Kryolipolýza: 2 nasátí k ideální postavě bez chybičky

990 Kč 789 Prohlédnout nabídku
4,5/5 Slim Studio Olomouc (kontakt) Olomouc (mapa) 30 zbývá

Přehled nabídky

Prostřědí, dostupnost (v centru Olomouce), vstřícnost personálu.

Eva
Varianty (1)

Termín

Platnost do 6. 12. 2019.

V ceně

  • 2× nasátí přístrojem na kryolipolýzu (obě nasátí absolvujete při jedné návštěvě)

Délka procedury: 80 minut 

Omezení

Obě nasátí je nutné absolvovat při jedné návštěvě. Další proceduru na jiném místě je možné absolvovat po 4 týdnech a na stejném místě po 8 týdnech. Během státních svátků je studio uzavřeno. 

Termín si domluvte předem na tel.  773 233 323, nebo na e‑mailu info@slimstudioolmouc.cz a nahlaste kód voucheru. 

Pro děti je připravený koutek s pastelkami, fixami a tabletem plným her. Proto není problém vzít prcka s sebou. Je ovšem důležité, aby vydržel po dobu ošetření sám a v klidu, aby nerušil ostatní klienty.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

  • Těhotenství
  • Menstruace
  • Srdeční onemocnění
  • Onemocnění kůže
  • Žilní onemocnění
  • Snížená funkce jater

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

990 Kč 789 Kč
Můžete zakoupit max. 2 vouchery na osobu.
990 Kč 789 Kč

Na intenzivní nasávání je ve společnosti většinou nahlíženo poněkud s despektem. Pokud však člověk nasává a zároveň hubne, jsou veškeré společenské úlety dovoleny!

Zajděte si na přístrojovou kryolipolýzu do Slim Studia Olomouc. Metoda spočívá v řízeném ochlazování tukové vrstvy a je velmi oceňovaná pro nenávratné odbourávání tukových buněk, které se po proceduře už neobnovují. Během jedné aplikace se odbourá minimálně 25 % tuku.

Nasátí jedné partie probíhá při teplotě až –10 °C, teplota se během procedury postupně snižuje. Během procesu tukové buňky zanikají a postupně se uvolňují a vyplavují lymfatickým systémem z těla ven. Tento proces trvá až 6 týdnů. Po této době můžete pozorovat výsledky, ale je časté, že je zaznamenáte již po týdnu. Pokud chcete stejnou partii ošetřit znovu, je to možné právě po uplynutí uvedených 6 týdnů. 

990 Kč
789