Hotel Pieris ***

Pribylina, Pribylina 1336

„Krásné prostředí, výborné jídlo, welness v hotelu Permon bylo opravdu jako ráj. Pokoj byl menší, čistý. K večeři dokonce hrála i živá hudba.“ — Jana, Před 9 měsíci

„Krásné prostředí, výborné jídlo, welness v hotelu Permon bylo opravdu jako ráj. Pokoj byl menší, čistý. K večeři dokonce hrála i živá hudba.“ — Jana, Před 9 měsíci

Výlety v okolí

Ukázat další výlety Zobrazit na mapě
Hotel Pieris ***
Pribylina 1336, Pribylina, 032 42 (zobrazit na mapě)

Hotel Pieris ***

Pribylina 1336, Pribylina, SK 🇸🇰

Vybavení a služby
Parkování zdarma. V ceně ubytování.
Bezbariérový přístup
Wi-Fi zdarma
U nás se nekouří
Fitness
Vnitřní bazén
Vlastní restaurace
Domácí zvířata nejsou povolena
Lyžárna
Půjčovna kol
Sauna
Vířivka
Dětská postýlka (dostupnost si ověřte)
V blízkosti aquaparku
V blízkosti sjezdovky
V blízkosti běžkařské trati

Hodnocení podniku

4,8/5 (133 hodnocení)
Nikola

Personál byl úžasný, v době covidu to neměli v restauraci lehké a přitom byli všichni moc milí, na recepci mi vyšli vstříct se změnou termínu. V okolí hotelu jsou příjemné cestičky, ideální pro děti. Parkování bez problémů přímo před hotelem. Špatná příjezdová cesta, která je zmíněna v jiných recenzích, je již opravena. Wellness v hotelu Permon je skvělé.

Pokoj byl neskutečně miniaturní, na 2 osoby tam byla jedna malinká skříň, kam se nám nic nemohlo vejít. Na balkoně nebyl prostor ani na stoleček, bylo vidět, jak si lidé vynáší ven noční stolek v podobě špalku, aby tam něco bylo. Vybavení poměrně nemoderní, pouze zrekonstruovaná koupelna. V koupelně chyběly základní věci typu pantofle, šampon, kosmetické ubrousky… Hotelové wellness dostačující tak pro 10 lidí, ale protože hotel nedělá rezervace, tak se tam nahrne spousta lidí – seděla jsem na lavici a nemohla mít ani nohu přes nohu, jak kolem procházeli lidé, vedle mě se vešel sotva ručník a hned seděl další člověk. Už v 7:20 začíná uklízečka vysávat na chodbě. Znovu bychom určitě nepřijeli, máme rádi větší klid, prostor a komfort.

Jana

Krásné prostředí, výborné jídlo, welness v hotelu Permon bylo opravdu jako ráj. Pokoj byl menší, čistý. K večeři dokonce hrála i živá hudba.

Veronika

Super odpočinek.