Hodnocení podniku  Hotel Lony

4,2/5 (76 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Zdenek

Pěkné okolí kolem statku, krásně a vkusně upravena zahrada s jezírkem.

Kromě prohlídky zahrady a vířivky žádný další program. Doporučujeme zařadit do programu (i za poplatek) např. jízdu na koni.

14. 8. 2019
Petr

Prostředí

Pokus o ubytování na nejhnusnějším pokoji v hotelu, jednání jednoho z mužských zaměstnanců, pravděpodobně provozního, prostě katastrofa a celý pobyt je takový divně organizovaný bez toho, aniž by člověk po příjezdu dostal vůbec nějaká informace.

22. 7. 2019
Nikol

Krásné prostředí hotelu i restaurace, překrásná zahrada s jezírky.

Přístup personálu na recepci – jejich chování na zákazníka působí, že mu tam překážíte.

21. 7. 2019
Lenka

hezky udělaná zahrada, welnes

pokoj(především sprcha), chudá snídaně-žádné ovoce, lednička na pokoji nechladila

13. 6. 2019
Cervenab

krásná zahrada. super wellness a dobré jídlo.

zmatky při příjezdu. Doplatek za 3leté dítě 400,– Kč/noc. Snídaně chudé.

3. 4. 2019
I

Velká a krásná zahrada a farma u hotelu, příjemné prostředí, výborné jídlo v restauraci.

Vzhledem k tomu, že máme syna 1,5 roku a při rezervaci jsme to uvedli, tak se nám nelíbilo, že jsme byli ubytovaní v apartmánu, kam vedly kamenné schody, které nahoře neměli žádnou zábranu. Na místě jsme na to upozornili a chtěli jsme se přestěhovat do volného apartmánu v přízemí, ale nebylo nám vyhověno, protože nebyl uklizený (přijeli jsme v 16h odpoledne). Měli jsme tedy o zbytečnou starost navíc, syna uhlídat, aby ze schodů nespadl.
Dále bych chtěla upozornit na to, že pokud uvádíte v popisu ubytování „plně vybavená kuchyňka“, tak v tomto případě to byla tedy opravdu katastrofa. Použité houby na nádobí, dvě rezavé lžičky, hrnečky, z kterých se nedalo pít a nádobí, které pamatuje opravdu hodně. Ani na chalupu bych si takové nádobí nedala. Promiňte, ale pro nás, co máme hodně malé děti, je i na dovolené dost zásadní, mít kde pro ně připravit jídlo a proto si vybíráme ubytování, kde je k dispozici kuchyňka. Takovou výbavu kuchyňky jsme ale dosud neviděli, naštěstí…Tyto dvě skutečnosti nám zbytečně kazily jinak dobrý dojem na celkem pěkné ubytování.

29. 10. 2016
Kadlec108

spojení pobytu s přírodou, zahrada, zvířata

strava drahá, tvrdé vrzající postele, apartmán bez židlí !?, předpotopní TV, vířivka – udělej si sám,

17. 9. 2016
miluška

Zahrada

Chudé snídaně

21. 7. 2016
Lucie

Hodinová výřivka v soukromí s ručníky, župany a sprchou byla fajn, kousek od Prahy, prostředí pěkné, rybníček kde lze nakrmit kapry – dobrý nápad a zahrada kouzelná. Co se týče jídla – chuťově výborné. Personál příjemný, obzvláště zrzavá servírka (jméno jsem zapomněla :-)). Mohli by také obměňovat CD v restauraci – celý den hrálo jedno dokola, takže jsme slyšeli Létajícího Čestmíra 4× :-).

Výřivka není přímo v hotelu, musíte jít pak s mokrou hlavou venkem, což v zimě není úplně ideální. Nemají to moc časově zorganizované. Šly jsme 3 páry po sobě, my jako první jsme tam strávili celých 60 minut, ale ti po nás čekali 15 minut než místnost někdo uklidí a vymění ručníky a po 45 minutách už na ně klepal další pár. Různé pokoje – větší a lépe vybavený, menší základně vybavený.. A co se týče menu – jako polívku a dezert jsme dostali úplně jiné jídlo než bylo v tištěném menu.

25. 11. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.