Biofarma Pod Hájkem

Horní Branná - Horní Branná, Horní Branná 117

„Všechno neskutečně výborné! Pokoje takové, že se člověk cítí jako doma, jídlo – to nejlepší, co jsem kdy jedl a personál, který to dělá opravdu…“ — Tomáš, Před rokem

Penzion v létě

„Všechno neskutečně výborné! Pokoje takové, že se člověk cítí jako doma, jídlo – to nejlepší, co jsem kdy jedl a personál, který to dělá opravdu…“ — Tomáš, Před rokem

O nás

Nabízíme kvalitní ubytování v areálu ekologické farmy – v krásné obci Horní Branná – na úpatí Krkonoš. Obec se nachází mezi dvěma turistickými centry – městečkem Jilemnice a Vrchlabí.
Ubytování je možné ve třech rodinných apartmánech, které jsou vybaveny dvěma ložnicemi, vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchou, kvalitními matracemi a pohodlným nábytkem.
V přízemí penzionu je prostorná nekuřácká farmářská restaurace, určená pouze pro ubytované hosty. Vaříme z lokálních surovin pravou domácí kuchyni, kterou ocení milovníci zdravé stravy i milovníci poctivého jídla z masa. Vaříme pouze z našeho faremního bio hovězího masa. Máme vlastní porážku s bourárnou, a tak zvířata neprocházejí před poražením žádným stresem. Ostatní suroviny pocházejí převážně od dalších spřátelených farem.
V letních měsících oceníte zahradu s venkovním posezením, dětským hřištěm a letním bazénem, který lze využít od poloviny května do poloviny září. Řidiče potěší bezplatné parkování pro 10 aut.

Jako bonus nabízíme ubytovaným hostům možnost nakoupení výběrového certifikovaného hovězího biomasa s 10% slevou.
Nově nabízíme tako prodej „Krkonošských hovězích specialit“, což jsou masné výrobky vyráběné přímo u nás na farmě. , Tyto speciality jsou jedinečné svým složením a způsobem výroby. Maso, použité na jeho výrobu, je 100% místní surovinou. Je to maso skotu, který se u nás na farmě narodí, žije na okolních pastvinách a nakonec je v areálu farmy humánním a bezstresovým způsobem poražen. Každý kousek výrobku (párku, salámu, šunky) projde při výrobě několikrát rukama jejich výrobců – rodinných příslušníků farmy.

Zobrazit více

Výlety v okolí

Ukázat další výlety Zobrazit na mapě
Biofarma Pod Hájkem
Horní Branná 117, Horní Branná - Horní Branná, 512 36 (zobrazit na mapě)

Penzion Pod Hájkem

Horní Branná 117, Horní Branná – Horní Branná

Vybavení a služby
Parkování zdarma. Parkoviště je v areálu farmy – na noc se areál zavírá.
Prostor není bezbariérový
Wi-Fi zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště
Venkovní bazén
Vlastní restaurace
Domácí zvířata: 150 Kč/noc (Domácí zvířata je nutno předem nahlásit.)
Sauna
Vířivka
Dětská postýlka (dostupnost si ověřte)
V blízkosti vody nebo koupaliště
V blízkosti aquaparku
V blízkosti sjezdovky
V blízkosti běžkařské trati
Penzion v létě

Hodnocení podniku

5,0/5 (1 hodnocení)
Tomáš

Všechno neskutečně výborné! Pokoje takové, že se člověk cítí jako doma, jídlo – to nejlepší, co jsem kdy jedl a personál, který to dělá opravdu srdcem :) Sem se ještě hodněkrát vrátím a v Krkonoších už do jiného penzionu rozhodně nepojedu.