Tyhle pražské baby friendly restaurace musíte poznat

Tyhle pražské baby friendly restaurace musíte poznat

Tipy rodičů 25. 2. 2019 Sdílet

Co je potřeba, aby děti byly spokojené? Dobré jídlo a zábava! Když je tedy vezmete do restaurace, která má pěkný koutek nebo hřiště, aby se vyřádily, než talíře přistanou na stole, nemůžete šlápnout vedle. A přesně na taková místa pro vás máme tipy. Mrkněte na nabídku pražských baby friendly restaurací a vyberte, kam zamíříte. Dobrou chuť!

Golden Pacific Café v OC Galerie Butovice

Dnes obsluhuje vlak! Mašinky v téhle kavárně budou bavit jak malé návštěvníky, tak vás. Pořiďte na Slevomatu vouchery a běžte si s celou rodinou smlsnout na teplých i studených jídlech, která vám přijedou až pod nos. V kavárně obsluhuje 6 až 10 mašinek, stolků s nádražím je na místě devět. Samozřejmě je tady i dětský koutek.

Podívejte se na Slevomat, co nabízí Golden Pacific Café.

Snídaně ve Vabene na Starém Městě

Co takhle vzít děti na bufetovou snídani ve stylu „sněz, co můžeš“? Ristorante Vabene, kterou najdete na Starém Městě, nabízí vouchery pro parádní start dne. Zdarma s sebou navíc můžete vzít dítě do 4 let, pokud zvolíte voucher pro 2 osoby, pak dokonce 2 děti do 4 let. Smlsnete si tu na vajíčkách, uzeninách, sýrech i sladkostech – jak bude libo.

Prozkoumejte na Slevomatu nabídku Ristorante Vabene.

Al Mulino v Dolních Počernicích

Které dítě by nebylo nadšené, když ho vezmete na křupavou pizzu. A když to navíc bude do restaurace, kde mají parádní dětský koutek, to bude teprve něco! A co po jídle? Projděte se v zámeckém parku nebo k hrázi Počernického rybníka, který je největší v Praze.

Mrkněte na Slevomat na voucher do restaurace Al Mulino.

Golemův restaurant v Březiněvsi

Pěkný dětský koutek, a to jak uvnitř, tak venku, najdete také v Březiněvsi, kde se nachází Golemův restaurant. Interiér i exteriér je zdoben originálními malbami z rudolfinského období, a tak se i bez stroje času ocitnete v časech Golema.

Podívejte se, co na Slevomatu nabízí Golemův restaurant.

Waf-Waf v Holešovicích a na Vinohradech

Na světě byste jen těžko hledali ratolest, která by nebyla přímo nadšená z návštěvy Waf-Waf. Upřímně – s nejvyšší pravděpodobností budete nadšeni také. Ať už si dáte vyhlášené vafle, milkshake, nebo sem zajdete na snídaňové menu, u rodiny zabodujete.

Pořiďte na Slevomatu vouchery do Waf-Waf.

Malešická Tvrz v Malešicích

Dětské hřiště i koutek najdete v příjemné restauraci Malešická Tvrz. Kromě toho se tam skvěle najíte, jak potvrzuje vynikající hodnocení zákazníků Slevomatu. Co takhle smlsnout si na hromadě řízků nebo uzené kýtě?

Podívejte se na Slevomat na nabídku restaurace Malešická Tvrz.

Tipy rodičů

Tipy rodičů

Je stezka vhodná pro kočárek? Čeká na konci cesty odměna v podobě domácího ledového čaje a dětského hřiště? Je prohlídka zámku odborná a na dvě hodiny nebo je přizpůsobena i dětem? Kde najdete příjemnou kavárnu s dětským koutkem nebo dokonce muzeum pro děti? To vše a mnohem více vědí naši ambasadoři, aktivní rodiče, kteří nám posílají fotky a zážitky s dětmi.