Týdenní dětský tábor v krásném prostředí Moravského krasu

0 zákazníků
už jen 15 ks
Poprvé u nás

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

V ceně

  • 7× nocleh ve stanu pro dva
  • 5× denně strava
  • pitný režim po celý den
  • 1× celodenní výlet
  • celodenní program ve skupinkách dle věku dětí
  • pojištění 

Můžete využít do 30. 6. 2017

Rezervace: nejpozději do 30. 6. 2017. Před zakoupením voucheru doporučujeme se informovat, zda je na táboře volné místo, na tel.: 606 960 470 (Jiřina Sehrigová) nebo 774 900 398 (Patricie Němcová). 

K přihlášce je potřeba potvrzení lékaře o způsobilosti dítěte na táboře, předáte jej při nástupu dítěte na pobyt.

Táborníkům přibalte spacák a jedno žluté tričko bez obrázků a potisků.

2 800 Kč 1 999 Kč
2 800 Kč 1 999 Kč
Ukončeno

V červenci očekávají v Moravském krasu vzácnou návštěvu. Ztřeštěného animovaného hrdinu – pejska Scooby Doo.

Připravte svým dětem nezapomenutelné prázdniny plné zážitků, her a nových kamarádů. Přihlaste je na týdenní letní tábor Jitřenka pořádaný 7. oddílem skautů a skautek olomouckého Junáka v krásném prostředí Moravského krasu. Celé dny stráví hraním her na čerstvém vzduchu a naučí se bavit bez mobilů a počítačů.

Letos se děti budou bavit programem na téma oblíbené kreslené pohádky Scooby Doo. Jestli tohoto hrdinu znáte, víte, že je to zábavný pejsek, který s týmem vyšetřovatelů pátrá po nejrůznějších obludách a strašidlech a vždy přijde každé lotrovině na kloub. Scooby-Doo, Shaggy, Freddy, Daphne a Vilma pátrají po indiciích, které by jim pomohly objasnit tajemství a záhady. A právě k tomu potřebují táborníky pomocníky. Z dětí se tak stanou malí detektivové.

Termín tábora:

2. 7. –  9. 7. 2017

Tábor je vhodný pro děti ve věku 5–13 let. Vaše ratolesti se naučí reagovat na změnu prostředí, vždy jim pomohou přátelští vedoucí. O děti se stará vyškolený personál s dlouholetými zkušenostmi, který jezdí každoročně ve stejné sestavě. Tým vedoucích celoročně pracuje ve skautském hnutí s menšími dětmi.

Tábořiště se nachází nedaleko Jedovnice a Blanska v krásném přírodním prostředí plném zeleně. Děti jsou ubytováni ve stanech s postýlkami, bydlet budou spolu s kamarádem nebo sourozencem – stan je pro dvě osoby. Při nepřízni počasí je využívána pevná budova, ve které se nachází i sociální zařízení (WC, sprchy).

Na děti čeká spousta radovánek, her, soutěží, lanové centrum, trampolína nebo lanovka. Přesvědčit se můžete na fotkách z minulého ročníku. V ceně pobytu je pojištění. Na místě bude vyškolený zdravotník. Sraz účastníků je přímo v tábořišti, svoz není organizován. 

Po objednání pobytu vám budou zaslány informační propozice spolu s přihláškou a orientačním seznamem oblečení a vybavení. 

Junák – český skaut , okres Olomouc z.s.

Zobrazit na mapě
K letnímu pobytu je potřeba uplatnit voucher do 30. 6. 2017
Dnes otevřeno 8:00–20:00
Jak uplatnit
Děti

Chybí vám nějaké další informace?

3 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
Junák – český skaut , okres Olomouc z.s.
Více o podniku