Injekční revitalizace rtů kyselinou hyaluronovou

6 zákazníků
už jen 5 ks

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

V ceně

 • Vstupní formality, podpis informovaného souhlasu 
 • Odborná konzultace 
 • Anestetický krém (20 minut) 
 • Injekční omlazení rtů kyselinou hyaluronovou
 • Zklidňující zábal rtů + závěrečná péče

Délka procedury je cca 45 minut. 

 • Rezervace: předem na tel. 774 195 336 (Po–pá mezi 10.00–15.00 h.) Pokud na klinice nezvedají telefon, právě pracují a zavolají vám zpět. 
 • Při rezervaci nahlaste kód voucheru. 

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

V rámci zajištěbní časového komfortu tolerujeme max. zpoždění 10 minut, jinak Váš voucher bez náhrady propadá. Myslete na to prosím při plánování cestky k nám.

 • Věk pod 18 let v den zákroku 
 • Těhotenstvá a kojení 
 • Herpes (opar) 
 • HIV, hepatitis
 • Špatná srážlivost krve (léky na ředění krve) 
 • Autoimunitní onemocnění
1 800 Kč 999 Kč
1 800 Kč 999 Kč
Ukončeno

Máte hezký tvar rtů ale trápí vás jejich dehydratace, popraskaný vzhled, vrásčitost či bledá barva? Pak je toto ošetření vhodné právě pro vás! 

Body & Face clinique nabízí speciální ošetření rtů kyselinou hyaluronovou. Jedná se o nezasíťovaný preparát (mezoterapii), který vaše rty vyživí, omladí, hydratuje, navrátí svěží barevný tón a příjemně vypne. Přesto nezvětší nijak zásadně jejich objem. Preparát je od předního evropského dodavatele Medicontur.

Rty, stejně jako pleť, potřebují pravidelnou péči protože vlivem mnoha faktorů, zejména věku stárnou. Tento se ženy snaží zakrýt rtěnkou někdy ovšem bezvýsledně. 

Účinky ošetření

Ošetření je rychlé, účinné a ihned po jeho skončení se můžete věnovat bežnému dennímu režimu. Je však nutné počítat s mírnými otoky, které by měly do 24 hodin vymizet. Otoky nejsou nikterak zásadní, vypadají jako kdybyste si nechala zvětšit mírně rty.  Právě z toho důvodu je ošetření vhodné i pokud uvažujete o zvětšení rtů ale obáváte se výsledku, resp. jak se po zvětšení budete esteticky cítit. 

Průběh zákroku

Efekt vydrží cca 3–5 měsíců a s každou další aplikací se mírně prodlužuje. Opakování je vhodné po cca 2 týdnech. 

V Body&Face clinique vás bude ošetřovat výhradně odborný zdravotnický personál pod přísným vedením a dohledem primáře kliniky MUDr. Vladimíra Dandy. Všechny používané preparáty jsou původem z EU.

Petra

Veliká spokojenost s procedurou, velice příjemný a ochotný personál. Doporučuji všem :-)

Petra

Veliká spokojenost s procedurou, velice příjemný a ochotný personál. Doporučuji všem :-)

Body & Face clinique
Chomutovická 1444/2, Praha - Chodov, 149 00, Body & Face clinique, klinika estetické medicíny sídlí v objektu Poliklinika Chomutovická.

Body & Face clinique, klinika estetické medicíny

Chomutovická 1444/2, Praha - Chodov, Body & Face clinique, klinika estetické medicíny sídlí v objektu Poliklinika Chomutovická.

Zobrazit na mapě
Body & Face clinique, klinika estetické medicíny sídlí v objektu Poliklinika Chomutovická. Součástí objektu kliniky je vlastní parking.
Dnes zavřeno
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Internet zdarma
Bereme karty
Jak uplatnit
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

3 Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce
Kalkulace ceny
O podniku
Body & Face clinique
Chomutovická 1444/2, Praha - Chodov, 149 00, Body & Face clinique, klinika estetické medicíny sídlí v objektu Poliklinika Chomutovická.
Více o podniku