Lyžovačka v italské Aprice: autobusová doprava, 2 noci s polopenzí, skipas

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Lyžařský areál 400 m od hotelu, skibus jen 50 m
Lyžařský areál 400 m od hotelu, skibus jen 50 m
Pokoje se zrekonstruovanými koupelnami, polopenze
Pokoje se zrekonstruovanými koupelnami, polopenze
50 km sjezdovek, snowpark i běžkařské okruhy
50 km sjezdovek, snowpark i běžkařské okruhy
1 osoba, 5 dní (2 noci)

Termín

V období 5. 12. – 23. 12. 2018, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Urri
  • 2× polopenze
    • snídaně bufetová
    • večeře: servírovaná o 3 chodech (výběr ze 2 menu), případně i pevně stanovené menu, salátový bufet
    • nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu
  • Skipas pro oblast Aprica na 3 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 18:00
  • Velká Bíteš - 18:30
  • Velké Meziříčí - 18:45
  • Jihlava - 19:15
  • Humpolec - 19:30
  • Praha - 21:00
  • Beroun - 21:40
  • Plzeň - 22:30
  • Rozvadov - 23:20

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Check out je ráno po snídani do 9.30 hod., do této doby je nutné uvolnit pokoj. Nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění není v ceně. 
  • Povinná vratná kauce za skipas je 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba.
    • Svozová trasa 1: Ostrava (15.00 hod.), Frýdek-Místek (15.20 hod.), Nový Jičín (15.40 hod.), Hranice (16.10 hod.), Olomouc (16.45 hod.), Prostějov (17.10 hod.), Vyškov (17.30 hod.)
    • Svozová trasa 2: Pardubice (18.30 hod.), Hradec Králové (19.00 hod.), Chlumec nad Cidlinou (19.40 hod.), Poděbrady (20.10 hod.)
    • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
    • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou vás do cílové destinace v Itálii.
    • Svozová místa s příplatkem platí pro období od 8. 2. 2019 do 10. 3. 2019 – poslední odjezd do Itálie.
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
    • Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
Ukončeno od 4 990 Kč

Termín

V období 2. 3. – 3. 4. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Urri
  • 2× polopenze
    • snídaně bufetová
    • večeře: servírovaná o 3 chodech (výběr ze 2 menu), případně i pevně stanovené menu, salátový bufet
    • nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu
  • Skipas pro oblast Aprica na 3 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 18:00
  • Velká Bíteš - 18:30
  • Velké Meziříčí - 18:45
  • Jihlava - 19:15
  • Humpolec - 19:30
  • Praha - 21:00
  • Beroun - 21:40
  • Plzeň - 22:30
  • Rozvadov - 23:20

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Check out je ráno po snídani do 9.30 hod., do této doby je nutné uvolnit pokoj. Nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění není v ceně. 
  • Povinná vratná kauce za skipas je 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba.
    • Svozová trasa 1: Ostrava (15.00 hod.), Frýdek-Místek (15.20 hod.), Nový Jičín (15.40 hod.), Hranice (16.10 hod.), Olomouc (16.45 hod.), Prostějov (17.10 hod.), Vyškov (17.30 hod.)
    • Svozová trasa 2: Pardubice (18.30 hod.), Hradec Králové (19.00 hod.), Chlumec nad Cidlinou (19.40 hod.), Poděbrady (20.10 hod.)
    • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
    • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou vás do cílové destinace v Itálii.
    • Svozová místa s příplatkem platí pro období od 8. 2. 2019 do 10. 3. 2019 – poslední odjezd do Itálie.
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
    • Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
Ukončeno od 5 090 Kč

Termín

V období 23. 1. – 4. 2. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Urri
  • 2× polopenze
    • snídaně bufetová
    • večeře: servírovaná o 3 chodech (výběr ze 2 menu), případně i pevně stanovené menu, salátový bufet
    • nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu
  • Skipas pro oblast Aprica na 3 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 18:00
  • Velká Bíteš - 18:30
  • Velké Meziříčí - 18:45
  • Jihlava - 19:15
  • Humpolec - 19:30
  • Praha - 21:00
  • Beroun - 21:40
  • Plzeň - 22:30
  • Rozvadov - 23:20

