Navštivte virtuální realitu – barevný svět plný zábavy a interakce s okolím Poprvé na Slevomatu

Tuto nabídku již nelze koupit.

V ceně:

  • 60 minut čistého času ve virtuální realitě
  • 10 minut přípravy

Na jeden voucher mohou hrát až 3 osoby.

Platí do:

31. 3. 2017

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Na tel. 792 309 419 nebo prostřednictvím online rezervačního systému – do kolonky "voucher slevového portálu" napište kód vašeho voucheru.
  • Kódem se prokážete také po příchodu do herny.
  • V případě jakýchkoliv dotazů volejte na tel. 792 309 419 nebo pište na mail info@vrhouse.cz
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

VR House

Na Rozcestí 1161/2, Praha - Vysočany

Dnes otevřeno 13:30–22:00

Dům, který VRčí, nekouše.

Navštivte Dům virtuální reality a uvidíte sami. VR technikou se to tu jen hemží, a tak je dobrá zábava zaručena. A co je to vlastně ta virtuální realita? Svět plný barev, her, ale i poznání. Svět, který vás obklopí, a byť je imaginární, budete mít pocit, že vše kolem vás je skutečné.

Voucher slouží jako vstupenka do tohoto magického světa. Budete se tu moct pohybovat celou hodinu, případně herní čas rozdělte mezi sebe a rodinné příslušníky nebo přátele. Jeden voucher totiž platí až pro 3 návštěvníky. Děti však smějí do virtuální reality až od 12 let a pouze v doprovodu rodičů.

Do VR vás přenesou speciální brýle a herní ovladače, které budete mít v ruce. Obraz, který vidíte v brýlích, se promítá na televizi za vámi, takže i nehrající doprovod uvidí, co právě prožíváte.

Co vás čeká ve světě virtuální reality?

Díky technice HTC VIVE si můžete prohlédnout islandský národní park, zblízka zavítat na náměstí do Benátek nebo se kochat pohledem do kaňonu. Ponoříte se do podmořského světa, kde spatříte rejnoky, hejno medúz nebo velrybu. A to není zdaleka všechno – zvířat se můžete dokonce i dotýkat.

Virtuální realita vás zavede do kouzelného světa plného zábavy, logických úkolů i aktivního pohybu – například při obraně hradu proti nájezdníkům nebo střílení zombie se pořádně zapotíte. V nabídce je celkem 15 her, ze kterých si vybere každý, od školáka až po dědečka. Podívejte se na malou ochutnávku a rovnou si domluvte návštěvu. Nebudete litovat. 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Na tel. 792 309 419 nebo prostřednictvím online rezervačního systému – do kolonky „voucher slevového portálu“ napište kód vašeho voucheru.
  • Kódem se prokážete také po příchodu do herny.
  • V případě jakýchkoliv dotazů volejte na tel. 792 309 419 nebo pište na mail info@vrhouse.cz
Děti
  • Do virtuální reality mohou nakouknout i děti ve věku od 12 do 15 let. Doprovod rodičů je nutný.
  • Mladší děti hrát nemohou.

Hodnocení podniku

4,9/5 dle 18 hodnocení
Štěpánka

Velice super zážitek. Hezké prostředí a fajn obsluha.

Včera
Alice

Vstřícný a milý personál, který nám byl celou hodinu k dispozici a trpělivě pomáhal. Velké množství her na výběr. Děti ani nechtěly odejít a určitě musíme přijít znovu.
Všem můžu jen doporučit

31. 12. 2016
Kovarovalenka

Bylo to vážně super, velmi ochotný pán, který všechno vysvětlil, se vším poradil, doporučil hry a byl stále k ruce, když jsme něco potřebovali. Hry samozřejmě taky super i příjemné prostředí. Nemám co vytknout. Určitě sem ještě zavítáme :)

20. 12. 2016
Michaela

Perfektní přístup a pestrý výběr her. Mohu jen doporučit! Skvělý zážitek pro všechny věkové kategorie :-)

19. 12. 2016
Tomáš

Bylo to boží.. Prvně jsem hrál střílečku, kde jsem střílel lítajíci drony, musel jsem se vyhýbat střelám, prostě pecka.. Druhou půlku hodiny jsem strávil při obraně hradu, kde jsem střílel lukem nájezdníky.. Takže za mě 5/5. Určitě se ještě někdy vrátím.

Hodina je málo, člověk by na to potřeboval půl dne, aby vyzkoušel víc her, protože odtrhnout se od jedný hry je docela těžké.

19. 12. 2016
Dalibor

Těžko popsat, to se musí zažít. Člověk se tam skvěle vyblbne. K tomu když je vstřícný personál, tak je vše super. Každý si tam najde něco, co ho nadchne. Mohu jen doporučit. Plánujeme si to určitě zopakovat.

19. 12. 2016
Abetu

Parádní zážitek, všem vřele doporučuju. Vyrazili jsme s přítelem a užili jsme si to oba. On střílel zombíky a bojoval v nefalšované vesmírné střílečce a já si vyšla na Everest a užila si podmořský svět. K tomu strašně milá obsluha a pan majitel v jednom. Určitě se ještě vrátíme, tuším, že několikrát.

18. 12. 2016
Sara

Skvělý personál, úžasný zážitek!
Všem vřele doporučujeme!!
Určitě to nebyla naše poslední návštěva :))

2. 12. 2016
Arnost

Poprvé jsem vyzkoušel Virtuální realitu, je to zážitek , který lze s radostí doporučit nejen mladší generaci, ale i všem, kdo chtějí zažít něco nového. Personál ochotný, vstřícný a prostředí opravdu příjemné.

2. 12. 2016
Mikserr3

Super zábava, příjemné prostředí. Majitel byl moc fajn a všechno vysvětlil. Na jeden voucher jsme si s bráchou mohli zahrát oba a vyzkoušeli jsme více her. Herna je asi 7 min od metra nebo pár kroků od tramvajový zastávky, takže dostupnost taky supr. Za mě palec nahoru, doporučuju.

1. 12. 2016

Všechna hodnocení