Zbrusu nová Jump Arena: hodina zábavy na trampolínách a nafukovacích atrakcích Poprvé na Slevomatu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Ukončeno
149 Kč
14955 zákazníků

V ceně:

1 hodina v Jump Areně (platí pro celý areál, tedy na trampolíny i veškeré nafukovací atrakce) 

Platí do:

31. 5. 2017

Omezení:

Skákat mohou dospělí i děti vyšší 110 cm a do 130 kg. Děti do 15 let mohou dorazit jen v doprovodu dospělé osoby.

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace: Předem přes rezervační formulář.
 • Instrukce: Na místo se dostavte s 20minutovým předstihem, ať máte dost času na převlečení a instruktáž. Bez instruktáže nemůžete vstoupit na skákací plochu.
 • Vstup na hřiště je umožněn vždy v celou hodinu. 
 • Oblečení: Na sebe si vezměte pohodlné sportovní oblečení (tepláky, šortky, tričko), džíny a košile jsou zakázané. Vyhněte se ostrým předmětům, cvočkům, sponám na opascích a šperkům.
 • Jump Arena je 500 m od metra Zličín. Parkovat lze přímo v areálu, ovšem o víkendech je lepší využít i parkování v obchodním centru Metropole Zličín.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Jump Arena Zličín

Ringhofferova 115/1, Praha - Zličín

Dnes otevřeno 10:00–21:00
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Máme dětské hřiště

Tady se u skoků nehodnotí výška, délka nebo snad rychlost, ale hlavně radost, s jakou jsou provedené!

Milovníci odvázané zábavy skáčou radostí – na Zličíně se 17. 2. otevírá zbrusu nová Jump Arena. Buďte u toho a pořiďte si vstupenku na hodinové divočení na trampolínách a nafukovacích atrakcích. 

Trampolíny jsou klasika, která vás hodí do pohody, rozesměje, ale taky vám dá pěkně do těla. Pokrytá je jimi celá jedna obrovská místnost, ale tím to zdaleka nekončí. Druhá část Jump Areny je plná nafukovacích atrakcí, které možná znáte z ulítlých TV show, při kterých si vždycky říkáte, jak by to nejspíš šlo vám. No tak směle do toho!

Začít můžete třeba na BigAirBag, který vám nasimuluje létání. Odraz vás vyhodí do vzduchu a před měkkým dopadem budete mít dost času vystřihnout nějaký akrobatický trik. Na SlackLine si zahrajte na provazolezce, na BounceBall zdolávejte obří koule a pak vezměte molitanové palice a vyzvěte soka na Battle Beam na kladině, kde je těžké udržet rovnováhu i smích. Dopady jsou ve všech případech opravdu příjemné – přímo do jámy plné pěnových kousků.

Hopsat mohou dospělí a děti vyšší 110 cm. Do arény vás pustí vždy v celou, přijďte ale o 20 min. dříve, abyste vyslechli instruktáž. Bezpečnost a zábava na prvním místě! 

Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervace: Předem přes rezervační formulář.
 • Instrukce: Na místo se dostavte s 20minutovým předstihem, ať máte dost času na převlečení a instruktáž. Bez instruktáže nemůžete vstoupit na skákací plochu.
 • Vstup na hřiště je umožněn vždy v celou hodinu. 
 • Oblečení: Na sebe si vezměte pohodlné sportovní oblečení (tepláky, šortky, tričko), džíny a košile jsou zakázané. Vyhněte se ostrým předmětům, cvočkům, sponám na opascích a šperkům.
 • Jump Arena je 500 m od metra Zličín. Parkovat lze přímo v areálu, ovšem o víkendech je lepší využít i parkování v obchodním centru Metropole Zličín.
Děti
 • Zaskákat si mohou děti vyšší 110 cm.
 • Děti do 15 let mohou dorazit jen v doprovodu dospělého.
 • Do budoucna se plánují hopsací hodiny speciálně vyhrazené pro děti do 110 cm.

Hodnocení podniku

Lucie

Hodně druhů trampolín a skákadel.

Dnes
Elena

Líbila se mi spousta atrakcí, velká hala a různé druhy trampolín. Také nafukovací atrakce byly dobré, jen jich bylo méně, ale byli jsme tam kvůli trampolínám, takže spokojenost. :-)

Nelíbilo se nám to, že tam nikdo nehlídal a nenapomínal neukázněné děti, které si dělaly co chtěly. Také tam chyběli trenéři, možná tam byli, ale nebyli ničím označení, takže to nebylo poznat, docela by se hodilo, kdyby u každé atrakce někdo stál a pomohl třeba s technikou skoku atd.. většinou jsem totiž jen bezcílně hopsala a nic víc. A naposledy doporučení, v 10 hodin tam bylo akorát lidí, bylo nás tam asi 20, ale v 11 už tam bylo přelidněno a nedovedu si představit, kdyby tam bylo opravdu těch 60 lidí naráz.

Včera
Erička

Trampolíny a prolézačly byly skvělé. Moc jsme si to užili.

Nevyznačená cesta k jump aréně. Byli jsme zde poprvé a nemohli jsme to vůbec najít, jelikož nás google zavedl na druhou stranu budovy.

Včera
Eva

Milá a ochotná obsluha na recepci, mnoho atrakcí, čisté a útulné zázemí šaten a sprch. Velký prostor, sportovci si nepřekáží. Děti byly nadšené, pro úspěch jsme akci o dva dny později zopakovali. Děkujeme, určitě přijdeme zase.

Včera
David

Spokojené děti.

18. 7. 2017
Martingasa

ochota personalu, nebyl videt zadny rozdil v pristupu mezi standartne platicim navstevnikem a navstevnikem vyuzivajicim Slevomat

17. 7. 2017
Martina

vše, tento typ atrakce častěji opakovat

17. 7. 2017
Teresa84

Vše bylo podle představ :)

16. 7. 2017
Vladimíra

Super vyžití nejen pro děti

16. 7. 2017
Fero

Výběr možností… Úžasné!!!

16. 7. 2017

Všechna hodnocení