Známe nejlepší herny v Praze, kde se děti vyřádí a rodiče si odpočinou

Známe nejlepší herny v Praze, kde se děti vyřádí a rodiče si odpočinou

Tipy rodičů 9. 1. 2019 Sdílet

Zábavní parky, herny malé i větší a dětské koutky pro veřejnost? Ráj pro děti všech věkových kategorií, kde se vydovádí na desítkách atrakcí a rodiče si v relativním klidu dají kávu a chvíli nemusí vymýšlet žádný další program. Kam jít, kde to stojí za to?

Nabídku všech zábavních parků a heren najdete v rodinné sekci na Slevomatu.

Toboga Fantasy na pražském Zličíně

Jedna z největších heren u nás, kterou mama blogerka Mama live nazvala „nekorunovanou královnou mezi hernami“. Najdete tu přes 100 atrakcí a užijí si to tu všechny věkové skupiny.

Jaké byly dojmy blogerky Katy? „První dojmy: světlá, rozlehlá, barevná a čistá! Atrakcí tak akorát, jako hodně, ale zároveň si všechno děti během dvou hodin vyzkoušely a mohly se k oblíbencům vracet. Myslí se tu na všechny věkové kategorie dětí.“

Kromě atrakcí pro větší děti vypíchla i krásný a rozlehlý kout pro ty nejmenší: „Většina heren má i sekci pro nejmenší, ale bývá to pár kostek a bazének s kuličkami. Tady je to Sekce. Rozlehlá, ohraničená, vše měkké, spousta kuliček, kostek, houpátek… Může se sem do 5 let, ale tím, že je i tato sekce opravdu veliká, nemusí se mrňouskové bát o prostor.“

Zábavní park se nachází v obchodní zóně, kde pohodlně zaparkujete. A pokud jste hledali místo pro uspořádání dětské narozeninové oslavy, už hledat nemusíte. Konají se tu pravidelně a mají velký úspěch.

Pořiďte výhodné vstupy na Slevomatu a vyrazte do Tobogy.

Akční týmová hra TEPfactor

Nechcete jen sledovat, jak děti jezdí po skluzavce a skáčou na trampolíně? Chcete se do hraní pustit všichni?

Tak postavte tým a čelte společně výzvě zvané TEPfactor! Zábavná akční hra v Chotilsku (40 minut od Prahy) je inspirovaná pevností Boyard, ale nebojte, žádní hadi, štíři ani jiná havěť tu nečíhá. Úkoly jsou zaměřené na fyzičku, logiku, šikovnost a trpělivost a prověří vzájemnou spolupráci týmu. Tak připravit, pozor, start – 25 úkolů čeká!

Pro lepší představu se podívejte na video, které přímo při hře natáčel náš Richard.

A výhodné vstupy na TEPfactor samozřejmě pořídíte u nás na Slevomatu.

JumpPark Jarov – ideální místo pro všechny skokany

Na Jarově je ideální místo pro trénování skoku radostného! Vyskočte si radostí a skočte do JumpParku na Jarově, kde se nejen skvěle pobavíte, ale také potrénujete kondici. Strávíte tu celou hodinu, kdy budete skákat a skotačit na trampolínách a také všech atrakcích včetně pěnového bazénu,  3D vybíjené, free jumpu a žhavých novinek.

Pořiďte si výhodnější hodinový vstup a vyrazte skákat na Jarov.

Blogerka Andrea Tengler s pětiletým Rikim se po první návštěvě JumpParku rozhodli chodit skákat pravidelně, až tak je to bavilo: „No takže, mami, kam dříve? Začínáme hned na první u vchodu (3D vybíjená), která je úplně prázdná. Je nás tady dohromady 6, což je velká pecka! Máme to tady téměř celé pro sebe. Richard skáče, co nejvýše může, a směje se od ucha k uchu. Je to trošku rozdíl oproti trampolíně, kterou máme na zahradě, i oproti těm, co bývají v herničkách. Ten velký prostor prostě dělá divy.“

Creative World v Holešovicích

Adrenalin a zábavní herny nejsou váš šálek čaje? Co zkusit pro změnu klidně interaktivní laboratoř? Vydejte se na cestu za povoláním, které jste si chtěli vždy vyzkoušet. Staňte se výtvarníkem, tanečníkem či rybářem. Toužíte být na chvíli hudebníkem, úspěšným tenistou nebo boxerem? A co takhle pustit se do boje s legendárním Mariem? V Creative World v pražských Holešovicích pro vás připravili Nintendo Labo, kde je vše možné, stačí jen pořídit voucher. Tak vzhůru do světa tvorby, poznání, kvízů a hádanek i soutěžení!

Mama blogerka Veru Harnol navštívila Nintendo Labo s pětiletým Lukym: „Laboratoř je vhodná pro všechny vědátory (malé i velké), zabaví se zde celá rodina. Pokud máte doma dítě s velkou fantazií, tak je pro vás tohle místo jako stvořené. V jedné místnosti se promění v rybáře, závodníka, tenistu, pianistu anebo potápěče, a to je sen nejen malých dětí…“

Parkování je možné na placených místech přímo před Creative World a komu vyhládne, ten si může dopřát nějakou dobrotu v místním bistru.

Funpark Žirafa v pražských Průhonicích

Co je snem všech dětí? Kopec hraček, skluzavky a prolézačky, bazén plný míčků… Prostě moře zábavy! A ve Funparku Žirafa ji najdou. Vy si zatím odpočiňte u dobré kávy při surfování díky Wi-Fi. Vaše ratolesti už si na 8000 mplných atrakcí vystačí samy.

A co je víc než spousta slov? Jedno video. 😀 Podívejte se, jak Funpark otestovala blogerka.

Kde se v zimě ohřát nebo uspořádat oslavu? Café Pink Bear v Braníku

Nejspokojenější rodič je ten, který má spokojené děti. A děti jsou nejspokojenější tam, kde si můžu hrát. Na 130 m2 kavárny Café Pink Bear v Braníku s 3 dětskými koutky je místa a příležitostí ku hraní víc než dost!

V kavárně zahájila herničkové období se synem (1 rok) mama blogerka Kamila z I Love Cake a pochvalovala si ji po všech stránkách: Celá herna je rozdělená na tři místnosti a právě tato první je nejvhodnější pro úplně nejmenší. Je v ní obrovský bazén s balónky a skluzavkou, molitanem ohraničený prostor, odkud prcci neutečou, kde je hrazdička a různé hračky především pro miminka a batolata. Co je pro mě, jako pro rodiče toužícím po chvilce klidu, skvělé, jsou stolky hned u hracích ploch, kde jsem si vychutnala zmíněnou kávu. V té samé místnosti probíhá přes léto také výtvarná herna pro starší děti.“

A blogerka Katy doplňuje: „Nechala jsem se inspirovat Kamčinou recenzí a uspořádala zde šestileté Barunce oslavu narozenin. Měli jsme kavárnu celou pro sebe a pro děti byla připravená zombie hra, kdy měly pomalované obličeje, křičelo se, tančilo a oslavenkyně byla nadšená.“

Tipy rodičů

Tipy rodičů

Je stezka vhodná pro kočárek? Čeká na konci cesty odměna v podobě domácího ledového čaje a dětského hřiště? Je prohlídka zámku odborná a na dvě hodiny nebo je přizpůsobena i dětem? Kde najdete příjemnou kavárnu s dětským koutkem nebo dokonce muzeum pro děti? To vše a mnohem více vědí naši ambasadoři, aktivní rodiče, kteří nám posílají fotky a zážitky s dětmi.