Hodnocení podniku Hotel Pavla****

4,2/5 (28 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Helena

Velice příjemný pobyt v lázeňském městě Piešťany. Hotel je velice výhodně umístěný v podstatě u lázeňské pěší zóny a hned vedle mostu na lázeňský ostrov, takže na procedury dojdete pěšky během chvilky. Personál hotelu velice vstřícný, opravdu výborná kuchyně s širokým výběrem jídel, na talíři vše krásně a nápaditě upravené a profesionálně servírované. K snídani mimo švédské stoly nabídka rozšířena o servírované teplé snídaně bez doplatku. Pokoj byl čistý, útulný, teplý, hezky a kvalitně vybavený. Koupele v termální vodě jsou velice blahodárné, vyzkoušeli jsme i bahenní zábal a ajurvédskou masáž, což vřele doporučujeme. Také chválíme pracovníky infocentra za ochotu trpělivost při vyhledávání nejlepších nabídek aktivního pobytu v době nepříznivého zimniho počasí.

Jediná naše výhrada by byla k výhledu z pokoje. Při příjezdu jsme požádali o pokoj s výhledem na řeku, ale bylo nám řečeno, že pouze s doplatkem 30 euro na den. Respektujeme strategii ubytovatele, přesto se domníváme, že při minimální obsazenosti hotelu v době našeho pobytu nebylo nezbytně nutné ubytovat nás s výhledem do dvorku a oken vybydleného domu v těsném sousedství.
Hostům, kteří do Piešťan přijedou vlakem, nebo autobusem, bychom doporučili místo klasických taxi stojících u nádraží využít raději služeb ATaxi přes mobilní aplikaci, jejichž cena je fixní po celém městě, kvalitní a minimálně poloviční.

8. 1. 2020
Libor

Příjemný personál, výborná lokalita, blízko na ostrov i náměstí, pěkný pokoj

Výhled do dvora na zdevastovaný vedlejší objekt, pořád stejné jídlo-byli jsme 4 noci

Hodnocená nabídka: 4* odpočinek v Piešťanech ve dvou vč. polopenze
10. 12. 2019
Juraj

Výborná restaurace, čistota , klid , doporučuji

Výtah bez odpružení zavírá dveře rychle, málem mi přimáčklo prsty.

9. 12. 2019
Bára

výborná lokalita, bezprostřední okolí bohužel vybydlené, pokoje pěkné

Bohužel krom slabého welnessu a hrozné ranní překapávané kávy jsem byla velice zklamaná z přístupu personálu. Zapomněla jsem se ve skříni koženou bundu. Volala jsem na recepci, kde mi řekli, že po nás ještě do našeho pokoje nikdo nenastoupil, tudíž se zeptají uklízeček. Bohužel mi dodnes tvrdí, že bundu nikdo z personálu nenašel. Jak smutné…

Hodnocená nabídka: 4* odpočinek v Piešťanech ve dvou vč. polopenze
27. 11. 2019
Jan

naprosto perfektní přístup personálu
hotel útulný a čistý
jídlo skvělé
vše co nabízejí na do posledního splněno.
Můžu jen doporučit

Hodnocená nabídka: 4* odpočinek v Piešťanech ve dvou vč. polopenze
12. 11. 2019
Ludmila

lokalita, ochota personálu
prostorná koupelna

jídlo-každý den stejná nabídka
výhled z okna do zdi vedlejšího chátrajícího hotelu

Hodnocená nabídka: 4* odpočinek v Piešťanech ve dvou vč. polopenze
31. 10. 2019
Alena

Krásná poloha hotelu na břehu Váhu u promenádního mostu
Skvělá kuchyně, výborný domácí tažený štrůdl s mákem

Trochu menší výběr k snídani, ne úplně teplá káva

Hodnocená nabídka: 4* odpočinek v Piešťanech ve dvou vč. polopenze
30. 10. 2019
R

Ubytování, jídlo, obsluha

Hodnocená nabídka: 4* odpočinek v Piešťanech ve dvou vč. polopenze
30. 10. 2019
Kateřina

Vsechno

Hodnocená nabídka: 4* odpočinek v Piešťanech ve dvou vč. polopenze
25. 10. 2019
Michal

Krásný velký pokoj. Super výhled. Super servis. Šli jsme na snídani a když jsme se vrátili byl pokoj uklizený, vyměněné ručníky, ustlaná postel, vyměněné skleničky, všechno tak jak když jsme přijeli…
Wellness koupele byly super.
Jídlo bylo dobré.

Pobyt velmi doporučuji a pokud bude možnost, někdy se zas vrátíme.
( Na fotce výhled z okna)

Snad jen to, že překapávaná káva u snídaně byla připravovaná pouze dolíváním vody, nevím jak byl ten kávovar konstruovaný ale podle mě se pokaždé musí vyměnit filtr a dát novou kávu a ne pouze dolít vodu…

Hodnocená nabídka: 4* odpočinek v Piešťanech ve dvou vč. polopenze
9. 10. 2019
Divika

Nebylo co vytknout. Perfektní ubytování, čisté, na pokoji vše co bylo potřeba. Personál velmi ochotný a milý a jídlo vynikající.

