Hotel Na Pekárně

4,7 / 5 (29 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše na výbornou! Jak domluva s rezervací, ubytování, prostředí i kuchyní. Na recepci úžasně příjemná slečna, pomohla, poradila, milá i hezká. Pobyt skvělý, kuchyně velmi chutná. Pokoje čisté, útulné a prostorné. V celém hotelu moc hezká výzdoba, květiny, čisto!I v restauraci, kam jsme zašli na oběd, velmi pozorný pan vrchní, pomohl i poradil. Je vidět, že zde vaří opravdu tak, aby byl host spokojen. Sauna byla super, dali jsme si ji po pobytu v místním plaveckém areálu, takže jsme se cítili skvěle. Pokud budeme mít cestu do Sušice, rádi se zase ubytujeme.“

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Na Pekárně

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,7/5 (29 hodnocení)
Maria

Vše na výbornou! Jak domluva s rezervací, ubytování, prostředí i kuchyní. Na recepci úžasně příjemná slečna, pomohla, poradila, milá i hezká. Pobyt skvělý, kuchyně velmi chutná. Pokoje čisté, útulné a prostorné. V celém hotelu moc hezká výzdoba, květiny, čisto!I v restauraci, kam jsme zašli na oběd, velmi pozorný pan vrchní, pomohl i poradil. Je vidět, že zde vaří opravdu tak, aby byl host spokojen. Sauna byla super, dali jsme si ji po pobytu v místním plaveckém areálu, takže jsme se cítili skvěle. Pokud budeme mít cestu do Sušice, rádi se zase ubytujeme.

Snad jen maličkost, večeře se podávaly v salonku, kde byl poblíž bowling a hluční hosté. Takže jsme se nemohli zdržet na večer při víně. Ale to už je jen maličkost.

21. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Pobyt jsme darovali jako dárek. Obdarovaní přijeli moc spokojení, chválili pokoj, personál, infrasaunu, výbornou strava, obsluhu a pěkné okolí hotelu.

16. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
K

Pokoj + příjemná slečna recepční

Prostředí restaurace: hluk – bowlingová dráha 2 metry od stolů, kde se podávala večeře. Snídaně OK, ale k večeři výběr jen ze dvou jídel :(

10. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Rodinné prostředí hotelu a skvělý personál.

8. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jelis28

Krasne prostredi, prijemny personal!

31. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (8)

Podobné podniky