Hodnocení podniku  Penzión Štrba

4,3/5 (33 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Linda

1. 10. 2020
Lucie

Penzion se nachází poměrně blízko Štrbského plesa a je nově zrekonstruovaný. Pokoj jsme měli malý a skromný, ale útulný. Vířivá vana ve wellness byla fajn.

Musíme říct, že s takovou neochotou a arogancí majitelů ubytování jsme se na dovolené snad ještě nesetkali. Přivítání bez pozdravu se slovy „Vy už jste volali?“ (nikde není uvedeno, že bychom měli před příjezdem volat), žádost o uschování kol (předem nahlášená) „No, nejste první kdo se na to ptá“.
Kolárna, která má v objektu údajně být je o velikosti cca 2×1 m. Kola jsme si tedy uschovávali do kotelny. Když jsme si je chtěli vzít, tak opět problém, neskutečná neochota majitele. Hlavně velký pozor na časy snídaní a večeří. Na snídani jsme přišli 10 minut před 9:00 a majitelka se na nás u bufetového stolu neskutečně utrhla, že snídaně jsou ale jenom do 9:00! Tak jsme se omluvili, že jsme si přesný čas nezapamatovali a šli pryč, načež nám bylo sděleno, že když už jsme tady, tak najíst nás nechá.
Do wellness jsme dostali láhev nějakých jahodových bublinek, milé, nicméně dostali jsme k tomu dva plastové kelímky, které před námi někdo použil – byly mokré a byl v nich cítit jahodový šampus! Ručník, který byl na zemi u sprchy ve wellness, byl také mokrý a použitý. Na čistotě v pokojích by se také dalo dost zapracovat. Pod postelí a hlavně ve skříních bylo spoustu prachu, povlečení bylo cítit zatuchle. Skříň nemá úchyty, takže se dost špatně otevírá. Wifi na pokojích nefunguje. Jídlo bylo jako z horší školní jídelny. Nikde ani není napsané, co bude k večeři a číšník vám to nesdělí, rovnou vám přináší polévku. Když to třeba něco zrovna nejíte, máte asi smůlu.
Byli jsme opravdu strašně zklamaní. Cena rozhodně neodpovídá kvalitě a službám v tomto penzionu. Je to velká škoda. Penzion je nově zrekonstruovaný, ale atmosféra je zde bohužel velmi napjatá a nepříjemná. Absolutně nedoporučujeme.

Vyjádření partnera
Penzión Štrba Před 3 měsíci

S takouto aroganciou hostí sme sa ešte nestretli. Vo woucheri je jasne napísané, že ubytovanie je možné od 14:00 hodiny, preto sa nehnevajte, ak sme Vás nemohli ubytovať o 11:00, keď len o 10:00 nám odchádzali hostia. V prípade, že nám hostia zavolajú, že majú plánovaný príchod skôr, tak sa im snažíme vyhovieť, buď im odložíme veci, prípadne ak je izba pripravená, tak ich ubytujeme aj skôr a bez príplatku. Ale arogantným správaním sa dožadovať ubytovania ešte keď nieje izba pripravená pred 14:00 hodinou, to je aj na asertívneho človeka veľa. Bicykle pre hostí uschovávame v lyžiarni bezplatne, no oficiálne žiadnu úschovňu bicyklov nemáme. Raňajky sú od 7:00 do 9:00 ( čas uvedený na recepcii v stojane ), to znamená, že od 9:00 sa už vykonávajú upratovacie práce, aby sme od 10:00 sa mohli venovať upratovaniu izieb. Aj to svedčí o Vašej bezohľadnosti, že prídete 10 minút pred ukončením raňajok a nerešpektujete koniec raňajok o 9:00 a tvárite sa o 9:30, že sa nič nedeje. Večere sa podávajú od 18:00 do 20:00, jedálny lístok je na celý týždeň uvedený na recepcii v stojane. V prípade zdravotných problémov po vzájomnej dohode vieme pripraviť aj iné jedlo aké je v daný deň naplánované. Zlú a napätú atmosféru ste vytvorili Vy svojou aroganciou a spolu s Vami aj odišla. Prajeme Vám veľa osobných a pracovných úspechov.

1. 8. 2020
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.