Kategorie

Chatový areál Zděřina

4,1 / 5 (111 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Byli jsme již 3× a pokaždé super. Ubytování je pro nenáročné, tedy kdo jezdí rád pod stan, bude zde jako v luxusu. Kdo má radši 5hvězdičkový hotel, tak tohle pro něj není.“

Dnešní nabídky Chatový areál Zděřina

Hodnocení podniku Chatový areál Zděřina

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kateřina

Byli jsme již 3× a pokaždé super. Ubytování je pro nenáročné, tedy kdo jezdí rád pod stan, bude zde jako v luxusu. Kdo má radši 5hvězdičkový hotel, tak tohle pro něj není.

29. 11. 2016
Užitečné? Ano
Papezova41

Ubytování bylo pěkné, jídlo dobré. Nádherná příroda v okolí Adršpachu. Velká možnost výletů.

Chování personálu při osobním jednání. ( jen některého)

15. 11. 2016
Užitečné? Ano
Lenka

Prostředí pěkné, ochota personálu – spokojenost, kvalita služeb odpovídající, jídlo výborné, večerní promítání pohádek – super

Chata rozdělená napůl pro 2 rodiny. Od vedle bylo vše slyšet.

7. 11. 2016
Užitečné? Ano
Mária

Ubytování v hezké přírodě.

6. 11. 2016
Užitečné? Ano
Tereza

Celkem pěkný areál, pro rodiny atd. určitě vhodný. Jídlo se také dalo a bylo skvělé, že promítali pohádky pro děti každý večer.

Přijeli jsme již v podzimním počasí a nevěděli, že topení je pouze za poplatek, proot jsme první noc promrzly a já z toho onemocněla. Druhý večer jsme si již topení zaplatili, ale nic se nezměnilo, jestli zatopili, tak takovým způsobem, že jsme to opravdu ani v nejmenším nepocítili, nebo na to prostě zapomněli. Ve sprše se nedalo ani na chvilku ohřát, jelikož mají tak malý boiler, že po cca 2 minutách v teplé vodě prostě došla. A návrat z takové sprchy do promrzlého pokoje je o zápal plic ;) Takže jsme se sbalili a o půlnoci prostě odjeli domů (o dva dny dříve než jsme měli plánovaný odjezd a zaplacené ubytování). Jednoduše řečeno – v létě ano, ale v jakkoliv chladnějších dnech zaručeně ne ;) A to jsme si připlatili za ubytování v bungalovu místo v chatě ;) WIFI připojení za celou dobu prostě nefungovalo. Nešlo se připojit ani k mobilním zařízením ani k notebooku, takže pokud chcete hledat památky a cesty až na místě. doporučuji placený internet v mobilu apod., protože je opravdu nepříjemné být na místě bez připojení a bez možnosti naplánovat si nadcházející den.

6. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (52)

Podobné podniky