Kategorie

Hotel Alfonska

3,5 / 5 (36 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Perfektni ubytovani,jidlo,servis,starali se o nas jak o vlastni…“

relax na horském vzduchu

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Pobyty pro cyklisty, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Hotel Alfonska

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Rejthar

jídlo dobré, okolí pěkné, příjemná obsluha

postele měly staré matrace - rozlámaná záda
zákaz kouření v restauraci

5. 12. 2016
Užitečné? Ano
Petr

Došlo pivo.

28. 11. 2016
Užitečné? Ano
Áda

Perfektni ubytovani,jidlo,servis,starali se o nas jak o vlastni...

23. 11. 2016
Užitečné? Ano
Markéta

Milý kuchař.

První věc, kterou Vás na hotelu přivítají, je nikde neuvedený rekreační poplatek, který dle všeho není zahrnut v ceně - šlo o zanedbatelných 150 Kč, ale jednou jsme si zaplatili pobyt a tím pádem se nechci otravovat řešením nějakého nikde nepsaného poplatku.

1 karafa vína = 2 sklenice

Privátní whirpool - čekali jsme privátní vířivku v nějaké vyhřívané chatičce mimo hlavní ubytovací zařízení. Byla ovšem umístěna venku v "přístavku" u hotelu a teplota tam odpovídala teplotě venkovní. Voda ve vířivce, dle toho, co říkal číšník, tam byla již hodně dlouho napuštěná. Za použití zdravého rozumu jsme ji tedy nevyužili. A myslíme si, že reálně použitelná v tuto dobu ani není.

Káva a dezert - káva klasická nejlevnější instantní s tím, že si ji uděláte sami.

Snídaně - tvrdé rohlíky a oschlá šunka. V době našeho pobytu byl hotel obsazen pouze námi a dalšími dvěma lidmi. Nejspíše kvůli nám "nemělo cenu" shánět čerstvé suroviny, tak jsme museli jíst, co zbývalo z předchozích dní. Z rohlíků by se dala vyrobit strouhanka - rozpadaly se. V sobotu, kdy přijeli další návštěvníci, už bylo vše čerstvé - pro 4 se to ale zřejmě nevyplatí.

Jídlo - Nejhorší, co jsem kdy v "hotelu" zažil. Kuřecí směs = kuřecí maso z mrazáku, čínské zelí, okurka, rajče a vše zasypáno solamylem. Uzené kuřecí stehno = již koupené, pouze ohřáté v mikrovlnné troubě,... Pro náš žaludek opravdu zážitek. V podobném duchu se táhly všechny večeře.

A to nejhorší nakonec.

V pokynech na tabuli při vstupu k pokojům stálo, že máme v den odjezdu svléknout povlečení a nechat ho na posteli. Udělali jsme to, což byla druhá největší chyba po zakoupení pobytu. Peřiny, ve kterých jsme celých 5 dní spali, byli naprosto promočené a špinavé. Zde už nejde o narušení nějakého komfortu, ale o zdraví. Chápu, že tomuhle se věří těžko, proto přikládám fotografie. Situace v koupelně nebyla o moc lepší. Z toalety se neustále linul zápach.

12. 11. 2016
Užitečné? Ano
Hana

přátelský přístup, prostředí, prostě pohodový odpočinek na horách :)

7. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (17)