Zkušební ponor s instruktorem v bazénu pro jednoho nebo pro dva

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
Zkušební ponor pro jednoho
Ukončeno
599 Kč
33 zákazníků

V ceně varianty:

 • Zapůjčení kompletní výstroje předních potápěčských značek Scubapro, Aqualung, Aropec
 • Důkladné zaškolení před ponorem (přednáška)
 • Příprava na samotný ponor
 • 30–60minutový ponor (podle zájmu a výdrže zákazníka) v plaveckém bazénu Pardubice
 • Služby zkušených instruktorů a divemasterů 

Platí do:

5. 5. 2017

Omezení:

Na místě je nutno podepsat prohlášení o zdravotní způsobilosti. Max. počet osob ve skupině je 5. Účastník zkušebního ponoru musí být starší 10 let (pro děti ve věku 10–18 let je nutný souhlas rodičů nebo zákonného zástupce). Ponory se konaji vždy v pátek od 19 do 20 hodin

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace: informace o aktuálních termínech ponorů získáte a rezervaci provedete na tel. 495 260 275 nebo 777 739 010, příp. na e-mailu info@divecentrum.cz
 • V přihlášce uveďte kód voucheru, své celé jméno, konfekční velikost (nejste-li si jisti, uveďte výšku a váhu), velikost nohy, místo bydliště (město) a kontaktní telefon. Rovněž uveďte, jestli budete používat vlastní ABC (maska, ploutve, event. šnorchl). Za vypůjčení výstroje se nedoplácí.
 • V případě, že se po zkušebním ponoru rozhodnete nastoupit do kurzu pro začátečníky, bude vám z kurzovného odečtena částka voucheru.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

potápěčské centrum Divecentrum

Nerudova 956/24, Hradec Králové

Dnes otevřeno 9:00–12:00 13:00–17:30
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří

Varování pro začínající potápěče: Při kontaktu s vodou se snadno nakazíte ponorovou nemocí. Projevuje se tak, že se do hlubin chcete nořit zas a znovu. Je neléčitelná, ale nikoliv nebezpečná.

Neváhejte, pořádně se nadechněte a skočte do nového dobrodružství rovnýma nohama! S profesionálními instruktory z Divecentra zažijete zkušební ponor v bazénu, který bude skvělým zážitkem pro potápěním nepolíbené i pro ty, kteří ho už ochutnali.

Do teorie i praxe dobrodružství pod vodou vás zasvětí zkušený instruktor v plaveckém bazénu v Pardubicích. V ceně voucheru je i zapůjčení kom­pletní výstroje a zúčastnit se mohou dokonce i děti od 10 let. 

Pokud se v potápění chcete zdokonalit a stát se certifikovanými potápěči, zkuste některý z nabízených kurzů. Po jeho absolvování se můžete stát stálými členy centra, a využít tak nabídky pravidelně pořádaných zájezdů do nejzajímavějších potápěčských lokalit. V případě nástupu do kurzu se vám z jeho ceny odečte cena voucheru.

Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervace: informace o aktuálních termínech ponorů získáte a rezervaci provedete na tel. 495 260 275 nebo 777 739 010, příp. na e-mailu info@divecentrum.cz
 • V přihlášce uveďte kód voucheru, své celé jméno, konfekční velikost (nejste-li si jisti, uveďte výšku a váhu), velikost nohy, místo bydliště (město) a kontaktní telefon. Rovněž uveďte, jestli budete používat vlastní ABC (maska, ploutve, event. šnorchl). Za vypůjčení výstroje se nedoplácí.
 • V případě, že se po zkušebním ponoru rozhodnete nastoupit do kurzu pro začátečníky, bude vám z kurzovného odečtena částka voucheru.
Děti

Se souhlasem zákonného zástupce se mohou potápět i děti od 10 let.

Hodnocení podniku

4,9/5 (18 hodnocení)
Jiří

Doporučuji stojí to za to.

30. 6. 2016

Všechna hodnocení