Kategorie

Hotel Kriváň****

4,2 / 5 (401 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše bylo bezchybné: Pokoj, výhled na město, poloha hotelu, vířivka, podávané jídlo, vyjížďka kočárem. Personál vstřícný, milý. Všem doporučujeme.“

Dnešní nabídky Hotel Kriváň****

Hodnocení podniku Hotel Kriváň****

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jiří

Vše bylo bezchybné: Pokoj, výhled na město, poloha hotelu, vířivka, podávané jídlo, vyjížďka kočárem. Personál vstřícný, milý. Všem doporučujeme.

16. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Rudakonas

Poloha hotelu, čistota, ubytování

nenapadá mě

7. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lukáš

přístup zaměstnanců

jídlo by mohlo být pestřejší

27. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hela

hezké pokoje, čisto

Měli jsme mít na pokoji oplatky, lahev vína a vodu, vše tam bylo jen víno chybělo, tak jsme si museli o něj říct na recepci, paní nás odkázala na hotelovou restauraci a tam nám sdělili, že víno mají ještě ve sklepě a že nám ho přinesou na pokoj, čekání se prodloužilo, tak jsem si vzala lahev z mini baru, kterou jsem si na konci pobytu samozřejmě zaplatila, víno nakonec dorazilo, ale musela jsem se o něj doprošovat, nevím proč nebylo na pokoji společně s vodou a oplatkami. Dále jsem si chtěla doobjednat nějaké procedury, ale vše bylo obsazené. Měli jsme v ceně perličkovou koupel 25 minut, dobu nám zkrátili o 5 minut a dále jsme měli objednanou vířivku, kde dle fotografii na stránkách hotelu, měl být puštěný krb, včetně občerstvení – lahev šampaňského, nikdo nám nic takového nenabídl :-( a restaurace pro mě byla spíše jídelna a ne 4* restaurace. Bohužel jsem našla více nedostatků než kladů.

20. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Berceni

všechno

30. 11. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (196)

Podobné podniky