Lyžovačka v italské Aprice: autobusová doprava, 2 noci s polopenzí, skipas

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Lyžařský areál 400 m od hotelu, skibus jen 50 m
Lyžařský areál 400 m od hotelu, skibus jen 50 m
Pokoje se zrekonstruovanými koupelnami, polopenze
Pokoje se zrekonstruovanými koupelnami, polopenze
50 km sjezdovek, snowpark i běžkařské okruhy
50 km sjezdovek, snowpark i běžkařské okruhy
1 osoba, 5 dní (2 noci)

Termín

V období 5. 12. – 23. 12. 2018, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Urri
  • 2× polopenze
    • snídaně bufetová
    • večeře: servírovaná o 3 chodech (výběr ze 2 menu), případně i pevně stanovené menu, salátový bufet
    • nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu
  • Skipas pro oblast Aprica na 3 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 18:00
  • Velká Bíteš - 18:30
  • Velké Meziříčí - 18:45
  • Jihlava - 19:15
  • Humpolec - 19:30
  • Praha - 21:00
  • Beroun - 21:40
  • Plzeň - 22:30
  • Rozvadov - 23:20

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Check out je ráno po snídani do 9.30 hod., do této doby je nutné uvolnit pokoj. Nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění není v ceně. 
  • Povinná vratná kauce za skipas je 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba.
    • Svozová trasa 1: Ostrava (15.00 hod.), Frýdek-Místek (15.20 hod.), Nový Jičín (15.40 hod.), Hranice (16.10 hod.), Olomouc (16.45 hod.), Prostějov (17.10 hod.), Vyškov (17.30 hod.)
    • Svozová trasa 2: Pardubice (18.30 hod.), Hradec Králové (19.00 hod.), Chlumec nad Cidlinou (19.40 hod.), Poděbrady (20.10 hod.)
    • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
    • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou vás do cílové destinace v Itálii.
    • Svozová místa s příplatkem platí pro období od 8. 2. 2019 do 10. 3. 2019 – poslední odjezd do Itálie.
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
    • Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
od 4 990 Kč

Termín

V období 2. 3. – 3. 4. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Urri
  • 2× polopenze
    • snídaně bufetová
    • večeře: servírovaná o 3 chodech (výběr ze 2 menu), případně i pevně stanovené menu, salátový bufet
    • nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu
  • Skipas pro oblast Aprica na 3 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 18:00
  • Velká Bíteš - 18:30
  • Velké Meziříčí - 18:45
  • Jihlava - 19:15
  • Humpolec - 19:30
  • Praha - 21:00
  • Beroun - 21:40
  • Plzeň - 22:30
  • Rozvadov - 23:20

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Check out je ráno po snídani do 9.30 hod., do této doby je nutné uvolnit pokoj. Nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění není v ceně. 
  • Povinná vratná kauce za skipas je 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba.
    • Svozová trasa 1: Ostrava (15.00 hod.), Frýdek-Místek (15.20 hod.), Nový Jičín (15.40 hod.), Hranice (16.10 hod.), Olomouc (16.45 hod.), Prostějov (17.10 hod.), Vyškov (17.30 hod.)
    • Svozová trasa 2: Pardubice (18.30 hod.), Hradec Králové (19.00 hod.), Chlumec nad Cidlinou (19.40 hod.), Poděbrady (20.10 hod.)
    • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
    • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou vás do cílové destinace v Itálii.
    • Svozová místa s příplatkem platí pro období od 8. 2. 2019 do 10. 3. 2019 – poslední odjezd do Itálie.
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
    • Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
od 5 090 Kč

Termín

V období 23. 1. – 4. 2. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Urri
  • 2× polopenze
    • snídaně bufetová
    • večeře: servírovaná o 3 chodech (výběr ze 2 menu), případně i pevně stanovené menu, salátový bufet
    • nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu
  • Skipas pro oblast Aprica na 3 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 18:00
  • Velká Bíteš - 18:30
  • Velké Meziříčí - 18:45
  • Jihlava - 19:15
  • Humpolec - 19:30
  • Praha - 21:00
  • Beroun - 21:40
  • Plzeň - 22:30
  • Rozvadov - 23:20

