Tohle musí vaše děti zažít! Otestovali jsme Legoland.

Tohle musí vaše děti zažít! Otestovali jsme Legoland.

Tipy rodičů 23. 5. 2018 Sdílet

Množství zábavy se v jednotlivých zábavních parcích může lišit. V Legolandu ale zábava boří hranice, čas plyne jinou rychlostí a věk je jen číslo. 

Vyrazte s dětmi do Legolandu a užijte si celodenní řádění v kostkách. Máme pro vás volné termíny na červenec i srpen, tak hurá do toho!

Chci do Legolandu a to okamžitě

Legoland v německém Günzbur­gu má rozlohu celých 25 fotbalových hřišť. Prozkoumejte jeho sedm tematických oblastí, které ohromí děti i dospělé. A co vás vlastně čeká? Mraky zážitků! Loďkou proplujete jeskyni a plavbu zakončíte 12metrovým sešupem, vydáte se na expedici do džungle, prožijete adrenalin na horské dráze a prohlédnete si zmenšené Benátky, egyptské pyramidy nebo třeba Eiffelovku. Ve zkratce kostky, kostky a zase kostky. 

Legoland navštívily s rodinami i naše mama ambasadorky a jejich tipy byly plné nadšení a superlativů.  Den bohatý na zážitky tu prožijí jak ti nejmenší, tak i hraví rodiče. Tady v sobě dítě najdete hned u vchodu.

„Do parku jsme vyrazili s tříletou dcerou, byla nadšená z atrakcí, nejvíce jí bavilo řídit opravdové auto z Lega. Areál je velký, zábavu tu najdou i menší děti na hřišti, kde je speciální část s vodními atrakcemi. Takže plavky nebo oblečení navíc sebou.“ 

Je možné, že se i lehce orosíte!

„Pokud si chcete užít pravou vodní bitvu, vydejte se na cestu korábem. Nejprve si jako kolemstojící užijete palbu vodními děly na posádku lodi a pak máte možnost si to zkusit z druhé strany. Doporučuji náhradní oblečení s sebou. A menší děti raději neberte na loď, proud vody je hodně silný. Nejedná se o skluzavku, kde loď jede svrchu, ale takové jakoby městečko a mezi tím kanál, po kterém se pluje.“ 

Není na škodu vzít dětem i plavky, protože v areálu najdete i velkou koupací zónu, tedy DUPLO hřiště, kde si děti v případě pěkného počasí můžou pohrát a osvěžit se.

Inspirace na takovéto domácí stavěníčko na každém kroku!

Kromě nejrůznějších atrakcí budete fascinovaně zkoumat, co vše se dá velmi věrně z kostiček postavit. To by tak hrálo, abyste od této chvíle stavěli doma z Lega maximálně ohrady se zvířaty nebo domečky 😀

„Vyrazili jsem se synem, když mu byly čtyři roky, koukal na pohyblivá auta u staveb, užil si i atrakce jako jízdu na konících. Ale ještě víc by hot o bavilo tak v sedmi, určitě pojedeme zas.“

A pozor! 

Prodloužená otevírací doba: V červenci a srpnu má Legoland otevřeno déle, abyste toho stihli co nejvíc.

Vyhněte se frontám: Čekání na atrakce se může občas protáhnout. Nestůjte ve frontě a přikupte si Express Pass. Tato aplikace zkrátí čekací dobu až o 50 % a čeká za vás ve frontě, zatímco vy se bavíte jinde. V domluvený čas pak přijdete k vybrané atrakci a ihned máte povolený vstup.

Chci do Legolandu a to okamžitě

Tipy rodičů

Tipy rodičů

Je stezka vhodná pro kočárek? Čeká na konci cesty odměna v podobě domácího ledového čaje a dětského hřiště? Je prohlídka zámku odborná a na dvě hodiny nebo je přizpůsobena i dětem? Kde najdete příjemnou kavárnu s dětským koutkem nebo dokonce muzeum pro děti? To vše a mnohem více vědí naši ambasadoři, aktivní rodiče, kteří nám posílají fotky a zážitky s dětmi.