Freestyle Kolbenka

Praha - Vysočany, Kolbenova 898/11

„Velice mily a ochotny instruktor. Vse perfektne vysvetlil a ukazal. Moc jsme si to uzili a urcite ne naposledy“ — Dana, Před 11 měsíci

„Velice mily a ochotny instruktor. Vse perfektne vysvetlil a ukazal. Moc jsme si to uzili a urcite ne naposledy“ — Dana, Před 11 měsíci

O nás

estli milujete trampolíny, freestyle, lyžování nebo snowboard, budete milovat i Freestyle Kolbenku. Kvalitní trampolínový park, lyžařské a snowboardové simulátory, skoky pro lyže a snowboard a sjezdovka s raily. Celý rok u nás můžete trénovat nebo si prostě jen užívat to, co vás baví. Ať už s instruktory nebo na vlastní pěst. Zažijte pocit z nekonečných sjezdovek, naučte se nové freestylové triky. Vyzkoušejte si bez obav salta, na která jste si zatím netroufli, s bezpečným dopadem do molitanů. Dejte si do těla ve fitness, odpočiňte si na baru. Bez ohledu na počasí a rosný bod, prostě kdykoliv budete chtít. S výhodným bodovým systémem navíc ušetříte i na další důležité věci. U nás si užijete aktivní pohyb se spoustou zábavy pod jednou střechou!

Zobrazit více
Freestyle Kolbenka
Kolbenova 898/11, Praha - Vysočany, 19000 (zobrazit na mapě)

Freestyle Kolbenka

Kolbenova 898/11, Praha - Vysočany

Zobrazit na mapě
Otevírací doba baru PO – NE: 10:00 – 20:00 Odchod ze sportovišť vždy o 15 min. dříve před ukončením otevírací doby (Po - So ve 20:45, Ne v 19:45)
Dnes otevřeno 9:00–21:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Mates

instruktor a simulátor vynikající

jako negativní hodnotím štěnice, které se nechází v šatně.

Helena

Bylo to super, určitě zopakujeme!

Terapta

Přístup instruktora.

Hodnocení podniku Freestyle Kolbenka

Hodnocení podniku Freestyle Kolbenka

4,9/5 (13 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Mates

instruktor a simulátor vynikající

jako negativní hodnotím štěnice, které se nechází v šatně.

13. 12. 2017
Helena

Bylo to super, určitě zopakujeme!

28. 11. 2017
Terapta

Přístup instruktora.

20. 11. 2017
Dana

Velice mily a ochotny instruktor. Vse perfektne vysvetlil a ukazal. Moc jsme si to uzili a urcite ne naposledy

18. 11. 2017
Marcela

Úvodní rozskákání na trampolínách bylo fajn. Neotřelý způsob jak se zahřát. Trenažer pro mě jako lyžaře byl zajímavý a pro přítele, který nikdy nelyžoval velice přínosný. Poprvé zkusil jaké je to mít přeskáče a lyže na nohou. Tím, že nemusel řešit stav sjezdovky, překážející lidi, tak se mohl soustředit na techniku, jak se na lyžích udržet a jak zatočit. … a že mu lyže neublíží :-D , což byl přesně účel, pro který jsem to voucher koupila. Ve chvíli, kdy se náhodou něco stalo (spadl nebo lyží vyjel z pásu), instruktor pás ihned vypnul, tak se uvolnil, protože věděl, že se nezraní. Na konci už jel hezky v pluhu a zatáčel, ve většině případů i ve chvíli, kdy chtěl :-D Fajn byla pauza od lyžování, kdy jsme šli na trenažér, a pak se zase odpočatí vrátili na „svah“ :-D

10. 11. 2017
Iva

Trampolíny i lyžování paráda, vyrovnalo to počáteční nedůvěru k celé aréně z důvodu nepříjemného jednání recepce a nepořádku u simulátoru.
Bezvadný instruktor Štefan=prima přístup k dětem i dospělým, ochotný, pomohl s výběrem bot, nastavil lyže, vše trpělivě vysvětloval, ukazoval, postupně přidával na obtížnosti lyžování, dodával odvahu – děkujeme.
Svah i rychlost instruktor nastavuje dle výkonosti a pokroků lyžařů.
Svah je proti zrcadlu, takže jedinečná možnost naučit se nebo zdokonalit techniku.
Rezervační systém fungoval bez problémů.
Pro lidi z Prahy je areál téměř na stanici metra Kolbenova.

Slečny na recepci:
1] neochota a nepříjemné jednání = první nechtěla nebo neuměla voucher, druhá tónem: mám moc práce kvůli Vám, nám vynadala, že jsme tam brzo, že mají plno a nekompromisně nás vykázala pryč, prý možnost vstupu je až v čase rezervace; nnámitka, že voucher upozorňuje na nutnou přítomnost minimálně 10min předem + je nutno se ke sportu převléknout slečnu nezajímala (mimichodem šatny byly prázdné, takže bychom klidně mohli počkat uvnitř v teple a ne stát 40 minut venku – jeli jsme do Prahy 60km, tak jsme měli časovou rezervu). Pravda, do recepce stále někdo přicházel, ale v hale bylo místa dost pro všechny, na 2 lyžařských simulátorech byl celý 1 člověk. Možná, stačilo v klidu říct, že můžeme počkat v přilehlém baru, který je přístupný i veřejnosti.
2] žádné informace = dejte voucher a ticho (mělo asi znamenat vypadněte); z přilehlých botníků jsme pochopili, že se přezouvá; na možnost šatny jsme se museli dotázat a nedostali jsme ani elektronické náramky, bez kterých nám nebyl umožněn vstup na sportoviště, takže nám je musel jít vyžádat instruktor a zbytečně ubíhal zaplacený čas.
Na místě pro lyžování neskutečný nepořádek = nešlo najít ani oba přeskáče do páru, najít správnou velikost také nemožné, lyže podobná situace jako boty; pomohl ochotný instruktor, ale dost jsme se opět zdrželi.
V baru milá obsluha, ale téměř nic z nabídky neměli a na objednávku hotové bagety se čekalo přes 30minut!
Do baru chodí lidé z ulice v botách a návštěvníci arény ponožkách, naštěstí v době naší návštěvy venku nepršelo.

Vyjádření partnera
Freestyle Kolbenka Před 12 měsíci

Dobrý den,
děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Z negativních postřehů se poučíme a za chování slečen na recepci se velice omlouváme, bude to s nimi řešeno. Za pochvalu děkujeme, Štefan to jistě ocení:). Jsme rádi, že celkově se Vám u nás líbilo a případně se budemem těšit na další návštěvu.

16. 10. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.