Amantis Vital Sport Hotel

4,4 / 5 (113 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Snídaně byly bohaté a stále se doplňovalo. Na večeři byl výběr ze tří jídel, takže naprostá spokojenost. Vířivky fungovali všechny. :-) Pěkný a čistý hotel. Pro rodinu s dětmi ideál. Personál byl na nás příjemný a milí.“

Moderní nově zrekonstruovaný hotel se nachází v Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Disponuje hotelovým wellness se třemi saunami a dvěma vířivkami, společenskou místností a víceúčelovým sportovním hřištěm a dětským koutkem s prolézačkami, houpačkami a malým bazénkem. Je ideálním místem pro turistiku, cyklistiku, výlety, lyžování i rodinnou dovolenou..

Dnešní nabídky Amantis Vital Sport Hotel

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Amantis Vital Sport Hotel

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ondřej

Snídaně byly bohaté a stále se doplňovalo. Na večeři byl výběr ze tří jídel, takže naprostá spokojenost. Vířivky fungovali všechny. :-) Pěkný a čistý hotel. Pro rodinu s dětmi ideál. Personál byl na nás příjemný a milí.

V koupeně nebyl fén, ale to se dá přežít :-)

Včera
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lenka

Bylo vše super, moc děkujeme

19. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Brigita

Krásný hotel, velmi příjemný personál i k našemu pejskovi, dobré jídlo, velké porce ( pro děti až moc ) . Děti využily i ping pong a s manželem kulečník. Moc hezký wellness, kde jsme každý den po výletech relaxovali. Klidné prostředí v lesích.

Se vším jsme byli velmi spokojeni.

16. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Karolína

prostředí, ochotný personál, dobré jídlo😊

16. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tomesa

Čisté a moderní pokoje
Krásná příroda, ale ubytujte se jinde!

Wellnes, který se jen tváří jako wellnes, ale rozhodně k tomu má hodně daleko! V nabídce pouze jedna malá vířivka pro max 4lidi, druhá nefunkční! Přitom na hotelu bylo v tu dobu na 60 hostů! Zaměstnanci místo aby byli ve wellnesu k dispozici, tak si dělaji autoškolu a wellnes zavřený. Obsluha u baru ani netuší, že vířivka nefunguje, masáže i po slevě extrémně předražené, obsluha příjemná podle toho, jak se vyspí. A vrchol všeho, když vám při obědě malují téměř nad hlavou, aniž by je napadlo třeba otevřít okno… Tomuto „wellnesu“ se obloukem vyhněte!

11. 8. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (65)