Koupání v zimě? Tipy na nejlepší aquaparky a bazény v naší nabídce

Koupání v zimě? Tipy na nejlepší aquaparky a bazény v naší nabídce

Tipy rodičů 17. 12. 2018 Sdílet

Vybrali jsme pro vás to nejlepší koupání na zimu. V bazénech a aquaparcích se ohřejete a někde zažijete i pěkné vlnobití. Nechte se inspirovat!

Nejen vodní hrátky, ale i další sportovní vyžití najdete v naší nabídce.

Aqualand Moravia

V Aqualandu Moravia je to na celý den! Kterýkoli den v týdnu, o víkendech, státních svátcích i jarních prázdninách si tu můžete užít moře, tedy bazén, zábavy – většina toboganů a skluzavek je ve stálém vnitřním prostředí s teplotou 27–30 °C, k tomu přičtěte relax v termálních venkovních bazénech teplých 32–37 °C a výhledy na Pálavu.

Nabídka Aqualandu Moravia na Slevomatu.

Surf Arena v Praze

Oblékněte se do neoprenu! Vyzkoušejte v Surf Areně v pražských Letňanech bodyboarding neboli jízdu vleže na břiše nebo vkleče, což je ta nejjednodušší varianta surfingu. Díky vyspělé technologii zažijete na simulátoru pocity, jako byste právě řádili v oceánu.

 Bavit se tu navíc budou i děti, jak potvrzuje mama blogerka Kamila z blogu I Love Cake a její 7letý syn: „Celé je to především o správné práci rukou, tedy dodržovat instruktáž, jak mít na prkně ruce a tělo, a pak už si to jenom užívat. Můžete různě zatáčet, dělat otočky, klečet. Instruktor a později i děti po sobě házeli balóny a dost se vyblbli.“

Podívejte se na nabídku pražské Surf Areny na Slevomatu. 

Lagoon Letňany

Mama amvbasadorka jezdí s dětmi do letňanského bazénu pravidelně: „Při vstupu na recepci vidíte přímo do bazénu, což je lákadlo pro natěšené děti. Celkově doporučuji. Není tam moc lidí, všude ochotný personál, čisto.“

  • Do bazénu se dostanete nejlépe autobusem , stojí hned u zastávky Tupolevova. Bazén má i své vlastní parkování zdarma.
  • Skřínky jsou na 10,–, pokud Vás jde více, je potřeba vzít aspoň 2. U skříněk jsou převlékárny, je jich dost, nemusíte čekat. Skřínky jsou na dohled od bazénu, což je s dětmi fajn, když něco zapomenete.
  • Bazén je velký, hlídaný minimálně jedním plavčíkem.
  • Nejlepší je tobogan. Děti od 5 let na něm jezdí samy. Při vstupu je semafor, který zajišťuje bezpečný dojezd. Na konci toboganu je dostatečně dlouhý bazének, který brání zranění dalšího plavce.
  • Dětské brouzdaliště má opravdu příjemnou teplotu, určeno pro děti do 6 let.
  • Whirlpool i masážní bazén je také teplý, děti baví hrát si v proudu.
  • Všude jsou plastové židle k odpočinku. Pro hladové je zde kiosek. Jídla většinou smažená, ale naleznete i přesnídávky , muffiny a rozmanité pití.
  • Čistotu bazénu hodnotím velmi kladně.
  • Vstupné je na 2,5 hodiny, což je postačující i pro největší cachtaly.

Podívejte se do naší nabídky, jestli nemáme vstupy do letňanského bazénu výhodněji.

Mermaiding: Plavání v kostýmu mořské panny

Při plavání v kostýmku mořské panny si děti v pražském Aqua Palace užijí nejen spoustu legrace, ale naučí se i něco nového. Od vyškolených instruktorů se dozví něco ze základů freedivingu (nádechového potápění), budou plavat a pohybovat se ve vodě s monoploutví a dostanou pár fotek na památku. Na kurz se můžou přihlásit nejen holky, ale i kluci.

Podívejte se na nabídku lekcí mermaidingu na Slevomatu. Nebyl by to hezký dárek pro malou slečnu od Ježíška?

Mama blogerka Katka z blogu Mama live vzala na lekci mermaidingu šestiletou Barunku: „Když se ukázalo, že Baru je ready na výuku,  přinesla lektorka Petra ploutev – černý „futrálek“,   který opravdu vypadá jako spojené potapěčské ploutve a ocas dohromady. A začalo se s tréninkem. … A Petra? Neuvěřitelně milá lektorka! Od samého začátku se naladila na Barunčinu notu, dělala legraci a hrozně moc ji chválila a ptala se jí, jestli nebyla v minulém životě mořská panna. … A pak už byl čas dotáhnout to do finále! Na řadu přišel celý ocas. Barunka se do něj nasoukala a byla mořská panna se vším všudy.“

Aquapark Vyškov

V Aquapark Vyškov si užijete spoustu atrakcí, na kterých se vyřádí malí i velcí milovníci vody, tepla a legrace. 3hodinové vstupy pro dospělé, děti i seniory můžete využít s celou rodinkou.  Pobyt ve vodním ráji začněte třeba pár tempy v bazénu s teplotou 27 °C,  pak se prohřejte v páře, zchlaďte v bazénku a přesuňte na masážní lavici nebo do vířivé vany. Určitě se nechte strhnout k dovádění na tobogánu – je to vážně jízda.

Brněnská blogerka Bejbyblog navštívila aquapark s pětiletou Vali: Je to tam obrovské a každý si tam najde to svoje. Zaplavete si v „pětadvacítce“, kde se na skokáncích Vali hodně vyblbla. A pak si odpočinete v mělkém bazénu s bublinkami, masážní lavicí a gejzírem uprostřed.“

Výhodný vstup do Aquaparku Vyškov najdete na Slevomatu. 

Aquapark Kravaře

Voda nadnáší nejen tělo, ale i ducha, ve vířivce se rozpouštějí starosti, na tobogánu ujedete nudě a divoká řeka rozproudí maximální zábavu! Pojďte se bavit do Aquaparku Kravaře, který je samostatnou částí sportovního komplexu Buly Aréna. Užijete si vodní radovánky v bazénu, divoké řece, whirlpoolu nebo na 65 metrů dlouhém tobogánu. Přímo u bazénu je bufet, kde se občerstvíte (útrata se píše na čip na náramku). Na výběr máte ze dvou variant voucheru – vstup pro 2 dospělé osoby nebo rodinné vstupné. Přijít můžete od pondělí do neděle – o víkendu kdykoli v otevírací době, v týdnu od 14. hodiny.

90 minut zvýhodněných vodních radovánek v Aquaparku Kravaře najdete v naší nabídce na Slevomatu.

Tipy rodičů

Tipy rodičů

Je stezka vhodná pro kočárek? Čeká na konci cesty odměna v podobě domácího ledového čaje a dětského hřiště? Je prohlídka zámku odborná a na dvě hodiny nebo je přizpůsobena i dětem? Kde najdete příjemnou kavárnu s dětským koutkem nebo dokonce muzeum pro děti? To vše a mnohem více vědí naši ambasadoři, aktivní rodiče, kteří nám posílají fotky a zážitky s dětmi.