Minigolf v pražských Modřanech: někdo patuje, někdo zametá…

Minigolf v pražských Modřanech: někdo patuje, někdo zametá…

OH MY BEAUTIFUL LIFE 27. 9. 2018 Sdílet

Co s dětmi podnikat v Praze, dokud je krásně, dokud nám dělá radost babí léto? Jakou zábavu vymyslet, aby to bavilo i vás? Co zkusit minigolf v Modřanech? Vděčná sportovní aktivita, kterou si užijí děti menší i větší a stejně tak i dospělí. Rodina mama blogerky Pavly z blogu Oh My Beautiful Life golfem žije a minigolfem rozhodně nepohrdnou, kluci (4 a 7 let) ho mají v rámci tréninku. Jak se jim v modřanském Freestyle parku líbilo?

Rádi bychom voucher na minigolf v Modřanech

Kdo tu zamete a kdo si zapatuje?

Nedávno jsme byli na minigolfu ve Freestyle parku u Vltavy, který máme tady v Modřanech. Je to hned vedle lodi Port 62 (která se teď opravuje) u cyklostezky.
Vstup jsme měli přes Slevomat. Dostali jsme 4 hole, 4 míčky, score kartu a šli jsme na první jamku.
Jednu skupinku jsme museli pustit před nás, protože Starosta (4 roky) na první jamce ladil styl, začal trošku nervovat, tak pro klid všech jsme počkali. Pak už hrál hezky svižně stylem “smeták” – do curlingu by byl skvělý parťák 😀 My ostatní jsme “trapně” patovali 😀

Kdo vyhrál?

Dali jsme si takovou menší rodinnou soutěž a musím se pochlubit, málem mi tam spadlo „hole in one“… ale znáte to, málem… No ale birdíky jsme hráli všichni i s Juniorem (7 let) a nakonec měl krásné skóre, za které se vůbec nemusel stydět. Byl rovnocenným partnerem pro dospěláky.
Minigolf jsme potkávali na dovolených v různých resortech a kluky to vždycky moc bavilo. Junior se učil přesným ranám, Starosta tenkrát ochutnával umělou trávu, prostě spokojená rodinka. Teď už to vypadalo jako hra a co nevidět naučíme patovat i mlaďocha. Slibuju! 😀

Jak zhodnotit hřiště ve Freestyle parku?

To hřiště je lehké. Mohou tam bez problémů i menší děti, užijí si to taky. Povrchy jamek jsou z umělých koberců, je to příjemné na patování i pro začátečníky. Prostředí je fajn, snaží se to udělat zajímavé protékajícím potůčkem. O víkendech je tu určitě víc lidí, musíte si držet svoje místo za předchozí skupinou – stejně to funguje i na golfu, takže pro nás nic neobvyklého.

Měli jsme strach, že bude Starosta zdržovat, ale zvládl to hezky, a nikdo nás nehonil.

K dispozici je i místo s více jamkami u sebe, kde se dá udělat malá patovací soutěž. Občerstvení je skromné – k dispozici jsou nápoje u pokladny. Ale upřímně? Kvůli jídlu sem lidi nejdou. Zázemí na jídlo a zmrzliny je v rámci Freestyle parku na lodi.

Ukažte mi nabídku na minigolf v Modřanech

OH MY BEAUTIFUL LIFE

OH MY BEAUTIFUL LIFE

Jsem Pavla, máma dvou kluků, malých sportovců. Staršímu říkáme Junior, je to nadšený tenista a letos se z něj stane prvňáček. Mladšímu říkáme Starosta, protože když ho poznáte, tak se tak někdy prostě chová :-D Je to vtipálek, který se ničeho nebojí a do všeho se vrhá s obrovským nadšením. Nedávno se třeba naučil jezdit na šlapacím kole. Prostě si řekl, že to bude umět. No a já jsem jejich máma a snažím se jim ukázat celý svět. Střípky z našich dní sdílím na sociálních sítích a občas píšu i články na blog, když je ta správná konstelace a tvůrčí chvilka.