Dvě lekce jógy, pilates či meditace v YOGAPLANET

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Ukončeno
199 Kč
40 zákazníků

V ceně:

 • Dvě lekce jógy, pilates clinic nebo šamanské meditace
 • Všechny lekce jsou vhodné i pro začátečníky
 • Voucher platí pro všechny otevřené lekce aktuálně vypsané v rezervačním systému

Můžete využít do:

1. 2. 2018

Omezení:

Akce platí pouze pro nové zákazníky, kteří ještě nemají registraci v rezervačním systému YOGAPLANET. Voucher není možné využít dvěma osobami, na jeden voucher lze zarezervovat dvě lekce pro jednu osobu. Maximální počet osob na jednu lekci je 8, minimální počet osob jsou 2.

Podmínky uplatnění:

 • Pomozte studiu YOGAPLANET se záchranou přírody a kód voucheru pouze zadejte do rezervačního systému.
 • Zaregistrujte se do rezervačního systému a v menu Vouchery vložte kód voucheru.
 • Poté se zobrazí permanentka na dva vstupy, na kterou si zarezervujte místo na dvou lekcích dle vašeho přání.
 • Doporučení: Rezervujte si místo hned, na konci platnosti voucheru bývají všechna místa v atraktivních časech obsazena.
 • Studio je otevřeno nejdříve 10 minut před lekcí. Jedná se o komorní studio bez recepce, vyčkejte na příchod lektora. Se začátkem lekce se studio zavírá a pozdě příchozím již nemá kdo otevřít.
 • Nezvoňte dříve než 15 minut před lekcí, probíhá předcházející lekce.
 • Studio je umístěno v památkovém domě a jeho fasáda tak nesmí obsahovat cedule a jiná označení. Na webu je podrobně popsaná cesta. Zjistěte si ji předem.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

YOGAPLANET

Uhelný trh 414/9, Praha - Staré Město

Zajděte si na dvě lekce jógy, pilates či meditace.

Na výběr jsou tyto lekce:

 • Dynamická hathajóga
  Cesta k nalezení rovnováhy obou polarit mezi energií Slunce “ha” a Měsíce “tha”. Uvědomíte si tok těch nejjemnějších energií v těle a okolo něj a dokážete je zpracovávat a využívat v každodenním životě. Lekce hathajógy je rozdělena na tři části.
 • Pilates clinic 
  Zdravotní Pilates pro lidi se zdravotním omezením nebo bolestmi způsobenými úrazy, věkem nebo nesprávnými návyky. Výsledek pravidelného cvičení.
 • Jinová hathajóga
  Jinová hathajóga je jemnější variantou hathajógy a je určena ženám a mužům, kteří by chtěli proniknout do tajů jógy, avšak naše lekce hathajógy jsou pro ně příliš fyzicky náročné či dynamické nebo jim jejich zdraví takovou lekci neumožňuje. Jinová hathajóga je pro všechny, kterým vyhovuje jemná a pomalejší jóga. I na této lekci je kladen důraz na důkladný nácvik dechových cvičení, naučíme vás pozice provádět správně a tak, aby byly přínosem pro váš hybný systém a vedly k jeho léčení.
 • Šamanské bubny
  Rytmické bubnování navozuje stav těsně před usnutím neboli pásmo vln théta EEG, toto pásmo je považováno za nejúčinnější pro navození hlubokého uvolnění. Vědci objevili, že naslouchání monotónním úderům usnadňuje vytváření mozkových vln právě v rozsahu alfa a théta, které podporují kreativitu, živou představivost a radost. Během bubnování vstupuje vědomí do kontaktu s podvědomím a pomáhá nám dostat se do „tady a teď“. Jde o účinnou formu léčivé meditace, cestu k vnitřnímu klidu. Vibrace bubnu uzdravuje tělo, funguje na emocionální úrovni, vyrovnává mozkové hemisféry, spojuje nás s našimi průvodci, obnovuje vnitřní klid, rovnováhu a harmonii. Při meditaci se necvičí, jen leží. S sebou podložku a deku na přikrytí.

Co si vzít s sebou

Zakoupením lekcí ve studiu YOGAPLANET podporujete aktivity na záchranu divokých gepardů v Africe.

Kalkulace ceny

Další informace

 • Pomozte studiu YOGAPLANET se záchranou přírody a kód voucheru pouze zadejte do rezervačního systému.
 • Zaregistrujte se do rezervačního systému a v menu Vouchery vložte kód voucheru.
 • Poté se zobrazí permanentka na dva vstupy, na kterou si zarezervujte místo na dvou lekcích dle vašeho přání.
 • Doporučení: Rezervujte si místo hned, na konci platnosti voucheru bývají všechna místa v atraktivních časech obsazena.
 • Studio je otevřeno nejdříve 10 minut před lekcí. Jedná se o komorní studio bez recepce, vyčkejte na příchod lektora. Se začátkem lekce se studio zavírá a pozdě příchozím již nemá kdo otevřít.
 • Nezvoňte dříve než 15 minut před lekcí, probíhá předcházející lekce.
 • Studio je umístěno v památkovém domě a jeho fasáda tak nesmí obsahovat cedule a jiná označení. Na webu je podrobně popsaná cesta. Zjistěte si ji předem. 
Storno podmínky

Storno rezervace pouze prostřednictvím rezervačního systému a nejpozději 24 hodin před lekcí, jinak voucher propadá.

Hodnocení podniku

4,5/5 (229 hodnocení)
martaha@seznam.cz

příjemné přijetí a velmi dobrá zkušenost
Na vyzkoušení skvělá příležitost jak si objednat různé aktivity.

Hodnocení podniku YOGAPLANET

Hodnocení podniku YOGAPLANET

4,5/5 (229 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Dominika

prostředí, šamanská medtace s bubnem

2. 2. 2018
Mina

Skvele misto, lehce dostupne. Cvici se v malych skupinkach (max. 8 osob) a lektorka ma cas se vsem venovat. Voucher jsem zkoupila v roce 2015. Sla jsem k Hance na Pilates a do dnes ji jsem verna. :-)

Vyjádření partnera
YOGAPLANET Před 2 měsíci

Děkujeme a přejeme Vám hezké svátky. :)

19. 12. 2017
Anonym

Splnilo očekávání. Doporučuji.

8. 11. 2017
Julie

příjemné studio i lektorka, výborná poloha

3. 10. 2017
Jana

šikovná instruktorka Martina, bylo to fajn – pilates

Vyjádření partnera
YOGAPLANET Před 3 měsíci

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, jen upřesním, že pilates u nás necvičí Martina nýbrž Hanka. :)

31. 7. 2017
Lenka

přístup, prostředí

docela náročné

4. 4. 2017
martaha@seznam.cz

příjemné přijetí a velmi dobrá zkušenost
Na vyzkoušení skvělá příležitost jak si objednat různé aktivity.

4. 4. 2017
Krausovazuzana

Dům, ve kterém studio sídlí.
Způsob rezervace cvičení.
Webové stránky.

Bohužel se mi nelíbila většina podstatných věcí.
1. Naprosto nedostatečný prostor šatny, na převlečení max. pro 3 ženy. S dcerou jsme se převlékaly v „pánské šatně“, což byl prostor za vchodovými dveřmi do šatny. Pánská a dámská šatna je jedna místnost předělená závěsem.
2. Velmi malý prostor na cvičení. Tak pro 4 lidi + lektorka. Ve více než 4 lidech + lektorka se nedají cviky s rozpaženýma rukama dělat jinak, než že stále sledujete, zda o souseda nezavadíte nebo mu nepřekážíte. My jsme tam byly v sedmi + lektorka a prostor byl nedostatečný. Přesto tam byla ještě připravena karimatka pro osmou osobu.
3. Lektorka Hanka Schifflerová. V žádném případě nechci zpochybňovat její odbornost, ale vzhledem k tomu, že mám za sebou poměrně dost rehabilitačních cvičení, sama cvičím dle knihy Autorehabilitace páteře a také SM systém, mohu srovnávat. Po cvičení u této lektorky jsem byla unavená, bolela mě pravá paže a necítila jsem se uvolněně, spíše tak trochu na křivo, bolela mě záda. Může to být způsobeno tím, že jsem cviky neprováděla dobře, protože nebyly dobře vysvětleny, což ale v tom počtu lidí vlastně ani nejde. Paže mě bolí pravděpodobně proto, že lektorka mi předváděla cvik tak, že mi za ruku tahala, kroutila a ještě mě poměrně dost bolestivě tiskla, pokud si dobře vzpomínám, na předloktí. Z mého pohledu se jedná o zásadní cviky, které je nejprve nutné naučit cvičence individuálně, tudíž nevhodné pro skupinové cvičení.
4. Je mi líto, mně tam něco nesedí. Málo místa, moc lidí, neoznačená provozovna (u jiných dveří na pavlači označené provozovny byly), náznak alternativy, New Age, zdůrazňovaná rehabilitační odbornost lektorky, ale mě to nepřesvědčilo.

