Ahoyyyyy! Vychutnejte si plavbu po Vltavě s rodinou na palubě luxusního člunu

Ahoyyyyy! Vychutnejte si plavbu po Vltavě s rodinou na palubě luxusního člunu

OH MY BEAUTIFUL LIFE 11. 6. 2018 Sdílet

Nejhezčí pohled na svět je prý z koňského hřbetu. Koně nechť si následující řádky neberou osobně, ale krásu Prahy si nejvíc vychutnáte z paluby luxusního motorového člunu. Ten můžete řídit buď sami (a to i v případě, že nejste diplomovaný kapitán, stačí když složíte vratnou kauci) a nebo se necháte vézt kapitánem a vy budete jen volat na kolem plující „Ahoyyyyyy!“.

Mama blogerka Pavla z blogu Oh My Beautiful Life má lodního kapitána doma, tak nebylo co řešit…

Chci si půjčit luxusní motorový člun

Strávili jsme pár hodin na lodi! A ne ledajaké!

Byla to jízda a další úžasné rodinné odpoledne – v týdnu jsem objednala motorový člun, v neděli přijeli do Prahy moji rodiče a jeli jsme všichni na projížďku po Vltavě pražskou trasu Hodkovičky – Výtoň.


Rezervovala jsem loď bez kapitána, protože máme tatínka s kapitánským průkazem. Pak jsem si to ale chtěla taky půjčit… a kluci (4 a 6 let) chtěli taky řídit 😀  Jako řeknu vám, není to žádná sranda. Když jsem otočila volantem, dlouho se nic nedělo, tak jsem jela takový menší slalom.


Muž mě ale zachránil a já jsem mohla fotit nádhernou Prahu a taky se zdravit s ostatními loďkami #ahoyyyyyyy.

Z lodi je Praha jiná, taková hezčí. Kluci ani nedutali, můj tatínek seděl celou dobu na špici a mamka to jistila vzadu. Kdyby bylo léto, dá se ze zadního plata pohodlně vklouznout do vody.

Hodina nám utekla, ani nevím jak. Když jsme loď vrátili, nabídli nám ještě krátké svezení s kapitánem. Taťka šel hned, já jsem předala děti, foťák a hupsla jsem do lodi zpátky. Na špici jsme byli už oba a myslela jsem si, že něco natočím. Motor zaburácel a vystřelili jsme na řeku. Pak otočka na jednu stranu, rozdýchat, na druhou a zase kupředu 😁. V té rychlosti a při těch manévrech mi telefon málem uletěl, tak jsem se jen držela a záběry ukládala do paměti 😀  Taťka prohlásil, že to bylo lepší jak tandemový seskok padákem 😀
Tak jestli vám můžu něco doporučit – půjčte si loď s kapitánem a pořádně se držte!

Rozhodnuto, chceme se projet na luxusním motorovém člunu

OH MY BEAUTIFUL LIFE

OH MY BEAUTIFUL LIFE

Jsem Pavla, máma dvou kluků, malých sportovců. Staršímu říkáme Junior, je to nadšený tenista a letos se z něj stane prvňáček. Mladšímu říkáme Starosta, protože když ho poznáte, tak se tak někdy prostě chová :-D Je to vtipálek, který se ničeho nebojí a do všeho se vrhá s obrovským nadšením. Nedávno se třeba naučil jezdit na šlapacím kole. Prostě si řekl, že to bude umět. No a já jsem jejich máma a snažím se jim ukázat celý svět. Střípky z našich dní sdílím na sociálních sítích a občas píšu i články na blog, když je ta správná konstelace a tvůrčí chvilka.