Tři dny v designovém hotelu v centru Českého Krumlova pro zaláskovaný pár

45 zákazníků
už jen 5 ks
Online rezervace
Hotel Latrán
Jižní Čechy, Český Krumlov
 4,7/5 (49 hodnocení)
Více o podniku
Vlastní kavárna se štrúdlárnou
Vlastní kavárna se štrúdlárnou
Ocenění „Luxury boutique hotel of the year“
Ocenění „Luxury boutique hotel of the year“
Přímo v historickém centru
Přímo v historickém centru
2 osoby, 3 dny (2 noci)
 • 2× ubytování v pokoji pro 2 osoby
 • 2× bohatá snídaně pro 2 osoby
 • 1× káva a domácí štrůdl pro 2 osoby
 • wi-fi připojení zdarma 

Strava

Snídaně

Omezení

Voucher nelze využít v období 22. 12. 2017 – 3. 1. 2018 včetně.

Online rezervace
4 700 Kč 3 949 Kč

Člověk se cítí nejlépe tam, kde pečou dobrý štrúdl. A to je jen u babičky nebo v hotelu s vlastní štrúdlárnou.

Vypravte se se svou milou nebo milým do Českého Krumlova – jeho atmosféra vás zaručeně omámí. Na 3 dny se ubytujete v designovém 4hvězdičkovém hotelu Latrán, který je situován do dvou historických měšťanských domů. K Minoritskému klášteru je to odsud jen 150 metrů.V ceně máte jak bohaté bufetové snídaně, tak jedno sladké posezení v hotelové kavárně Café Štrúdl. A co budete dělat přes den? Zajděte se podívat třeba na zámek, obdivujte umění v Centru Egona Schieleho nebo se ztrácejte a nacházejte v zrcadlovém labyrintu. A hlavně si užívejte toho, že jste snad v tom nejkrásnějším městě v Česku!

Elegantní pokoje, které mají kouzlo

Račte vstoupit! Po příjezdu se ubytujte v komfortním dvoulůžkovém pokoji se satelitní televizí, minibarem a vlastní koupelnou. Každý z pokojů má trochu jiný design a stěny většinou zdobí šablonové vzory, které jsou inspirovány původními motivy. V celém hotelu samozřejmě funguje Wi-Fi.

Tipy, co dělat

Český Krumlov Český Krumlov

Toto významné jihočeské město je jedním z nejnavštěvovanějších míst celé republiky a jedním z nejkrásnějších měst celé Evropy, ne-li celého světa, a to zejména díky romanticky středověkému jádru s meandry řeky Vltavy a zdejšímu překrásnému zámku. Celá oblast je zapsána na seznam UNESCO. Zkuste si vyšlápnout na vyhlídku Vyšehrad, kde se vám Krumlov zjeví jako na dlani. 

Zámek Český Krumlov Zámek Český Krumlov

Hrad a zámek Český Krumlov se nachází v Jihočeském kraji, tyčí se na vysokém skalním ostrohu nad řekou Vltavou a je jedním z nejvýznamnějších a nejrozsáhlejších areálů v Evropě. Tvoří ho 40 budov a palácových staveb, 5 nádvoří a rozlehlá Zámecká zahrada. Celý historický komplex je zapsán na seznam UNESCO. 

Holašovice Holašovice

Náves jihočeské vesnice Holašovice se celosvětově proslavila usedlostmi ve stylu selského baroka, které byly pro svou jedinečnost zařazeny na seznam UNESCO. Tento unikátní dochovaný soubor hospodářských usedlostí byl stavebně a výtvarně upraven v průběhu 19. století do specifické podoby, kterou můžeme obdivovat dnes. 

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Hotel Latrán
Latrán 74/75, Český Krumlov, 38101

Hotel Latrán

Latrán 74/75, Český Krumlov

Check in od 15:00 – Check out do 11:00
Vybavení a služby
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Domácí mazlíčci: 200 Kč/pobyt
Hodnocení podniku
4,7/5 (49 hodnocení)
Petra

Krumlov je nadherne mesto. Hotel Latran byl naprosto okouzlujici s neuveritelne vstricnymi a milymi recepcnimi, ktere nam vysly vstric ve vsech nasich pozadavcich. Pokoj byl nadherny a neuveritelne cisty, nikde ani smitko. Naprosto uzasny pobyt.

Jak uplatnit
 • Netermínová varianta: Pobyt je nutno rezervovat s co největším časovým předstihem (doporučujeme ověření vybraného termínu před zakoupením voucheru) na mailu latran@hotely-krumlov.cz nebo telefonu +420 380 602 440. Při rezervaci uvádějte kód voucheru.
 • Termínová varianta: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, hotel již není třeba dále kontaktovat. Pobyt s domácím mazlíčkem si předem domluvte s recepcí.
Děti
 • Dítě do 2,9 let: zdarma bez nároku na vlastní lůžko a služby
 • Přistýlky na pokoji nejsou možné, pobyt není příliš vhodný pro děti.
Příplatky
 • Domácí mazlíček: Příplatek 200 Kč/pobyt
 • Parkování: Hotel se nachází v pěší zóně, do které je vjezd povolen s platnou rezervací. Dočasné povolení k vjezdu získáte na recepci v hotelu. V celém centru města platí zákaz parkování, hosté smí zastavit před hotelem po nezbytně nutnou dobu, poté jsou povinni zaparkovat na záchytných parkovištích P1, P2 a P3. Parkovací kartu vám vydá recepce hotelu.
Storno podmínky
 • Netermínová varianta: Při zrušení rezervace nejpozději 7 dní před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí.
 • Termínová varianta: Změna rezervace je možná nejpozději 7 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomatu na e-mailu vip.podpora@slevomat.cz či telefonu 222 745 354.

Chybí vám nějaké další informace?

3 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku