Kategorie

Speediet

4,1 / 5 (22 hodnocení)

Eshop s proteínovými přípravky na hubnutí

Dnešní nabídky Speediet

Hodnocení podniku Speediet

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,1/5 dle 22 hodnocení
Míša

Chuťově spíš jako pudink.

Malém jsem si balení spletla s barvou na vlasy

12. 5. 2016
Užitečné? Ano
Renáta

Doručení rychle, vše v pořádku. Obsah sáčků chuťově dobrý. Jen to nezasytí, jak jsem si myslela, hlad je... Zatím nemůžu hodnotit výsledek, je to v procesu...

11. 12. 2014
Užitečné? Ano
Anička

Objednávka e-mailem. Byla jsem kontaktována telefonicky z důvodu chybějící součásti balení - SPEEDIET® Pórový krém (29 g) - nabídnuto řešení+rychlá domluva. Na testování produktů se s kamarádkou těšíme :)
Dopravu balíku v ČR spol. InTime nedoporučuji (mám více negativních zkušeností s touto DS). Kontaktují pouze sms, neposílají e-mail! Telefonuje-li jim příjemce zásilky, že ten den nebo čas nemůže balík převzít nebo že dává přednost večernímu doručení, je mu sděleno, že TO NELZE, ŽE ROZVÁŽEJÍ POUZE DO 15h.! PPL a další přepravní spol. je toto běžné, že se lze na přepravě dohodnout nebo i změnit místo doručení např. do zaměstnání apod.

10. 12. 2014
Užitečné? Ano
Darra

při slevě by mělo být uvedeno, že se jedná o balení (tedy spíš nebalení) nevhodné pro darování. objednala jsem jako dárek, ale darovat nelze, neboť došlo 14 sáčků vložených pouze v poštovní obálce. chápu, že se jedná o výběr produktů, ale i tyto by šlo s trochou dobré vůle hezky zabalit.

Vyjádření partnera
Speediet Před 2 roky

Vážená pani Darina. Na základe Vašej strohej objednávky sme skutočne nemohli tušiť, že si želáte špeciálne darčekové balenie produktov. Stačilo trošku komunikovať a určite by sme našli riešenie, ktoré by splnilo Vaše očakávania. Mrzí nás Vaše negatívne hodnotenie.

29. 11. 2014
Užitečné? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.