Stáhněte si naši vylepšenou mobilní aplikaci. Ukáže vám aktuální nabídky v okolí a zážitky, které vás zajímají.  Stáhnout

Chorvatsko pro rodiny s dětmi: plná penze, doprava a třeba i program

45 zákazníků
Poprvé u nás
Destinace:
Apartmani Aldomar
Plná penze s českou kuchyní
Plná penze s českou kuchyní
Možnost zapojit se do programu podle libosti
Možnost zapojit se do programu podle libosti
Klimatizované apartmány s balkónem
Klimatizované apartmány s balkónem
1 osoba, 10 dní (7 nocí)
Rezervováno 7 990 Kč 6 390 Kč

Jede autobus z bodu A do bodu B… Tak tyhle úlohy nikdy nikoho moc nebavily. Ale co když bod A bude Česko, bod B Chorvatsko a v tom autobuse budete sedět vy? To je jiná, že?

Svolejte rodinu a vyrazte si na parádní dovolenou s CK Topinka, která vás vezme do malebného městečka Biograd na Moru. Strávíte tady 7 nocí a nudit se rozhodně nebudete. Na místě bude probíhat program plný zábavy a her, do kterého se můžete kdykoliv zapojit – bude tedy záležet jen na vás, které dny této možnosti využijete. Živá přátelská atmosféra s množstvím restaurací a taveren, rozlehlé čisté pláže a krásná okolní příroda představují ideální letní mix.

Letovisko

Biograd na Moru najdete 30 km jižně od Zadaru. Je vyhledávané pro své rozlehlé čisté pláže, parádní atmosféru a spoustu letní zábavy. Pláže jsou většinou štěrkovité s betonovými platy nebo písčité s oblázky a pozvolným vstupem do moře. Když se vám zrovna nebude chtít odpočívat u moře, máte mnoho dalších možností: najdete tu restaurace, kavárny, taverny, disco-cluby, obchody, vodní tobogán, hřiště a tenisové kurty na pláži i další turistické atrakce.

Ubytování a strava

Bydlet budete v penzionu Aldomar, který se nachází v klidném prostředí mimo rušnou část města, přičemž celá budova bude k dispozici jen CK Topince, se kterou vyrazíte. Apartmány a pokoje jsou po 4 až 6 osobách – cena platí při obsazenosti 4 osobami, tzn. při koupi 4 voucherů. (Po předchozí domluvě v CK je možné obsadit apartmán dvěma rodiči stejného pohlaví, kteří se neznají. Pokud se tedy přihlásí např. matka s dítětem, tedy jen 2 osoby, a další matka s dítětem, mohou apartmán sdílet.)

Apartmány jsou klimatizované a samozřejmě tu najdete sprchu a WC. Každý apartmán má také kuchyň, balkon a TV. A abyste hned mohli posílat přátelům fotky, jak se vám dovolená líbí, připojíte se tu na Wi-Fi

O jídlo se nemusíte starat, čeká vás tady plná penze. Jíst budete přímo v penzionu a těšit se můžete na českou kuchyni. Stravování začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu obědem. Svačinku do autobusu na cestu tam i zpět si zajistěte sami. 

Program a sportovní vyžití

Malí i velcí účastníci budou rozděleni do skupin podle věku, veškeré aktivity se konají po skupinách společně s vedoucím. Děti se mohou těšit na koupání v moři, plážový volejbal, fotbal, sportovní a zábavné soutěže, procházky po městě nebo třeba diskotéky. Na pláži najdete také volejbalové hřiště, tenisové kurty, vodní tobogán a skluzavku, půjčovny šlapadel a dalších atrakce.

Mrkněte, kam můžete vyrazit na výlet. 

Podívejte se ještě na dopravu a nástupní místa.

Destinace:

Apartmani Aldomar

Zobrazit na mapě

Pořádá:

Cestovní kancelář Topinka, s.r.o.

Přemyslovská 21, Praha

Cestovní kancelář Topinka, s.r.o nemá kamennou pobočku. Pro klienty jsou k dispozici na uvedeném telefonním čísle nebo emailu.
Zobrazit na mapě
Jak uplatnit
 • Do 24h od obdržení voucheru kontaktujte CK na e-mailu prodej@tabory.cz
 • Sdělte jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, kód voucheru
 • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
Děti
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
 • Dítě za cenu voucheru.
Příplatky
 • Povinné místní poplatky ve výši: děti do 11,9 let 340 Kč, děti od 12 let a starší účastníci 460 Kč za pobyt/týden.
 • Výlety – nabídka výletů s možností objednání předem za zvýhodněných podmínek.
 • Jídlo na cestu autobusem tam i zpět – zajistí si každý účastník sám, počítejte, prosím, s tímto výdajem v rámci kapesného.
  • doporučené kapesné cca 80–150 Kuna (na běžnou útratu) + cca 100–200 Kuna na výlety (nejsou-li objednány předem)
  • kapesné je možné mít také v eurech nebo korunách
 • Cestovní pojištění je v ceně pobytu.
Storno podmínky
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK Topinka, s.r.o.

Chybí vám nějaké další informace?

30 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny

Hodnocení podniku CK Topinka, s.r.o.

Hodnocení podniku CK Topinka, s.r.o.

4,9/5 (13 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
5 12
4 1
3 0
2 0
1 0
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.