Lyžovat jde i na podzim a přímo v Praze: 1,5 hod. tréninku a lyžování na simulátoru

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
2 osoby
Ukončeno
999 Kč
35 zákazníků

V ceně varianty:

Pro 2 osoby:

 • zábavně vedená rozcvička na trampolínách s instruktorem: 15 minut
 • 25min. lekce na Maxxtrack na simulátoru 
 • 10min. balanční a koordinační cvičení na výběr z:
  • Pro-ski simulátoru
  • Indoboardu
 • 25min. lekce na Maxxtrack na simulátoru 
 • zapůjčení veškerého vybavení 

Můžete využít do:

30. 11. 2017

Podmínky uplatnění:

Rezervace:

 • na webu https://freestylekolbenka.isportsystem.cz/
  • v záložce "Simulátor ski a snb" zaškrtněte “Akce - Pražský ledovec”
  • vyberte počet osob
  • v poznámce uveďte kód voucheru (bez kódu není rezervace platná)
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Freestyle Kolbenka

Kolbenova 898/11, Praha - Vysočany

Dnes otevřeno 9:00–20:00
Otevírací doba baru PO – NE: 10:00 – 20:00 Odchod ze sportovišť vždy o 15 min. dříve před ukončením otevírací doby (Po - So ve 20:45, Ne v 19:45)
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty

Těší se vaše dítě na zimu tak, že si doma vyrábí lyže z prkýnek na maso a sjíždí na nich koberec v obýváku? Nejvyšší čas vzít ho do ždibet vychytanějšího lyžařského simulátoru.

Zima se blíží a nazrává čas na pořádnou lyžařskou rozcvičku. Vezměte své zatím nelyžující dítě nebo klidně celou rodinu do pražské Freestyle Kolbenky, kde vás čeká lyžovačka, jakou jste ještě nezažili. Svištět tu totiž budete na speciálním Maxxtrack simulátoru pod vedením zkušeného instruktora – a to i kdyby venku zatím klouzalo nanejvýš popadané listí.

Zážitek je odstartován rozcvičkou na trampolínách. Po prvních 25 minutách na simulátoru vás čeká ověření vašich balančních a koordinačních dovedností na indoboardu a PRO-SKI simulátoru, načež se zase odeberete trénovat své lyžařské či snowboardingové skills na Maxxtrack.

Simulátor může být i ideálním výukovým prostředkem pro vaše děti. Svěřte je do rukou instruktora a uvidíte, že z nich během pár setkání vyždímá víc, než byste během následujících zimních měsíců na kopcích zvládli vy sami. Na opravdovém sněhu už si pak budete moci rovnou užít společnou radost z pohybu bez velkého učení. 

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace:

 • na webu https://freestylekolbenka.isportsystem.cz/
  • v záložce „Simulátor ski a snb“ zaškrtněte “Akce – Pražský ledovec”
  • vyberte počet osob
  • v poznámce uveďte kód voucheru (bez kódu není rezervace platná) 
Děti
 • Děti ve věku 3 – 12 let mohou vstoupit do areálu a účastnit se sportovní činnosti pouze s nepřetržitým dozorem dospělé osoby.

 • Děti ve věku 12 – 15 let mohou vstoupit do areálu a účastnit se sportovní činnosti pouze s Čestným prohlášením podepsaným rodiči či zákonným zástupcem.

Storno podmínky

Změna termínu lze maximálně 24 hodin předem.

Hodnocení podniku

4,9/5 (13 hodnocení)

Hodnocení podniku Freestyle Kolbenka

Hodnocení podniku Freestyle Kolbenka

4,9/5 (13 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Mates

instruktor a simulátor vynikající

jako negativní hodnotím štěnice, které se nechází v šatně.

13. 12. 2017
Helena

Bylo to super, určitě zopakujeme!

28. 11. 2017
Terapta

Přístup instruktora.

