Tuhle hernu v Olomouci musíte zkusit

Tuhle hernu v Olomouci musíte zkusit

BOHYNĚ KUCHYNĚ 1. 7. 2018 Sdílet

Kde zabavit menší děti, aby to tam nepřipadalo trapné těm větším? Kde dětem uspořádat narozeninovou oslavu, na kterou se bude dlouho vzpomínat? Krokodýlek Olomouc, zábava pro malé i větší.

Mama blogerka Alena z blogu Bohyně kuchyně otestovala olomouckou hernu Krokodýlek a zodpovědně, jako máma 12leté holčičky a 15letého kluka, vám ji doporučuje. Sice se možná děti trochu namočí, ale to se v dětském světě hodnotí jako pozitivum.

Ukázat nabídku na Slevomatu

Letošní prázdniny nás nečeká žádná větší dovolená. Především proto, že mi každým dnem roste moje těhotenské břicho. Jsem tak moc ráda za každý výlet, který spolu podnikneme.

Cílem našeho výletu byla tentokrát blízká Olomouc a zábavné centrum pro děti všech věkových kategorií – Krokodýlek Olomouc. Nejprve jsme si centrum nastudovali na internetu a děti se shodly na tom, že si tady zábavu najdou.

Na výlet jsme sebou vzali tentokrát i Pepína, kterému je 15, a byla jsem zvědavá, jak se mu bude Krokodýlek líbit. Dvanáctiletá Tony si sebou vzala svou desetiletou kamarádku Ellu. Pestrá skupinka. Obstojí Krokodýlek?

Krokodýlek vypadá zvenčí celkem malý a proto jsme byli překvapení, kolik prostoru je uvnitř. Obrovská hala, která má na začátku občerstvení, dostatek míst k sezení a stolečků. Dokonce se můžete usadit v patře, nad barem, do pohodlných křesílek. A za posledními stoly začíná dětský ráj.

Zázemí je v Krokodýlku velice příjemné. Světlé prostorné šatny, čisté a voňavé toalety, prostor, kde si můžete přebalit miminko. Všechno ve veselých barvách, v pirátském a mořském stylu.

Úplně nadšená jsem byla ze dvou místností pro narozeninové oslavy. V plánu je prý prostor ještě pro další dvě oslavy. Vypadá to, že je o dětské party v zábavném centru velký zájem. I obě holčičky potvrdily, že oslava v Krokodýlku by byl sen! Párty místnosti jsou krásně vyzdobené, je v nich celkem soukromí.

Oslavenec má své královské křeslo, stůl je svátečně vyzdobený, přijde poblahopřát krokodýl Olík a děti, které se oslavy zúčastní, mají zvýhodněné vstupné.

První atrakce, kterou vyzkoušely všechny tři děti, byly lodičky na vodní ploše. Každé dítko si našlo svou lodičku a už brázdily vodu. V lodičkách nastříkáno, mokré ponožky, ale děti vysmáté jak sluníčka. A tohle je právě atrakce, která baví i větší děti 🙂

Jedna z nejoblíbenějších zábav byly i skluzavky. Je jich tady celkem dost a děti vyzkoušely všechny. A mnohokrát.

Spoustu času strávily děti i s tatínkem ve fotbalové aréně. Balon vám tady nemá kam utéct, malý prostor zajišťuje rychlou hru a užijete si tady snad nejvíce srandy.

Nafukovacího krokodýla, který otevírá a zavírá tlamu, si užívaly hlavně malé děti. Ale samozřejmě, že sem vlítly i naše větší holky 😀

Velká paráda je obrovská loď, ve které děti čeká spousta zábavy. Různé hry a dokonce i malé kino.

Mně osobně se moc líbil koutek pro nejmenší děti, který využijeme už brzy 🙂

Spoustu času strávily holky i na motorkách. Tady si pro děti připravte desetikoruny, tolik totiž stojí jedna jízda. Ale uvidíte, že děti budou moc spokojené.

Kromě toho je tady velké množství prolézaček. Prolézací klec má čtyři patra a děti z ní nevylezly dost dlouho.

Nezapomenutelná byla i kanónová bitva, při které létají balónky na všechny strany. My dospělí jsme byli rádi, že jsme se jim tam nepřipletli 🙂

Při běhání po celé ploše dětem samozřejmě vyhládne a mají žízeň. V baru je celkem dobrá nabídka, těstoviny, pizza, polévka, domácí limonády a cukrovinky. Takže si můžete vybrat a v Krokodýlku strávit opravdu celý den.

“Naše” děti ve věku 10, 12 a 15 let se tady bavily. Menší holky byly nadšené ze všeho, Pepíno už je přeci jen malý dospělý a užíval si hlavně fotbálek a lodičky. Samozřejmě se taky sklouzl a vyzkoušel různé hry, kterých je tady více než dost.

Koupit voucher do Krokodýlka

BOHYNĚ KUCHYNĚ

BOHYNĚ KUCHYNĚ

Blog Bohyně kuchyně, který se zpočátku věnoval jen vaření, se postupem času rozrostl o tipy pro rodiny. Kam si vyjet na dovolenou, na výlet, co číst, jak zkrášlovat bydlení a vůbec jak hezky a naplno žít.