Čínská celotělová párová masáž: olejová či tradiční čínská akupresura

2 580 Kč 1 199 Prohlédnout nabídku
4,5 / 5 China Liangtse Wellness (kontakt) Praha - Nové Město (mapa) 16 prodejů

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Pěkné prostředí, skvěle provedena masáž, naprostá spokojenost. Určitě se vrátím.

Sabina
Varianty (1)
Můžete využít až do 14. 9. 2020

Termín

Platnost do 14. 9. 2020. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

  • Celotělová masáž dle výběru:
    • Olejová či bezolejová klasická 
    • Tradiční čínská akupresurní masáž (bezolejová), která je založená na tlaku akupunkturních bodů uložených na meridiánech pro vitalizaci a harmonizaci energie čchi 
  • Čaj a voda
  • Sprcha, ručník a přezůvky k dispozici
  • Odpočinková místnost 

Rezervace: Termín si zamluvte online nebo na tel. 722 259 880. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

2 580 Kč 1 199 Kč

V Číně vědí, jak skutečně relaxovat. Mají to vyzkoušené tisíce let!

Nechte se i vy nést na vlně čínské relaxace! V China Liangtse Wellness si užijete klid, soukromí i luxusní prostředí, ale hlavně unikátní a profesionální čínský koncept masáží. Terapeuti mají mnoholetou praxi, prošli intenzivním školením a workshopy; používané esenciální oleje jsou z nejkvalitnějších přírodních surovin a jsou otestovány na alergii. 

Udělejte si se svou drahou polovičkou relaxační chvilku jen pro sebe a vyberte si klasickou olejovou či bezolejovou masáž, nebo vyzkoušejte tradiční čínskou akupresurní masáž (bezolejová) – ta je založená na tlaku akupunkturních bodů uložených na meridiánech pro vitalizaci a harmonizaci energie čchi.

Tip: Těšit se můžete na šálek autentického čínského bio čaje, který je pečlivě připraven 6fázovou filtrovanou vodou, která zlepšuje nejen chuť samotného čaje, ale má příznivý vliv na vaše zdraví. 

Chcete zjistit, co vše studio nabízí? Zkuste nějakou z dalších tradičních čínských masáží.  

2 580 Kč
1 199