Vyjádření partnera
YOGAPLANET Před 9 měsíci

Že i takto negativní člověk nám pochválí web a rezervační systém nemohu hodnotit jinak než jako úspěch. Nepotřebuji psát nic na naši obhajobu. Lidé, kteří k Hance chodí už roky, vědí své. Pamatujeme si Vás i Vaši dceru. Přeji Vám, abyste obě našly v životě klid a lásku.
Martina Jandová, YOGAPLANET

31. 3. 2017
Martina
4. 2. 2017
Helena

osobitý přístup lektorky Martiny a její profesionalita
příjemná, komorní atmosféra (lekce pro max 8 lidí)
skvělá poloha na Uhelném trhu v centru Prahy
poslání Yogaplanet – ochrana gepardů ve volné přírodě

vše super

25. 11. 2016
Adéla

Civičitelka byla velmi zkušená. Ale musím souhlasit s jedním komentářem níže, že paní lektorka by neměla být zaujatá vůči poprvé cvičícím či cvičícím z portálu slevomat. Nikdo jsme jí do této akce netlačil, ale jinak, co se týče cvičení, tak mi vše přišlo v pořádku, opravdu jsem se uvolnila a prostředí bylo příjemné.

18. 11. 2016
Naryav

Cvičení v uzavřené skupince.

Přístup asistentky lektorky (druhé lektorky na lekci). Připadala jsem si opět, jak na hodinách tělocviku na základní škole – „takhle to uděláš a basta“, bohužel neprofesionální a demotivující přístup.

Vyjádření partnera
YOGAPLANET Před rokem

Dobrý den,

na našich lekcích žádné asistentky nemáme. Zřejmě jste si spletla akci.
YOGAPLANET

15. 11. 2016
Silvia

Zkušená cvičitelka

15. 9. 2016
Vladimíra

Velmi hezký a profesionální přístup paní Hany. Myslím si, že toto cvičení ( pilates clinic ) je pod jejím vedení vhodné pro jakýkoli věk i fyzickou kondici. Po dvou lekcích jsem hned přikoupila permanentku. Doporučuji, doporučuji, doporučuji.

9. 9. 2016
Kájulína

Lekce jako samotná byla skvělá, prostor pěkný a útulný.

Šatny nesmyslně uzpůsobené! S kamarádkou jsme byly na józe Patanjali, pan jogín nepříjemný, neochotný, blila bych z jeho přistupu ke všem cvičícím!! Na jeho větu ke konci lekce nejspíš dlouho nezapomenu, bylo nám řečeno, že jsme jeho nejnemožnější skupina.. opravdu?! To jen z toho důvodu, že jsme nezvládly jeden cvik, protože jsme se bály a nechtělo se nám do toho! 😩

Vyjádření partnera
YOGAPLANET Před rokem

Dobry den,

tento lektor u nás již nepracuje. Děkujeme za názor.

YOGAPLANET

7. 4. 2016
Jiří

dostupnost v centru
přístup cvičitelek

3. 4. 2016
Adéla

Lektorka. Nebyla vubec vstricna, naopak urazela nove lidi, kteri cvicili jogu poprve a urazela je ohledne toho, ze si koupili voucher pres slevomat. Proc tedy takovouto propagaci chtela?! Nechapu…

20. 3. 2016
Iveta

absolutní příjemný přístup paní Jandové

15. 3. 2016
Mer

Vse je super. Mila lektorka. Krasne prostredi :)

3. 3. 2016