Týdenní dětský tábor v krásném prostředí Šumavy se sportem a zábavou Poprvé na Slevomatu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
5.–12. 8. 2017
Ukončeno
3 599 Kč
0 zákazníků
už jen 40 ks

V ceně varianty:

Tábor pro děti ve věku 4–13 let

 • ubytovaní na 7 nocí v hotelu Rohanov s plnou penzí (snídaně formou švédských stolů, k obědu a večeři polévka a hlavní chod)
 • pitný režim (čaj a voda) během celého dne a svačinky
 • doprava autobusem
 • vstup do lanového centra
 • tričko
 • vyškolený pedagogický a zdravotnický dozor 

Platí do:

20. 8. 2017

Podmínky uplatnění:

 • Přihlášení: Ihned po zakoupení voucheru vyplňte přihlášku. Po odeslání přihlášky napište e-mail na info@nenudimse.cz (do něj uveďte rodné číslo dítěte a kód zakoupeného voucheru).
 • V případě alergií na některé potraviny (lepek, laktóza) je možné upravit jídelníček (bez poplatku), je třeba to nahlásit předem.
 • Doprava: Odjíždět se bude v 10.00 od stadionu hokejové Slavie (Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice, 100 00 ), návrat tamtéž ve 12.00.
 • Telefony: Na místě je signál všech operátorů a v prostoru tábora je také bezplatná Wi-Fi. Pokud budou rodiče chtít, je možné domluvit se s vedoucími, aby měli telefon u sebe a dali ho dítěti např. jen na hodinu denně.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Nenudím se

Lhota nad Rohanovem 55, Vacov

Voucher se uplatňuje po vyplnění přihlášky na webových stránkách
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Z tábora na Šumavě čekejte od dětí jen stručné pohledy: „Nenudím se.“

Na nudu totiž na táboře není čas, tím spíš, kdy jsou jeho hlavním tématem „osadníci“, tedy snaha dětí o postupné dobývání území a vytvoření co největší osady. Právě takový program je čeká na Šumavě, na klasickém týdenním táboře, který pořádá společnost Nenudím se.

Na kluky a holky od 4 do 13 let čeká ve dvou turnusech (5.–12. 8. nebo 12.–19. 8.) spousta sportu, zábavy, her, soutěží a třeba také návštěva lanového parku, kde potrénují svou mrštnost. V ceně je autobusová doprava z Vršovic a zpět, takže legrace začne už na palubě!

Kde budou táborníci bydlet a jíst

Ubytováni budou v prověřeném hotelu Rohanov, kde budou spát na pokojích po dvou až pěti. Ke každému pokoji patří i vlastní sociální zařízení. Protože při hrách a dovádění osadníkům pěkně vyhládne, zajištěna je plná penze a také svačinky a pitný režim v průběhu celého dne.

Sport, zábava, týmové hry a soutěže

Součástí komplexu je víceúčelové hřiště s umělým povrchem, volejbalové hřiště a trampolína, asi 500 metrů od hotelu je přírodní koupaliště a v okolí přírodní cesty a louky.

A jaký bude program? Každou skupinu dětí vede trenér, který s nimi dopoledne sportuje, učí je běhat, skákat, házet a celkově ovládat tělo. Vše ale probíhá formou zábavy a nikdo nikoho do ničeho nenutí. Odpoledne pak přijde čas na celotáborovou hru, během níž se děti učí spolupracovat bez ohledu na věk a sportovní schopnosti. 

Kalkulace ceny

Další informace

 • Přihlášení: Ihned po zakoupení voucheru vyplňte přihlášku. Po odeslání přihlášky napište e-mail na info@nenudimse.cz (do něj uveďte rodné číslo dítěte a kód zakoupeného voucheru).
 • V případě alergií na některé potraviny (lepek, laktóza) je možné upravit jídelníček (bez poplatku), je třeba to nahlásit předem.
 • Doprava: Odjíždět se bude v 10.00 od stadionu hokejové Slavie (Vladivostocká 1460/10, Praha 10 – Vršovice, 100 00 ), návrat tamtéž ve 12.00. 
 • Telefony: Na místě je signál všech operátorů a v prostoru tábora je také bezplatná Wi-Fi. Pokud budou rodiče chtít, je možné domluvit se s vedoucími, aby měli telefon u sebe a dali ho dítěti např. jen na hodinu denně. 
Děti

Tábor je určený pro děti od 4 do 13 let.

Storno podmínky

Přihláška na tábor je závazná. Po odeslání přihlášky se voucher bere jako uplatněný a není možné ho stornovat.