Testujeme za vás: Kolagen, beauty drink na dobrou noc

OH MY BEAUTIFUL LIFE 5. 12. 2018

Blogerka Oh My Beautiful Life za nás všechny téměř dva měsíce testovala Biomedix Collagen, 100% přírodní rozpustný kolagen špičkové kvality, který na Slevomatu nabízíme v balení po 32 nebo 64 sáčcích. Jaká je její zkušenost? Co na tento kolagen říká její pokožka? Dočtete se v recenzi.

Chci koupit Biomedix Collagen

Beauty drink na dobrou noc

Jaké máte večerní rituály, dámy? Dáváte si skleničku vína před spaním nebo kostičku čokolády nebo si přečtete kapitolu z dobré knihy? A co kosmetické a „bjůty“ rituály, abyste se ráno probudily rozzářené a vyhlazené? ☺

Já mám ráda obě varianty – přečíst si knihu i udělat kosmetickou rutinu. Přeci jen člověk časem zjistí, že jít spát bez odlíčení se opravdu nevyplácí. A na pleti jde vidět právě ta dlouhodobá a soustavná péče. Když mi bylo dvacet, večerní odličování jsem neřešila. Pak jsem ale řešila černé tečky na nose a jiné neduhy. Následně proběhla osvěta o odličování a smytí veškerých denních nečistot a pleť začala být doslova vděčná. Dnes bych bez odlíčení nešla spát ani po nejdivočejší párty, ze které si nic nepamatuju. Prostě to ke mně patří stejně jako dýchání.

Můj večerní kosmetický rituál nezahrnuje jen odlíčení, ale také péči. Poslední měsíce jsem do své péče zařadila i kolagenový drink. Kolagen je důležitá složka pleti, když je ho nedostatek, pleť je tenká, až papírová, jsou viditelné vrásky a linky na pokožce. Naopak při jeho dostatku je pleť pružná, až taková hutná, jde cítit, že má pevnou strukturu, jemné linky vymizí a hlubší vrásky se zredukují. Kolagen v organismu s věkem ubývá, a proto jsem se rozhodla jít proti tomuto trendu a doplnit jej. ☺

Hledala jsem přípravek, který bude jednoduchý na používání, ale bude také mít dobré složení a dobré výsledky. Mám tedy mořský Biomedix Collagen, který je lépe stravitelný než například hovězí.

Specifikace Biomedix Collagenu:

  • 100% přírodní mořský kolagen typu I.
  • 5.000 mg mořského kolagenu v jedné dávce
  • Vyrábí se z ryb, které nepocházejí z rybích farem, ale z volného moře.
  • Snadno se používá – sáček s obsahem mořského kolagenu stačí vysypat do poháru, zalít 2 dcl nápoje a vypít (má mírně nahořklou chuť).

Jednoduše si večer před spaním vysypu jeden sáček kolagenu do skleničky, zaliju jej vodou a rozmíchám. Kolagen je ve formě bílého prášku a dobře se rozpustí, když nejdřív nasypu prášek a následně jej zaliju vodou. Při opačném postupu (nasypání prášku do vody) se musí déle čekat, než se kompletně rozpustí. Nahořklou chuť nepozoruji, podle mě nechutná nijak. Je to mléčná poloprůhledná tekutina bez chuti a bez zápachu ☺. Piju ho vždycky cca 30min před spaním.

No a výsledky? ☺ Líbí se mi struktura pleti – je hutná a silná. Nereaguje tolik na změny teplot nebo počasí, nevysušuje se mi například okolí nosu a tváře. Taky nevidím drobné linky na tvářích, které jsem měla na konci léta. Ty tropické teploty se mi sice hodně líbily, ale asi jsem byla celkově dehydrovaná, tak šly linky vidět. Teď už nejsou. Takže já můžu hodnotit kladně, viditelný rozdíl mám tak napůl, nečekejte na fotkách před a po a vyhlazení jak po plastice. Struktura pleti se pozná na dotek a já mám teď ze své pleti výborný pocit, který bych přála i vám.

Před a po 2 měsících užívání:)

Mějte krásný zbytek dne a nezapomeňte se občas rozmazlit a nechat se opečovat.

Vaše Pavla 

Jak se vám článek líbil?

OH MY BEAUTIFUL LIFE

Jsem Pavla, máma dvou kluků, malých sportovců. Staršímu říkáme Junior, je to nadšený tenista a letos se z něj stane prvňáček. Mladšímu říkáme Starosta, protože když ho poznáte, tak se tak někdy prostě chová :-D Je to vtipálek, který se ničeho nebojí a do všeho se vrhá s obrovským nadšením. Nedávno se třeba naučil jezdit na šlapacím kole. Prostě si řekl, že to bude umět. No a já jsem jejich máma a snažím se jim ukázat celý svět. Střípky z našich dní sdílím na sociálních sítích a občas píšu i články na blog, když je ta správná konstelace a tvůrčí chvilka.

Zaujal vás článek? Tohle se vám bude líbit!