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Check out je ráno po snídani do 9.30 hod., do této doby je nutné uvolnit pokoj. Nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění není v ceně. 
  • Povinná vratná kauce za skipas je 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba.
    • Svozová trasa 1: Ostrava (15.00 hod.), Frýdek-Místek (15.20 hod.), Nový Jičín (15.40 hod.), Hranice (16.10 hod.), Olomouc (16.45 hod.), Prostějov (17.10 hod.), Vyškov (17.30 hod.)
    • Svozová trasa 2: Pardubice (18.30 hod.), Hradec Králové (19.00 hod.), Chlumec nad Cidlinou (19.40 hod.), Poděbrady (20.10 hod.)
    • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
    • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou vás do cílové destinace v Itálii.
    • Svozová místa s příplatkem platí pro období od 8. 2. 2019 do 10. 3. 2019 – poslední odjezd do Itálie.
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
    • Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
od 5 590 Kč

Termín

V období 2. 2. – 4. 3. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Urri
  • 2× polopenze
    • snídaně bufetová
    • večeře: servírovaná o 3 chodech (výběr ze 2 menu), případně i pevně stanovené menu, salátový bufet
    • nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu
  • Skipas pro oblast Aprica na 3 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 18:00
  • Velká Bíteš - 18:30
  • Velké Meziříčí - 18:45
  • Jihlava - 19:15
  • Humpolec - 19:30
  • Praha - 21:00
  • Beroun - 21:40
  • Plzeň - 22:30
  • Rozvadov - 23:20

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Check out je ráno po snídani do 9.30 hod., do této doby je nutné uvolnit pokoj. Nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění není v ceně. 
  • Povinná vratná kauce za skipas je 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba.
    • Svozová trasa 1: Ostrava (15.00 hod.), Frýdek-Místek (15.20 hod.), Nový Jičín (15.40 hod.), Hranice (16.10 hod.), Olomouc (16.45 hod.), Prostějov (17.10 hod.), Vyškov (17.30 hod.)
    • Svozová trasa 2: Pardubice (18.30 hod.), Hradec Králové (19.00 hod.), Chlumec nad Cidlinou (19.40 hod.), Poděbrady (20.10 hod.)
    • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
    • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou vás do cílové destinace v Itálii.
    • Svozová místa s příplatkem platí pro období od 8. 2. 2019 do 10. 3. 2019 – poslední odjezd do Itálie.
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
    • Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
od 5 790 Kč

V zimě se Itálie přejmenovává na Lyžálii!

Vyrazte za zimním dobrodružstvím do oblíbeného italského střediska Aprica, kam vás v termínech od prosince do března zve CK České kormidlo. Vybaví vás skipasem platným pro celou oblast, kde budete sjíždět 50 km sjezdovek a řádit ve snowparku. Bydlení máte zajištěné v hotelu, který je od lyžařského areálu jen 400 m daleko. 

Aprica – nejseverněji položená část provincie Lombardie

Aprica v oblasti Valtellina je perfektní cíl jak pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře, tak pro zkušené jezdce, kteří se chtějí pěkně vybláznit. Je tu 28 km modrých, 14 km červených a 8 km černých sjezdovek a 18 lyžařských vleků. 21 sjezdovek je v nadmořské výšce 1200–2300 m a přibalte klidně i běžky – najdete tu 3 běžkařské okruhy.

Po lyžování můžete zajít do místního bazénu s wellness centrem na Via Magnolta 32. 

Rodinný hotel v blízkosti lyžařského areálu

Bydlet budete v hotelu Urri, který stojí asi 250 m od centra města Aprica a 400 m od lyžařského areálu Palabione. Skibus staví asi 50 m od hotelu. Zajištěnou máte polopenzi (domluvit se dá i bezlepková), která se podává v jídelně s krásným výhledem směrem na sjezdovky. Zajít můžete i do baru či společenské místnosti a posedět na terase. 

Dvoulůžkové pokoje je možné rozšířit o dvě přistýlky (palanda), všechny mají vlastní koupelnu a toaletu (většina po rekonstrukci). Připravený tu budete mít fén, televizi a telefon a k většině pokojů patří balkon. 

Check in / check out: V den příjezdu a odjezdu se do/ze sportovního oblečení převléknete ve společenské místnosti v hotelu, tamtéž si uschováte i zavazadla (mohou ale nastat výjimky).

