Dobrodružný minigolf pro celou rodinu v srdci Žižkova

Dobrodružný minigolf pro celou rodinu v srdci Žižkova

OH MY BEAUTIFUL LIFE 19. 6. 2018 Sdílet

Jednou z nejvděčnějších rodinných sportovních aktivit  ve městě, je společné hraní minigolfu. Děti to s přehledem zvládnou, tatínci nemizí pryč na celý den na green a maminky si můžou dát i třeba ledový čaj ke hře.

Některá minigolfová hřiště jsou krytá, jiná v divoké přírodě, některá jsou „pro mimina“ a jiná už pro krapet zkušenější hráče. Jedno z těch náročnějších otestovala na pražském Žižkově, přímo pod Žižkovskou věží, mama blogerka Pavla, jejíž rodina golfem žije. 

Minigolf na Žižkově, to mě zajímá…

Hledáte tip na víkendovou zábavu? Mám ho pro vás! Minigolf, ale tentokrát bych k němu přidala i slovo dobrodružný.
Ty jamky jsou totiž tak záludné, že si užijete. A taky to bude zkouška nervů a trpělivosti 😀

Hřiště je hned u žižkovské televizní věže, v areálu Tower Park, hole a míčky si půjčíte ve stánku u restaurace Miminoo a když budete mít voucher ze Slevomatu , tak vám k výhodnému vstupnému dají i nápoje (např. alko/nealko pivo, ledový čaj).

Jamky jsou složité a míčky na betonovém povrchu jezdí jak draci. Na některých bylo lepší nepočítat rány.
Ale zase na jedné dal Junior „Hole In One“!

Moc se mi líbila ta žižkovská atmosféra okolo. Dovedu si představit jít s partičkou kamarádů na jídlo a pak si zahrát minigolf a užít si srandu.
My jsme pak ještě byli na vyhlídce na věži a ukazovali jsme klukům Prahu v podvečerním slunci.

Chceme voucher na minigolf pod Žižkovskou věží

OH MY BEAUTIFUL LIFE

OH MY BEAUTIFUL LIFE

Jsem Pavla, máma dvou kluků, malých sportovců. Staršímu říkáme Junior, je to nadšený tenista a letos se z něj stane prvňáček. Mladšímu říkáme Starosta, protože když ho poznáte, tak se tak někdy prostě chová :-D Je to vtipálek, který se ničeho nebojí a do všeho se vrhá s obrovským nadšením. Nedávno se třeba naučil jezdit na šlapacím kole. Prostě si řekl, že to bude umět. No a já jsem jejich máma a snažím se jim ukázat celý svět. Střípky z našich dní sdílím na sociálních sítích a občas píšu i články na blog, když je ta správná konstelace a tvůrčí chvilka.