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Check out je ráno po snídani do 9.30 hod., do této doby je nutné uvolnit pokoj. Nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění není v ceně. 
  • Povinná vratná kauce za skipas je 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba.
    • Svozová trasa 1: Ostrava (15.00 hod.), Frýdek-Místek (15.20 hod.), Nový Jičín (15.40 hod.), Hranice (16.10 hod.), Olomouc (16.45 hod.), Prostějov (17.10 hod.), Vyškov (17.30 hod.)
    • Svozová trasa 2: Pardubice (18.30 hod.), Hradec Králové (19.00 hod.), Chlumec nad Cidlinou (19.40 hod.), Poděbrady (20.10 hod.)
    • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
    • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou vás do cílové destinace v Itálii.
    • Svozová místa s příplatkem platí pro období od 8. 2. 2019 do 10. 3. 2019 – poslední odjezd do Itálie.
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
    • Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
Ukončeno od 5 590 Kč

Termín

V období 2. 2. – 4. 3. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Urri
  • 2× polopenze
    • snídaně bufetová
    • večeře: servírovaná o 3 chodech (výběr ze 2 menu), případně i pevně stanovené menu, salátový bufet
    • nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu
  • Skipas pro oblast Aprica na 3 dny
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 18:00
  • Velká Bíteš - 18:30
  • Velké Meziříčí - 18:45
  • Jihlava - 19:15
  • Humpolec - 19:30
  • Praha - 21:00
  • Beroun - 21:40
  • Plzeň - 22:30
  • Rozvadov - 23:20

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Check out je ráno po snídani do 9.30 hod., do této doby je nutné uvolnit pokoj. Nápoje k večeři nejsou v ceně zájezdu. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění není v ceně. 
  • Povinná vratná kauce za skipas je 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba.
    • Svozová trasa 1: Ostrava (15.00 hod.), Frýdek-Místek (15.20 hod.), Nový Jičín (15.40 hod.), Hranice (16.10 hod.), Olomouc (16.45 hod.), Prostějov (17.10 hod.), Vyškov (17.30 hod.)
    • Svozová trasa 2: Pardubice (18.30 hod.), Hradec Králové (19.00 hod.), Chlumec nad Cidlinou (19.40 hod.), Poděbrady (20.10 hod.)
    • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
    • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou vás do cílové destinace v Itálii.
    • Svozová místa s příplatkem platí pro období od 8. 2. 2019 do 10. 3. 2019 – poslední odjezd do Itálie.
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
    • Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky.
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
Ukončeno od 5 790 Kč

V zimě se Itálie přejmenovává na Lyžálii!

Vyrazte za zimním dobrodružstvím do oblíbeného italského střediska Aprica, kam vás v termínech od prosince do března zve CK České kormidlo. Vybaví vás skipasem platným pro celou oblast, kde budete sjíždět 50 km sjezdovek a řádit ve snowparku. Bydlení máte zajištěné v hotelu, který je od lyžařského areálu jen 400 m daleko. 

Aprica – nejseverněji položená část provincie Lombardie

Aprica v oblasti Valtellina je perfektní cíl jak pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře, tak pro zkušené jezdce, kteří se chtějí pěkně vybláznit. Je tu 28 km modrých, 14 km červených a 8 km černých sjezdovek a 18 lyžařských vleků. 21 sjezdovek je v nadmořské výšce 1200–2300 m a přibalte klidně i běžky – najdete tu 3 běžkařské okruhy.

Po lyžování můžete zajít do místního bazénu s wellness centrem na Via Magnolta 32. 

Rodinný hotel v blízkosti lyžařského areálu

Bydlet budete v hotelu Urri, který stojí asi 250 m od centra města Aprica a 400 m od lyžařského areálu Palabione. Skibus staví asi 50 m od hotelu. Zajištěnou máte polopenzi (domluvit se dá i bezlepková), která se podává v jídelně s krásným výhledem směrem na sjezdovky. Zajít můžete i do baru či společenské místnosti a posedět na terase. 

Dvoulůžkové pokoje je možné rozšířit o dvě přistýlky (palanda), všechny mají vlastní koupelnu a toaletu (většina po rekonstrukci). Připravený tu budete mít fén, televizi a telefon a k většině pokojů patří balkon. 

Check in / check out: V den příjezdu a odjezdu se do/ze sportovního oblečení převléknete ve společenské místnosti v hotelu, tamtéž si uschováte i zavazadla (mohou ale nastat výjimky).

Místa a časy odjezdů, informace k zavazadlům a místenkám

Další důležité informace a upozornění

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned

Destinace:

Hotel Urri, Aprica

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK České kormidlo
Okružní 783/39, Brno

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 7:00–18:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Hotel Urri, Aprica
Zobrazit na mapě
Pořádá