Aktivní zábava pro děti na severu Moravy? Jump Centrum ve Frýdku-Místku

Aktivní zábava pro děti na severu Moravy? Jump Centrum ve Frýdku-Místku

BOHYNĚ KUCHYNĚ 19. 9. 2018 Sdílet

Zabavit teenagera? Jde to? Blogerka Alena z blogu Bohyně kuchyně s tím má bohaté zkušenosti. Má děti větší, 12 a 15 let, a jak sama říká, často se již zabaví samy. „Ale rádi je bereme na výlety, za kulturou, za poznáním i za zábavou. Proto beru každou inspiraci, každý nápad, se kterým někdo přijde.“ A tak ocenila nabídku na otestování trampolín v Jump Centru ve Frýdku-Místku.

Chceme si jít zaskákat do Jump Centra

Dvanáctiletá Tony je poměrně hodně aktivní a sportovně založené dítě. Je pořád v pohybu a miluje různé adrenalinové parky, lanová centra a místa, ze kterých odchází totálně slitá potem a utahaná.

Jeden prázdninový den jsem sbalila Tony a její dva kamarády Ellu a Marka a vyrazili jsme za zábavou do Frýdku-Místku. Zlákal nás tamní trampolínový park – Jump Centrum.

Na ploše 450 m2 je vyžití pro děti od tří let. Trampolíny, dětský koutek pro nejmenší, odpočinková zóna, kde si můžete dát něco dobrého na pití nebo jídlo, a také příjemná plocha venku, kde je i nafukovací hrad.

Na začátku, než děti vůbec pustí na trampolíny, dostanou krátké poučení o tom, jak se chovat, jak mezi trampolínami přecházet, jaká pravidla dodržovat při skoku do molitanové jámy.

Poté přichází rozcvička s profi instruktorkou. Kdo chce, může se tady dokonce zúčastnit lekcí parkouru pod vedením zkušených profíků.

Molitanová jáma byla rozhodně největším zdrojem zábavy u všech tří dětí. Marek, Tony i Ella se  hecovali, kdo skočí lepší salto, hvězdici a podobné kreace.

Samozřejmě, že děti mají při takové zábavě žízeň. Můžete jim objednat karafu vody se sirupem nebo cokoliv jiného z široké nabídky u baru. Pro rodiče tady čepují pivo a vaří výborné kafe.

Po vysilujícím výkonu na trampolínách měly děti pěkný hlad. Doporučuji dát si při návštěvě pizzu. Je výborná!!!

Moc se mi líbí možnost uspořádání oslavy v Jump Centru. Je tady moc pěkná výzdoba a věřím, že děti si tady oslavu užijí naprosto maximálně. Při oslavě si můžete nechat celé centrum uzavřít pro sebe, objednat si i dort, v ceně je dětské šampaňské a výzdoba.

Všechny tři děti byly z Jump Centra nadšené a celou hodinu jsem je nemohla z trampolín sundat. Střídaly poskakování na dlouhých trampolínách, zahrály si basket s molitanovou kostkou, pořádaly závody, kdo dříve všechny trampolíny přeběhne, a nejvíce skákaly do molitanové jámy.

Až bude venku ošklivé počasí, doporučuji sbalit děti a vyrazit s nimi právě sem. Pokud máte menší děti, které ještě na trampolíny nemůžou, zabaví se v dětském koutku nebo na nafukovacím hradě na dvorku. Zábava je tady pro děti od 3 let a úplně klidně do 18. Vlastně i pro dospělé. Pro všechny aktivní lidi, kteří mají rádi pohyb.

Kde koupím vouchery do Jump Centra?

BOHYNĚ KUCHYNĚ

BOHYNĚ KUCHYNĚ

Blog Bohyně kuchyně, který se zpočátku věnoval jen vaření, se postupem času rozrostl o tipy pro rodiny. Kam si vyjet na dovolenou, na výlet, co číst, jak zkrášlovat bydlení a vůbec jak hezky a naplno žít.