Vezměte děti do Divadla kouzel Pavla Kožíška na show plnou čar a magie

Vezměte děti do Divadla kouzel Pavla Kožíška na show plnou čar a magie

Mama live 27. 8. 2018 Sdílet

Kdyby mě někdo o půlnoci vzbudil (hodně štěstí!) a zeptal se mě, jaké znám kouzelníky, vykřikla bych Copperfield a Kožíšek. A hádejte, na kterého z nich jsme vyrazili s dětmi? 

Pavel Kožíšek vypadá stále jako mladý kluk, je to usměvavý sympaťák a mně se líbí, že svá představení v líbeznickém Divadle kouzel Pavla Kožíška zaměřuje hlavně na děti, se kterými to umí.

Chceme voucher na představení v Divadle kouzel

Do Líbeznic za Prahou (Praha-východ, směrem na Mělník) jsme vyrazili celá rodina. Hodinu před představením Hra kouzel a magie jsme zaparkovali na náměstí vedle divadla a nejdříve jsme navštívili zrcadlový labyrint, kde jsme se nasmáli u zrcadel, přilepili děti na strop a zkoumali obrazy s posunutou perspektivou.

Z pizzerie voněla božsky pizza, ale nenechali jsme se zlákat a na 14. hodinu jsme pak už spěchali do divadla. Protože jsem místa objednávala docela pozdě, měli jsme přístavky, což zpětně hodnotím jako nejlepší řešení. 

Jsou to židle (pohodlné, nebojte!) na schodech, seděli jsme za sebou podél zdi. Předškolačka Barunka je na divadlo zvyklá, s prarodiči má už dva roky pohádkové předplatné v pardubickém Východočeském divadle, ale Honzíkovi budou teprve tři. Navíc po obědě nespinkal. Ale když jsem to předem konzultovala s Pavlem Kožíškem po telefonu, říkal, ať to zkusíme, a když se to Honzíkovi bude zdát dlouhé, tak s ním prostě jeden z nás velkých půjde ven. Užili jsme si to nakonec všichni.

Barunka byla naprosto nadšená, smála se vtipům, valila oči nad kouzly a nešlo jí prostě do hlavy, jak se mohla ta Martina s klukem tak svázat. Honzík se smál taky, ale nejsem si jistá, že vždy vtipu 😀 Když se nudil, přešel po schodech za mnou, sedl si mi na klín nebo na schody vedle mě, pojídal si croissant (omlouvám se za ty drobečky!) a hodinové představení krásně zvládl. Mezi diváky byly děti zhruba od 4 let (můj soukromý odhad) a rozhodně neseděly potichu a nehnutě. Nikomu ale nevadilo, že občas šel někdo na záchod nebo se ozval dětský hlásek 😀

Představení je tedy hodinové a je opravdu vtipné, Pavel i se svojí asistentkou Martinou s diváky komunikuje, neustále si vybírá z publika „dobrovolníky“, které buď přímo na sedadle trochu trápí, nebo si je rovnou pozve na pódium. My s manželem jsme se smáli košilatým vtípkům, Barunka tleskala nadšením, když se povedlo kouzlo. Střílelo se, hádalo se, létalo se, svazovalo se :-D.

Pavel s Martinou jsou sehraná dvojka, dělají si ze sebe legraci. Kouzel během hodinky ukázali asi deset, mělo to švih a je to profi. Nebudu vám kouzla detailně prozrazovat, abych vás nepřipravila o překvápko 😀

A po představení jako bonus probíhá autogramiáda.

Pro mě je to rozhodně moc hezký kulturní zážitek, doporučuji spojit s návštěvou zrcadlového labyrintu a pořád mi v hlavě straší ten restík s pizzou 😀 Naštěstí to do Líbeznice nemáme daleko (dostanete se sem snadno autem nebo autobusem z metra C Ládví) a moc mě láká vánoční představení.

Koupit voucher na kouzelnické představení

Mama live

Mama live

Jsem máma dvou dětí, žena jednoho muže a píšu o nás. Jsem na mateřské čtyři roky a po dvou letech této super dovči mě začalo každodenní popíjení drinků s nohama na stole nudit. Tak jsem založila blog a začala psát. A když mi dojdou slova, tak to vyfotím, když nevím kudy kam, vezmu to přes humor.