Kategorie

Restaurace u Sádlů

4,6 / 5 (117 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Nevím, zda někdo může dát méně než 5 hvězdiček!!!

Krásné a působivé prostředí, milý personál, dobré pivo (světlé, tmavé, řezané – vše od Budvaru).. No a to MENU!!! Zvolili jsme variantu zvěřinovou – na začátek chleba se sádlem (i když jej nevyhledávám, na tomto jsme si doopravdy pochutnala!), kančí paštika (viz foto – skvělá a delikátní!), kančí na hříbkách a horké maliny taktéž. Nevím, jak více tento podnik vychválit! Od centra (Staromáku) je necelý kilometr, což je v pohodě na dojití pěšky. Masožroutům můžu vřele doporučit! :)“

Dnes otevřeno: 11:00–1:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Jídlo a pití, Česká kuchyně

Hodnocení podniku Restaurace u Sádlů

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,6/5 dle 117 hodnocení
Kristina

Nevím, zda někdo může dát méně než 5 hvězdiček!!!

Krásné a působivé prostředí, milý personál, dobré pivo (světlé, tmavé, řezané – vše od Budvaru).. No a to MENU!!! Zvolili jsme variantu zvěřinovou – na začátek chleba se sádlem (i když jej nevyhledávám, na tomto jsme si doopravdy pochutnala!), kančí paštika (viz foto – skvělá a delikátní!), kančí na hříbkách a horké maliny taktéž. Nevím, jak více tento podnik vychválit! Od centra (Staromáku) je necelý kilometr, což je v pohodě na dojití pěšky. Masožroutům můžu vřele doporučit! :)

19. 2. 2017
Užitečné? Ano
Vsejkova

Naprosto v pořádku, úžasná obsluha i jídlo.

16. 2. 2017
Užitečné? Ano
Robert
14. 2. 2017
Užitečné? Ano
David

Návštěvu restaurace U Sádlů si opravdu nemohu vynachválit. Od atmosferických prostor, přes bezproblémovou rezervaci, příjemné chování obsluhy a v neposlední řadě až po skutečně vynikající pokrmy. Měli jsme obě menu a shodli jsme se, že ani výběrem jen jednoho z nich člověk neprohloupí.
Samozřejmě každému nechutná to co všem, tak bude preferovat něco jiného. Ale návštěvou této restaurace jsem se naučil, že ne vždy toto tvrzení bývá pravdivé. Mne třeba nikdy příliš nechutnaly škvarky, natožpak sádlo. Ne že bych je nevyhledával – prostě jsem je ani nejedl, nechutnalo mi to. U Sádlů jsem sádlo se škvarky zkusil…a než nám donesly první chody, mazal jsem si už asi třetí krajíc. A i nyní vím, že bych si to od nich dal rád znovu :-) Opravdu upřímně chválím, a to i za každý jednotlivý chod.

14. 2. 2017
Užitečné? Ano
Mirocek

Pěkné prostředí, jídla

porce mohly být klidně menší.

8. 2. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (42)

Podobné podniky