Biofarma Pod Hájkem

Horní Branná - Horní Branná, Horní Branná 117
Penzion v létě

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e‑mailem.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Rodina a děti, Pobyty s dětmi, Pobyty, Aktivní pobyty, Dovolená a pobyty s dětmi, Pobyty v ČR

O nás

Nabízíme kvalitní ubytování v areálu ekologické farmy – v krásné obci Horní Branná – na úpatí Krkonoš. Obec se nachází mezi dvěma turistickými centry – městečkem Jilemnice a Vrchlabí.
Ubytování je možné ve třech rodinných apartmánech, které jsou vybaveny dvěma ložnicemi, vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchou, kvalitními matracemi a pohodlným nábytkem.
V přízemí penzionu je prostorná nekuřácká farmářská restaurace, určená pouze pro ubytované hosty. Vaříme z lokálních surovin pravou domácí kuchyni, kterou ocení milovníci zdravé stravy i milovníci poctivého jídla z masa. Muži ocení fortelnou „chlapskou“ stravu z hovězího masa, pro ženy jsou připravena jídla ze zeleniny, obilnin a pseudoobilnin, dětem uvaříme chutná lehká jídla z telecího masa. Maso je z faremního bio-chovu. Ostatní suroviny pocházejí převážně od dalších spřátelených farem.
Odpočinek skýtá naše moderní wellness centrum, které je otevřeno od poloviny září do poloviny května, jinak dle domluvy. V letních měsících oceníte zahradu s venkovním posezením, dětským hřištěm a letním bazénem, který lze využít od poloviny května do poloviny září. Řidiče potěší bezplatné parkování pro 10 aut.

Zobrazit více

Zajímavosti v okolí

Ukázat další zajímavosti Zobrazit na mapě
Biofarma Pod Hájkem
Horní Branná 117, Horní Branná - Horní Branná, 512 36 (zobrazit na mapě)

Penzion Pod Hájkem

Horní Branná 117, Horní Branná – Horní Branná

Zobrazit na mapě
Check in od 15:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Máme dětské hřiště
Wellness
Venkovní bazén
Vlastní restaurace
Domácí mazlíčci: 100 Kč/ks/noc
Kolárna
Lyžárna
Mapa poboček