Penzion Pacovka

4,6 / 5 (146 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Pobytu nebylo co vytknout. Moc pekny penzion.“

penzion

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Penzion Pacovka

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
František

Pobytu nebylo co vytknout. Moc pekny penzion.

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Vladimíra

V penzionu to všude páchlo, na oknech nebyly ani závěsy… a navíc neochotný personál. Ještě ten den jsme odjeli domů. Zbytečně najetých 320 km. Voucher jsme neuplatnili.

Pobyt jsem dala jako dárek a o to víc mě mrzí, že nebyli spokojený. Jezdíme s vámi už několik let, ale nic podobného jsme naštěstí nezažili. Naopak, vždy jsme byli všichni spokojeni.

Vyjádření partnera
Penzion Pacovka Před 9 dny

.Závěsy i záclony na oknech máme ,naopak personál žádný nemáme,o hosty se staráme s manželem sami.Důvodem odjezdu,paní Michalová,byla podle Vašeho manžela nepřítomnost wifi,což si při několika předchozích telefonátech,kdy se vyptával na vše možné,jídelníčkem počínaje a tím,zda topíme konče,mohl lehce ověřit.
Tomuto hodnocení opravdu nerozumím,je lživé,s úmyslem ublížit!!!
Lucie Nevrlá

Vážená paní Michalová, od manželky jsem se dozvěděl o vašem hodnocení a po jeho přečtění musím reagovat. Jmenuji se Michal Nevrlý a jsem spolumajitelem penzionu Pacovka. Musím vás upozornit, že při 10-ti letém provozu tohoto penzionu si budejeme jméno tím, že jsme rodinný podnik, dbáme na čistotu a kvalitu služeb a na ochotný přístup k našim zákazníkům. Upozorňuji vás, že jste se dopustila šíření pomluvy a lživým vyjádřením pošpinila naše dobré jméno, viz dosavadní kladné hodnocení ubytovaných. Existuje právní cesta jak se těmto lžím bránit.
S pozdravem
Nevrlý Michal

15. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Krásné okolí v blízkosti jeskyní a malá vzdálenost od města Tábor.

Nebylo možné objednat masáže, i když jsme měli rezervaci dopředu, nebylo možné objednat ubytování v rozsahu voucheru, byl nám vždy nabídnut pouze 3 denní pobyt místo 4 denního. Nefungovala ani velbloudí farma. V restauraci nás i jídlo stále oblézaly mouchy.

Vyjádření partnera
Penzion Pacovka Před 9 dny

Jak je uvedeno na voucheru,paní Hermanová,masáž je nutno objednat již při rezervaci pobytu,na poslední chvíli těsně před příjezdem to opravdu nelze,masérka má i svojí klientelu,nemasíruje jen pro náš penzion.
Ubytování v rozsahu voucheru bylo možné objednat,platnost voucheru je až do konce listopadu a pozdější termíny samozřejmě volné jsou,trvali jste na zářijovém termínu a v tomto období už byl volný pouze termín,ve kterém jste přijeli,s tím,že byl o jeden den kratší.Věděli jste to a souhlasili jste s tím !
Velbloudí farma funguje,pouze v současné době provádí majitelka stavební úpravy ve dvoře,hosté jsou na to upozorněni a termín návštěvy farmy je domluven telefonicky přímo s majitelkou farmy.
Penzion je v přírodě,u lesa.Létají tu mouchy a v trávě lezou mravenci.
Lucie Nevrlá

15. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jiří

ochota personálu

30. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Katuspel

Krásná dovolená. Ubytování moc hezké, jídlo výborné, majitelé velmi milí. Všem vřele doporučuji :)

28. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (90)

Podobné podniky