Opravdu není co vytknout. A to jsem velký kritik

Hodnocená nabídka: 4* odpočinek v Piešťanech ve dvou vč. polopenze
3. 10. 2019
Marián

Pěkné a čisté pokoje, vstřícný personál, super poloha hotelu – bylo to kousek všude. Taková dobrá poloha hotelu ale tím škudlením na všem jídle s toho za chvíli udělají neatraktivní hotel..

Jídlo velice podprůměrné, snídaně žádný zázrak, šunky páchli (zkažené), žádné čerstvé pečivo – všechno bylo ohřívané v troubě, takže po chvíli bylo tvrdé jako kámen. Ceny ovšem nadprůměrné.
Příště bych nejspíš bydlel v jiném hotelu.

24. 9. 2019
LIBUŠE

Pobyt v hotelu Pavla v Piešťanech se nám velmi líbil, všude čisto, vynikající kuchyně – velmi chutná jídla, a nejvíc chválíme velmi vstřícný, milý a ochotný personál.

Nelíbil se nám výhled z okna, koukali jsme do zdi nefunkčního chátrajícího hotelu, ale za to hotel Pavla nemůže.

8. 9. 2019
Alena

Pěkné ubytování, umístění hotelu v centru města. Kvalitní chutná večeře.

Bufetove snídaně neodpovídali 4* hotelu. Menší pestrost ve výběru jídla. 1 den nebyl ani teplý bufet.

29. 8. 2019
ovir

-Vynikající lokalita ( výhled na řeku a kolonádový most )
-Ochotný personál
-Restaurace s letní terasou

-malý výběr jídel u snídaně, chyběl automatický kávovar
-večeře v malé místnosti (restaurace byla obsazena)
-na balkoně chybí stůl a židle.
-Parkoviště soukromé , ale ve zvláštním prostředí.

29. 8. 2019
L

služby v hotelu vynikající, ochotný personál, lokalita hotelu super, vše, co mělo být obsahem balíčku, bylo přesně podle popsaného

jediným mínusem byl výběr z menu – my byli pouze na 3 dny, takže v pohodě, ale vybírat z jednoho menu celý týden, to si nedovedu představit (jeden předkrm, jeden dezert) … ale jinak jídlo chutné

18. 8. 2019
Jakub

Hotel byl pěkný, pokoj čistý po celou dobu pobytu. Bar v posledním patře s výhledem na řeku je skvělý. Celkově umístění hotelu je dobré. Bezproblémové parkování ve vlastním areálu kousek od hotelu který se na noc zamyká.

Bohužel wellness je na **** hotel velice podprůměrný a staře působící (v parní sauně se tvořily kaluže na lavicích, vířivka byla relativně studená), do sauny k dispozici pouze malé ručníky.
Co se jídla týče vše bylo chutné a kvalitativně na úrovni. Bohužel po dobu 4 dnů si vybírat k večeři z jednoho předkrmu (byl jen každý den jinak naservírován), jedné polévky, asi 6ti jídel a jednoho dezertu mi nepřijde v pořádku. Pokud se nejednalo o soutěž kuchařů „Kdo přípraví stejné menu lépe“ o které jsme nebyli informováni, nepochopím. Tímto bohužel veškerá radost z jídla mizí a člověk se po druhém dni už ani netěší na večeři.

17. 7. 2019
Barbora

Příjemné prostředí v blízkosti lázní s možností procházek v přilehlých parcích i delších výletů v okolí. Nedaleko centrum města. Hotel čistý, útulné pokoje, krásná restaurace. Ochotný a vstřícný personál. Wellness v horním patře s terasou a v letních měsících s vířivkou přímo na terase. Tři druhy saun. V horní části také bar s menší terasou s výhledem na řeku.

Měli jsme polopenzi a porce byly trochu menší než klasické porce v restauracích.

4. 7. 2019
Marie

Lokalita Hotelu Pavla vynikající, přímo ve středu lázní, všude jsme měly blízko, do lázní, do města, na procházku, ani nevíme jak se nám to podařilo, už jsme starší, tak nám to moc vyhovovalo. Personál v hotelu ochotný, jak pokojské, tak na recepci i v kuchyni. Jídlo dobré. Za celý pobyt jsme neměly žádný problém, opravdu jsme moc spokojený,

Nemáme nic, co by se nám nelíbilo, akorád, že se tam hodně a hlavně všude i tam kde je to zakázané jezdí rychle na kolech a nevíte kdy do vás a odkud narazí, ale to je problém města.

29. 6. 2019
Zdeněk

výborná poloha hotelu v centru
vstřícný personál hotelu
klimatizace na pokoji

výhled z okna na protější schátraný hotel

27. 6. 2019
Vaclav

Výhled z pokoje – do zdi chátrajícího domu .

30. 4. 2019
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.