20. 11. 2017
Dana

Velice mily a ochotny instruktor. Vse perfektne vysvetlil a ukazal. Moc jsme si to uzili a urcite ne naposledy

18. 11. 2017
Marcela

Úvodní rozskákání na trampolínách bylo fajn. Neotřelý způsob jak se zahřát. Trenažer pro mě jako lyžaře byl zajímavý a pro přítele, který nikdy nelyžoval velice přínosný. Poprvé zkusil jaké je to mít přeskáče a lyže na nohou. Tím, že nemusel řešit stav sjezdovky, překážející lidi, tak se mohl soustředit na techniku, jak se na lyžích udržet a jak zatočit. … a že mu lyže neublíží :-D , což byl přesně účel, pro který jsem to voucher koupila. Ve chvíli, kdy se náhodou něco stalo (spadl nebo lyží vyjel z pásu), instruktor pás ihned vypnul, tak se uvolnil, protože věděl, že se nezraní. Na konci už jel hezky v pluhu a zatáčel, ve většině případů i ve chvíli, kdy chtěl :-D Fajn byla pauza od lyžování, kdy jsme šli na trenažér, a pak se zase odpočatí vrátili na „svah“ :-D

10. 11. 2017
Iva

Trampolíny i lyžování paráda, vyrovnalo to počáteční nedůvěru k celé aréně z důvodu nepříjemného jednání recepce a nepořádku u simulátoru.
Bezvadný instruktor Štefan=prima přístup k dětem i dospělým, ochotný, pomohl s výběrem bot, nastavil lyže, vše trpělivě vysvětloval, ukazoval, postupně přidával na obtížnosti lyžování, dodával odvahu – děkujeme.
Svah i rychlost instruktor nastavuje dle výkonosti a pokroků lyžařů.
Svah je proti zrcadlu, takže jedinečná možnost naučit se nebo zdokonalit techniku.
Rezervační systém fungoval bez problémů.
Pro lidi z Prahy je areál téměř na stanici metra Kolbenova.

Slečny na recepci:
1] neochota a nepříjemné jednání = první nechtěla nebo neuměla voucher, druhá tónem: mám moc práce kvůli Vám, nám vynadala, že jsme tam brzo, že mají plno a nekompromisně nás vykázala pryč, prý možnost vstupu je až v čase rezervace; nnámitka, že voucher upozorňuje na nutnou přítomnost minimálně 10min předem + je nutno se ke sportu převléknout slečnu nezajímala (mimichodem šatny byly prázdné, takže bychom klidně mohli počkat uvnitř v teple a ne stát 40 minut venku – jeli jsme do Prahy 60km, tak jsme měli časovou rezervu). Pravda, do recepce stále někdo přicházel, ale v hale bylo místa dost pro všechny, na 2 lyžařských simulátorech byl celý 1 člověk. Možná, stačilo v klidu říct, že můžeme počkat v přilehlém baru, který je přístupný i veřejnosti.
2] žádné informace = dejte voucher a ticho (mělo asi znamenat vypadněte); z přilehlých botníků jsme pochopili, že se přezouvá; na možnost šatny jsme se museli dotázat a nedostali jsme ani elektronické náramky, bez kterých nám nebyl umožněn vstup na sportoviště, takže nám je musel jít vyžádat instruktor a zbytečně ubíhal zaplacený čas.
Na místě pro lyžování neskutečný nepořádek = nešlo najít ani oba přeskáče do páru, najít správnou velikost také nemožné, lyže podobná situace jako boty; pomohl ochotný instruktor, ale dost jsme se opět zdrželi.
V baru milá obsluha, ale téměř nic z nabídky neměli a na objednávku hotové bagety se čekalo přes 30minut!
Do baru chodí lidé z ulice v botách a návštěvníci arény ponožkách, naštěstí v době naší návštěvy venku nepršelo.

Vyjádření partnera
Freestyle Kolbenka Před 4 měsíci

Dobrý den,
děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Z negativních postřehů se poučíme a za chování slečen na recepci se velice omlouváme, bude to s nimi řešeno. Za pochvalu děkujeme, Štefan to jistě ocení:). Jsme rádi, že celkově se Vám u nás líbilo a případně se budemem těšit na další návštěvu.

16. 10. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.