Dámská sauna – Vstupy do sauny na 2,5 hodiny

Tuto nabídku již nelze koupit.

Varianta: 1 × 150 minut v sauně pro ženy
0 zákazníků

V ceně varianty:

  • Jednorázový vstup do sauny pro ženy

Platí do:

5. 1. 2017

Omezení:

Pouze pro ženy, možnost uplatnit pouze ve čtvrtek mezi 17–21 hodinou.

Podmínky uplatnění:

  • Předem zavolat na tel.: 776/171718 a po dohodě a potvrzení volného termínu přijít s vytisknutým voucherem.
Více informací jak uplatnit voucher
Kontraindikace

Kde uplatnit:

Sauna Relax klub Písek

Ostrovní 2257, Písek, vedle plaveckého stadionu

Dnes zavřeno

Pamatujete na potítko u maturity? Nepříjemné místo, že? Tak teď si vše vynahradíte. Tohle pocení vás totiž zalije blahem.

, , Hněv rozhání páru" tvrdí Finové. Suchá pára-to je právě to, čím se liší sauna od ruské a turecké lázně. Pára osvěžuje tělo a uspokojuje duši. Dřevo uvolňuje prospěšné aroma, zesiluje terapeutický vliv sauny na zdraví člověka.

Současná sauna je schopná vyčistit tělo i duši. Pozitivní vliv sauny na zdraví je jasně viditelný: teplo otevírá póry kůže a odvádí škodliviny z organismu. Je velmi prospěšné použít saunu po fyzické námaze a sportovních výkonech. Sauna – to je ještě i kosmetická péče o kůži. Po pravidelných návštěvách sauny se kůže zpevňuje a uzdravuje.

Jednou z kouzelných vlastností sauny je i schopnost snímat únavu, zlepšovat náladu, snižovat nervozitu. V důsledku zlepšení oběhu krve (to znamená aktivaci okysličujících, obnovovacích procesů) se v poškozených tkáních v páře rychleji léčí poranění svalů, vazů a kloubů. Kvůli předcházení nemocí z prochladnutí je zvláště důležité pravidelně střídat teplé a studené podněty, které zlepšují adaptační možnost fyziologických systémů organismu. V poslední době se velká pozornost věnuje síle vlivu ochlazení. Nejvíce šetrnou formou takového vlivu je pobyt v místnosti se studeným vzduchem. Pro silnější vliv se používá sprcha nebo bazén se studenou vodou.

Nabijte své tělo energií díky osvěžení a relaxaci v sauně Relax klub, očistěte se od všech starostí, udělejte něco pro své zdraví. Sauna se stane vaším rituálem i vášní. Pokud toužíte po zdravém těle a po zdravém duchu…se saunou to jde snadno! 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Předem zavolat na tel.: 776/171718 a po dohodě a potvrzení volného termínu přijít s vytisknutým voucherem. 
Příplatky
  • Prostěradlo : 20,- Kč
  • Infrasauna : 2,-Kč/ min
Storno podmínky
  • Termín je možno zrušit nejpozději 24hod předem, jinak hodnota voucheru propadá.