SPA Hotel Panorama

1,0 / 5 (1 hodnocení)

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Romantika pro dva, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Lázně

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku SPA Hotel Panorama

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
1,0/5 dle 1 hodnocení
5 0
4 0
3 0
2 0
Peťulka

V balíčku jsou údané nějaké procedury, plná penze, dárek a welcome drink. Také vyhlídka do parku.
Ještě před příjezdem sem telefonicky upozorňovala že přijedeme později. Nebylo mě upozorněno však ze večeři nedostaneme po sedmé hodině. Tudíž když jsme po sedmé přijely, museli jsme hledat jinou restauraci, kde se najist. První věc, co byla v ceně a my ji nemohly využít. Dárek ani welcome drink jsme nedostali. Místo vyhlídky do parku, mame krásnou vyhlídku na hlavní silnici. Ohledně procedur: v balíčku je pedikura rybičkami, tuto proceduru v tuto chvili údajně neprovozuji. Nabidly saunu, al ze zdravotnich důvodů toto využít nemohu (astma). Jelikož jsem těhotná byla odmitnuta masáž, která byla taktéž placená. Chápu l, že nejsou na to třeba školeni, ale nebyla mi nabídnuta žádná náhrada. Přítel na masáž která měla trvat hodiu šel, ale během 40 min byl zpět. Hotel ma stanovené obědy od 12hodin. Když jsme ve 12 na oběd přišly, zaměstnanec nas vyprovodil s tím, že pro nas jsou obědy až od 13hod. Na toto nás také nebylo upozorněno předem. Další věc, že bylo napsáno oběd výběrem z menu, oběd jsme dostali bez možnosti jakéhokoli výběru. Každý člověk něco nejí, nebo je možnost nějaké alergie na jidlo. Bohužel přesně toto se stalo nám, bylo nám naservírováno jídlo které jsme nemohly snist.
Celková komunikace personálu nestála za nic, nebylo řečeno kam přijít na masáž, museli jsme chodit po hotelu a hledat sami, jelikož pracovník, který ma byt na recepci, tam nebyl.
Jelikož jsme bly nespokojeni, pobyt jsme ukoncili v sobotu po obědě, místo v neděli.

11. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kolotoč štěstíHledáte kolotoč štěstí?

Od teď máte kolotoč štěstí hned po ruce – nahoře v hlavičce pod tlačítkem