se věří těžko, proto přikládám fotografie. Situace v koupelně nebyla o moc lepší. Z toalety se neustále linul zápach.

12. 11. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (18)