Last minute tipy na podzimní prázdniny: veletrh, ranč, rejžování a farma

Last minute tipy na podzimní prázdniny: veletrh, ranč, rejžování a farma

Tipy rodičů 17. 10. 2018 Sdílet

Podzimní prázdniny jsou za dveřmi, v roce 2018 navíc netypicky v pondělí a úterý. Kam vyrazit? Kde si s dětmi užít prodloužené volno?

Vy už nás znáte, vy víte, že pro vás máme báječné last minute tipy. Vyrazte s dětmi na jih Moravy, do Harrachova nebo na Lipno.

Ale začneme soutěží, protože výhrou jsme my 😀

Kde můžete potkat Slevomat? Na veletrhu hraček a her FOR TOYS

Již 9. ročník veletrhu se na letňanském výstavišti koná v termínu 25.–28. října. A vy tam můžete načerpat inspiraci na dárky, pořídit třeba už něco „za Ježíška“ a děti si užijí doprovodný program. Slevomat tam bude taky, na našem stánku si budete moct prohlédnout spoustu dětského zboží, které máme v nabídce, zatočit si na kolotoči štěstí a vyhrát třeba zájezd. A hlavně se potkáte s námi. 

Na Facebooku Rodina a děti právě odstartovala soutěž o 30 vstupenek na veletrh, tak zkuste štěstí!

Zažijte tak trochu jinou jižní Moravu na Ranči Kostelany

Vyhlášený Ranč Kostelany otevírá brány a zve vás do svého hotelu Crazy Mary na nezapomenutelný pobyt na Divokém západě s výhledem do okolní široké krajiny.

Zlákat se nechala i blogerka MK life s rodinou a ve své recenzi nešetří chválou:

„Máte rádi zvířata, koně obzvlášť, klídek a menší hotely? Tak rozhodně nepovažujte Ranč Kostelany za šílené westernové městečko, kde si prohlídnete leda uvázaného koně z metru a nakrmíte kozy granulkama z automatu. Tohle je úplně jiný šálek kávy! Dokonalostí je, že se tady dostanete po areálu úplně volně a máte možnost se zajít podívat i do stájí. Taková volnost ještě nebyla nikde, kam jsme s holkama jeli. A že ty koně objíždíme nadšeně všude. Pohladíte a okouknete si tu klasicky ovečky nebo třeba poníky, za větším koněm si zajdete ke stájím. Přímo na ranči si u obsluhy v restauraci vemte mapku areálu, která se dětem líbí, a provedou vás rázem celou buvolí stezkou.“

Podívejte se na naši nabídku Ranče Kostelany na Slevomatu.

Vyrejžujte z prázdnin maximum v harrachovském Rejžáku

Vydejte se za aktivním odpočinkem do Harrachova! Apartmány Rejžák vás zvou do Krakonošova revíru, můžete se kochat krásnou přírodou i užívat sportovní aktivity – třeba s celou rodinou či partou. Ve výhodné nabídce jsou pobyty na 3 či 4 dny a vouchery ve variantách na období podzim/zima i zima/jaro.

Vybírat můžete mezi pobytovými balíčky pro 3 nebo 6 osob – pro větší skupinu bude připraven apartmán DeLuxe a 15litrový soudek piva k tomu. To bude večer prima posezení!

A že Harrachov jsou hlavně sjezdovky? Nenechte se mýlit! Tady to žije po celý rok. 

Udělejte si s dětmi výlet na Mumlavské vodopády a projděte se Liščí stezkou. Užijte si adrenalin na místní bobovce a pokud nebude počasí značka ideál, zajděte na exkurzi do sklárny Novosad.

Podívejte se na naši nabídku harrachovských apartmánů Rejžák na Slevomatu.

Relax v sauně a pohoda na farmě? Vyrazte na Lipno

V mnoha pohádkách vystupují nejrůznější zvířátka. A výjimkou nebude ani ta, kterou u Lipna už brzy zažijete vy.

Odpočinek u vody je plný pohody. Přijeďte si do penzionu Daniela u Lipna užít příjemný podzim, zimu nebo jaro. Atmosféra je tu opravdu pohodová – majitelé penzionu chovají koně, poníky, ovce i všelijakou drůbež, prostě úplný opak ruchu města.

Podívejte se na naši nabídku penzionu Daniela na Slevomatu.

A tipy na výlety a aktivity na Lipně? Máme! Podívejte se k nám do magazínu.

A pokud hledáte zážitky a tipy na kratší výlety, podívejte se k nám do magazínu.

Tipy rodičů

Tipy rodičů

Je stezka vhodná pro kočárek? Čeká na konci cesty odměna v podobě domácího ledového čaje a dětského hřiště? Je prohlídka zámku odborná a na dvě hodiny nebo je přizpůsobena i dětem? Kde najdete příjemnou kavárnu s dětským koutkem nebo dokonce muzeum pro děti? To vše a mnohem více vědí naši ambasadoři, aktivní rodiče, kteří nám posílají fotky a zážitky s dětmi.