Halloweenské vyrábění s blogerkou Audinou: dýně, duchové i netopýři

Halloweenské vyrábění s blogerkou Audinou: dýně, duchové i netopýři

Slevomat 25. 10. 2017 Sdílet

My dospělí Halloweena v Česku příliš neprožíváme, ale děti už se předhánějí, v jaké masce na halloweenský karneval do školky vyrazí a kdo má strašidelnější výzdobu. Duchové a netopýři možná už zdobí pokojíčky u vás doma. A pokud ne, pusťte se do jejich výroby s naší blogerkou Audinou. A co jako překvapení nachystat parádní halloweenskou tabuli?

Dýně na brčko

Obkreslíme a vystřihneme z barevného papíru dýni s listem. Nožem prořízneme uprostřed dýně dvě čárky, na výsledné očko navlékneme brčko.

Svítící dýně

Fixem namalujeme obličej, který budeme vyřezávat. Odřízneme vršek dýně a vnitřní dužinu lžící vydlabeme. Nakreslený obličej vyřízneme nožem. Poté vložíme zapálenou svíčku.

Netopýr (držák ubrousku)

Obkreslíme a vystřihneme z černého papíru tělo netopýra a černý proužek na ubrousek. Proužek nalepíme na tělo netopýra, aby vytvořil očko. Ubrousek poskládáme do harmoniky a vložíme do netopýra.

Pavouk (talíř na dezert)

Dezertní talíř zabalíme do černého ubrousku. Chlupaté drátky nalepíme na talíř jako nohy. Na vrch talíře nalepíme oči a můžeme použít na dezert.

Duch z lízátka

Lízátko zabalíme do ubrousku a přichytíme drátkem. Namalujeme černým fixem obličej. Lízátko zapíchneme do „stojánku“ z modelíny. 

Slevomat

Slevomat

Tipy na výlety, pravidla k soutěžím a všechno, co by vás o Slevomatu mohlo zajímat.