Kategorie

Hotel Sonáta***

4,0 / 5 (177 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „pěkný a čistý menší hotel, strava chutná, milý personál.“

Dnešní nabídky Hotel Sonáta***

Hodnocení podniku Hotel Sonáta***

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Tereza

Ubytování a strava odpovídala ceně. Majitel příjemný:-)

2. 12. 2016
Užitečné? Ano
Eva
19. 11. 2016
Užitečné? Ano
Evosllava

Na ubytování jsme ocenili bohaté snídaně formou bufetu. Možnost snídaní od 8–10 a večeře od 18 až do 9. Procedury prováděné starší masérkou, která byla velmi příjemná a bylo vidět, že je profesionál. Příjemný personál. Samotné Mariánky jsou velmi krásné.

Hotel je již staršího zařízení, takže byly na pokoji určité nedostatky (nesvítilo světlo na chodbě, protékal záchod a byla rozbitá sprcha) nicméně za tu cenu si nemůžeme stěžovat. Větší výhrady byly k večeřím, první večer jsme dostali UHO a jako dezert fornetu. Nicméně další večery se jídlo zlepšilo a byl to takový lepší průměr.

17. 9. 2016
Užitečné? Ano
Pavel

Úžasné, fantastické, fenomenální. Jsem nadšen a velmi spokojen. Všem doporučuji. Příjemné prostředí, milý, vstřícný personál, slušné jídlo a dostatek. Wellnes ucházející. Okolí fantastické na výlety a poznávání. Paní ´provozní je fantastická ubytovatelka… starala se o nás, jako o vlastní. Doporučuji i idruhý podnik, totiž Schloss hotel. Taky skvělý se skvělým personálem.

Prkotiny — malá sprcha, snídaně až od 8,00, večeře jen do 21.00 hod. Ovšem, ´k čemu mám já výhrady, může někomu vyhovovat. My jsme ranní ptáčata a noční sůvy. :-)

12. 9. 2016
Užitečné? Ano
Janamarkantova

Ubytování a krásné prostředí

1. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (73)

Podobné podniky