Hotel Mezní Louka

3,7 / 5 (55 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Velmi vstřícný přístup vedení hotelu Mezní Louka při řešení změny objednaného termínu, velmi hezké ubytování, výtečná kuchyně, nádherná příroda.“

Hotel Mezní Louka*** leží v samém srdci Národního parku České Švýcarsko. Je ideálním místem pro milovníky přírody, aktivní turisty a cyklisty, zapálené houbaře, rodiny s dětmi i pro ty, kdo vyhledávají lenošení a wellness hýčkání.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Sauna a wellness, Víkendové pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Mezní Louka

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Veronika

skvělý pobyt, byli jsme moc spokojeni, jídlo výborné, skvělá poloha hotelu, všechny památky jsme měli pěšky dostupné

6. 3. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Libuše

Velmi vstřícný přístup vedení hotelu Mezní Louka při řešení změny objednaného termínu, velmi hezké ubytování, výtečná kuchyně, nádherná příroda.

16. 10. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tereza

Pobyt byl moc super. Vynikající cena a obsluha.

Jen jsme si nemohli vybrat večeři, je jedna servírovaná a do sauny jsme se nedostali. Ale ani mi to nevadilo :)

12. 9. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michaela

Ačkoliv nebyla možnost výběru jídla (a menu typu vrabec s bramborovým knedlíkem a špenátem se do 38 stupňových veder zrovna nehodí), jídlo bylo chutné. Ovšem snídaně jsme ohodnotili jako značně slabé (jeden druh čaje?, jednou vajíčka, podruhé párky, apod.), z jednoho druhu salámu měl přítel i značné střevní potíže. Slečna, která nás ubytovávala byla nicméně velmi příjemná a byli jsme mile překvapeni saunou a wellness částí hotelu. Pobyt nám značně zpříjemnila útulná hospůdka u Fořta naproti hotelu s příjemným personálem, která narozdíl od hotelu nezavírala v 8 večer.

Chování ostatního personálu (mimo zmiňovanou slečnu z recepce a slečnu z nedělních snídaní) si rozhodně pochvalu nezaslouží. Zejména chování pravděpodobně pana správce, který nás velmi nevybíravým způsobem upozorňoval na konec sauny (polo-německým jazykem, třískáním mopem, o tom, že nám vlezl při převlékání dovnitř nemluvě). Servírka při večeři, která přivítá nové hosty 5 minut po sedmé s tím, že „příště už by taky nemuseli večeři dostat“ je ostuda, stejně jako půlhodinové rozmezí pro večeři. Pokoj byl značně vybydlený, působil spíše jako internát, ale ocenili jsme balkonek, pokoj byl (v rámci možností) čistý a uklizený. Jelikož jsme trávili většinu času mimo hotel, dalo se to zvládnout, ale delší pobyt bych nechtěla.

19. 8. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Janka

Perfektní umístění pro turistiku, hezké a čisté pokoje. Možnost přinést studenou večeři místo teplé na pokoj.

kvalita teplých jídel, hodně špatné, je to spíše na rychlou změnu kuchaře

9. 8. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (14)

Podobné podniky