Místa a časy odjezdů, informace k zavazadlům a místenkám

Další důležité informace a upozornění

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned

Destinace:

Hotel Urri, Aprica

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 7:00–18:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Hotel Urri, Aprica
Zobrazit na mapě
Pořádá

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku CK České kormidlo

Hodnocení podniku CK České kormidlo

4,2/5 (6 658 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kosmasovi

Zájezd do Budapešti předčil naše očekávání!!
Vše bylo úžasné, počínaje báječnou průvodkyní, přes krásné památky až po skvělé ubytování.
Rozhodně doporučujeme!!!

Dnes
Svoboda

Vše bylo v pořádku.

Není nic k popsání.

11. 10. 2018
Anonym

Nelíbilo se nám, že ostatní účastníci nebyli schopni dodržovat předem domluvené srazy a respektovat to, že jejich nedochvilnost odnáší ostatní. Např. ve Veroni jsme jenom bezcílně „pročekali“ cca 2 hod a tim pádem jsme nebyli schopni dodržet domluveno trasu, aniž bych o obětovali samostatný rozchod. Také si myslím, že odjezd zpět do ČR byl zbytečně brzo.

11. 10. 2018
Inka
11. 10. 2018
Magdalena

Zájezd splnil naše očekávání, paní průvodkyně byla výborná, skutečně jsme toho hodně viděli a zvládli. Ubytování hezké. Řidiči jeli skvěle.

10. 10. 2018
Renata

Všechno.

10. 10. 2018
Anonym

Zajímavý program zájezdu, pohodlný hotel, příjemná průvodkyně.

Počasí v Salzburgu nebylo nejlepší.

10. 10. 2018
Anonym

Úžasný průvodce, skvělí a milí řidiči. Nádherná místa k poznávání..

Málo místa na nohy v autobuse. Na tak dlouhou cestu by se hodile více pohodlí

10. 10. 2018
Kamila

nový autobus
skvěle zorganizovaný výlet
dostatek času na osobní volno
úprava programu – návštěva akvária, které nebylo plánované
průvodce Honza = nejlepší průvodce, kterého jsem kdy potkala

10. 10. 2018
Valeria

Byla jsem velmi spokojená s domluvou v CK, průvodce vynikající, doporučuji

nemám žádné výhrady

9. 10. 2018
Jiří

Dobrá organizace, skvělý pan průvodce a dobry program

9. 10. 2018
Jaroslava

Líbilo se nám s vnukem zcela vše, vynikající pan Milda, průvodce, věděl snad vše, tak vyprávěl o všem, což bylo pro nás velice zajímavé, má ohromné vědomosti, takže za nás super, páni řidiči Aleš a Franta, oba strašně příjemní, takto by zájezdy měli vypadat, ubytování zcela super, takže velká spokojenost za vše a děkujeme.

Nic takového nebylo.

9. 10. 2018
Lucie

Všechna navštívená místa předčila má očekávání, průvodkyně byla velice milá, ubytování pěkné, příjemné a v klidné lokalitě

Chtělo by to více času, viděli jsme vše co jsme chtěli, ale na nějaké zdržení nebyl vůbec čas

9. 10. 2018
Nikola

Výborná organizace, skvělý výlet a pan průvodce.

9. 10. 2018
Pavel

Dobrá lokalita, pláž, kde bylo dost místa i ve stínu, široká nabídka jídla.

Postarší vybavení apartmánu.
Točené pivo :-).

8. 10. 2018
Martina
5. 10. 2018
Gabriela

výborná dostupnost, poloha na břehu jezera Lago di Garda, ubytování nedaleko od centra městečka Peschiera s možností aktivit, poblíž benzina, supermarket, v místě krásná zahrada s bazénem, bar, wifi free, čistota pokojů, bohaté snídaně a 4 chodové večeře s možností výběru, od ubytování nedaleko pěkné cíle pro výlety, Sirmione, botanická zahrada, Monte Baldo aj. Prostředí přátelské pro děti i domácí mazlíčky :-). Doporučujeme!

ubytování nedisponuje platebním terminálem, přijímá pouze hotovost euro

4. 10. 2018
Pavel
3. 10. 2018
Jitka

Prostředí, náplň poznávacího zájezdu a ubytování.

2. 10. 2018
Tomáš
2. 10. 2018