3hodinový profesionální úklid domácnosti v Ostravě a okolí

870 Kč 599 Prohlédnout nabídku
A-nanas úklidová firma (kontakt) 17 zákazníků 33 zbývá

Přehled nabídky

Varianty (1)

Termín

Platnost do 1. 4. 2020.

V ceně

  • 3hodinový profesionální úklid domácnosti
  • doprava hospodyně na místo úklidu 

Rezervace: předem na tel. čísle 778 724 456.

Každá další hodina: 250 Kč.

Rezervaci lze zrušit nejpozději 24 hodin předem, jinak voucher propadá.

870 Kč 599 Kč
870 Kč 599 Kč

Nejnudnější činnost na pět? Úklid!

Také vás nebaví pořád dokola uklízet? A co takhle to jednou svěřit profíkům a ušetřený čas využít jinak? Úklidová firma A-nanas nabízí profesionální úklid vaší domácnosti, kdy k vám přijede zkušená hospodyně, která bude 3 hodiny uklízet dle zadání. Úklidové prostředky použije ty, co máte doma k dispozici. Pokud budete chtít, může být úklid delší, ale každá další hodina bude za dalších 250 Kč. Voucher platí pro Ostravu a okolí. Doprava na místo je v ceně. Úklid si můžete objednat i např. z Opavy, Havířova nebo Hlučína. 

Hospodyně nejsou uklízečky, ale jsou to dámy, které u své práce přemýšlejí a dělají maximum, aby Vám usnadnily život. Budou nejen uklízet tak, jak si přejete a jak jste zvyklí, ale navíc pro Vás mohou zajistit další činnosti spojené s péčí o Vaši domácnost. Mohou Vám vyprat, vyžehlit, navařit, vyvenčit pejska. Hospodyně jsou prověřené a zodpovědné, můžete je klidně nechat pracovat o samotě a vrátit se do krásně uklizené domácnosti.

Kompletní pravidelný úklid domácnosti v bytě o velikosti 3+1 trvá průměrně 3 hodiny. Pravidelný úklid rodinného domu trvá průměrně 5 hodin. Vždy však záleží na míře znečištění a rozsahu Vámi požadovaných služeb.

Firma A-nanas se zaměřujeme na pravidelné úklidy domácností. Na začátku spolupráce řeknete Vaše časové požadavky a rozsah požadovaných služeb. Pokud mají volnou hospodyni ve Vámi požadovaném termínu, tak máte vyhráno a můžete si jít odpočinout. Pokud ne, nebojte se, vymyslí jiný vyhovující termín. Vždy se k Vám snaží posílat stejnou hospodyni. Pokud to možné není (nemoc, dovolená…), tak Vás dopředu informují, rozhodující slovo máte vždy Vy. 

870 Kč
599