Kategorie

Hotel Kriváň****

4,2 / 5 (356 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velice příjemný personál, chutná jídla a výhodná poloha u fontány.“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Romantika pro dva, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Lázně

Hodnocení podniku Hotel Kriváň****

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Olga

Velice příjemný personál, chutná jídla a výhodná poloha u fontány.

18. 10. 2016
Užitečné? Ano
Dagmar

Výborná adresa hotelu.

Na čtyřhvězdičkový hotel by kuchař měl trošku přidat. Kdo má rád po sauně relax musí se spokojit s křesílkem a minimálním prostorem.

14. 10. 2016
Užitečné? Ano
I

Mariánské Lázně a okolí.
Hotel a služby nejsou nic moc, ale pokud budete ignorovat, že se pyšní čtyřmi hvězdami, a nebudete příliš očekávat, za tu cenu to ujde.

Hotel zařízen nehezkým nábykem, i přes žádost o pokoj s oddělenými postelemi jsme měli manželskou, personál často neochotný. Snídaně hodinu před koncem už zcela vyjedené, na stolech hromady špinavého nádobí, o pytlík černého čaje jsem musela poprosit, protože slečna servírka nic nedoplňovala. Večeře ve skutečnosti výběr ze dvou jídel, pak si můžete dát blíže nespecifikovaný "dietní pokrm" nebo studenou mísu, což je talíř se salámem a sýrem. Oplatku jsme si museli vyzvednout v jednom obchodě, v hotelu jsme na ni dostali jen poukázku. Minerálku jsme nedostali vůbec. Jízda kočárem nebyla moc příjemná, protože koně často neposlouchali a vozka jim pak sprostě nadával. Vířivka hrozně smrděla chlorem a každou chvíli se vypnula, takže jsme ji museli pořád zapínat. Perličková lázeň měla nějak předimenzované dávkování pěny, takže jsem celou koupel strávila odhrnováním neustále se tvořících hromad pěny na zem, jinak mi lezla do obličeje. Z ručníků na pokoji lezli nitě, k županu nebyly poskytnuty pantofle (což tedy nikde ani neslibují, ale v jiných hotelech této kategorie to bývá samozřejmost).

12. 10. 2016
Užitečné? Ano
Bukovicova

Všechno se vydařilo. Osvědčený hotel.

Nemám připomínky.

10. 10. 2016
Užitečné? Ano
Popelkaabileprasatko

Poloha,hotel, dobré jídlo

špatný odpad u sprchy, voda tekla i do chodby

9. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (173)

Podobné podniky