Zábava na cesty podle mama blogerky: Učíme se s Montessori

Zábava na cesty podle mama blogerky: Učíme se s Montessori

MK Life 14. 8. 2018 Sdílet

Najít zábavu na cestování s dětmi už není dneska žádný problém. Všude se to hemží nálepkovými sešity, kartičkami nebo jinou zábavou. Mama blogerka roku Míša z blogu MK life je s dětmi na výletech a cestách velmi často. Jak své dvě dcerky zabavuje?

My si poslední rok oblíbili malé sešity, kde se objeví nějaké nálepky, které se vejdou do batůžků na výlet, a navíc děti i něco málo naučí.

— mama blogerka MK life

Ukažte mi nabídku Učíme se s Montessori

Jako tip tu mám dnes zábavu pro všechny monte i nemonte nadšence :-). Učíme se s Montessori je edice nálepkových a pracovních sešitů, které děti hezkou a hravou formou učí poznávat nové informace.

Je na dítěti a na vás, zda se chcete zaobírat přírodou, počítáním, objevováním aj. Podle tématu si v sešitu najdete hry různých druhů. Nejmenší budou bavit sešity s grafomotorikou, vybarvováním, poznáváním nebo třeba lepením.

Ti starší se naučí počtům, které pochopí díky hezkým příkladům „ze života“, a ne biflováním jednoho příkladu za druhým.

Pokusy, recepty, početní omalovánky, kde si dítě musí barvu do omalovánky vypočítat jednoduchým příkladem a další a další hry.

Přiznám se, že dnes už nás na výletech zpoždění vlaků netrápí tak jako dřív :-D. Sešitů máme hodně, tyhle monte jsou u starší (pětileté) Nelinky moc oblíbené :-).

Chci voucher na koupi Učíme se s Montessori

MK Life

MK Life

Znáte blog MK life? Píše ho mladá lékařka a hlavně máma dvou dětí. Čtenáře inspiruje tak moc, že získala 1. místo v soutěži MAMAblog 2017.