Hotel Lesní Dům

Bayerisch Eisenstein (Bavorská Ruda), Hauptstrasse 5

"Velmi ochotný a příjemný personál, i při navádění cesty. Krásná lokalita a příjemné prostředí a hlavně výborná kuchyně." — Markéta, Před 2 roky

"Velmi ochotný a příjemný personál, i při navádění cesty. Krásná lokalita a příjemné prostředí a hlavně výborná kuchyně." — Markéta, Před 2 roky

Výlety v okolí

Ukázat další výlety Zobrazit na mapě
Hotel Lesní Dům
Hauptstrasse 5, Bayerisch Eisenstein (Bavorská Ruda), 94252 (zobrazit na mapě)

Hotel Lesní Dům

Hauptstrasse 5, Bayerisch Eisenstein (Bavorská Ruda), DE 🇩🇪

Vybavení a služby
Parkování zdarma
Prostor není bezbariérový
Wi-Fi zdarma
Nepřijímáme platební karty
Vezměte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště
Vlastní restaurace
Domácí zvířata povolena
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
V blízkosti sjezdovky
V blízkosti běžkařské trati

Hodnocení podniku

3,7/5 (71 hodnocení)
Michal

Pohodlné postele. Krásné okolí.

Polopenze chudší, snídaně spíše na příděl než bufetová.

Kateřina

Pěkné výlety v okolí.
Pro děti dětský koutek, malá lednička, rychlovarná konvice.

Tento hotel je opravdu jen na přespání. Ze strany provozovatelů ochota jen první den. Byli jsme zde ubytovaní na 4 dny a 3 noci. Nejsme nijak vybíraví v jídle, ale když má člověk zaplacenou polopenzi tak by to jídlo mělo být chutné a ne že máte hlad po veceři. Na snídaních se nic zkazit nedá a všude jsou každý den stejné. Polévky: hrachová, kroupová a třetí den měla být fazolová to už se plno lidí ozvalo jestli umí dělat vývar a tak byl vývar spíše jen z mrkve. Bramborová kaše z prášku a v kaši hrozně hrudek. V zapečených braborech bylo vše co asi zbylo v lednici. Za nás jídlo hrůza. Pokoje na přespání bohatě stačily, ale ani jednou za pobyt nevynesen koš. Byli jsme s 10.měsíčnim synem, takže jsme pleny skládali vedle koše. Snaha žádná. Když se sedělo na terase, nepřišli se ani zeptat zda si něco dáme. Bylo vidět že o hotel zájem nemají, pak jsme se dozvěděli že jsou jen v pronájmu a budou končit. Ale když mam nasmlouvané lidi na ubytování tak alespoň snaha by mohla být. Na fotkách hotel vypadá krásně, realita je už jiná.

Anonym

Hotel je umístěný asi 1 KM od českých hranic. Domluva s personálem super :) Na místě se nedá platit kartou pouze hotovost. Ale berou jak eura tak i české koruny. Pobyt byl OK :) Hotel staršího typu, ale krásný. Dobrá lokalita na výlety :)

Večeře bych udělal více jak 1 jídlo. Aby si mohl člověk vybrat jestli chce jíst maso nebo ne. Zkrátka na co má víc chuť.